Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החדשה|מבקש דעה מבעלי הרכב

GuyLa
שימו לב! השרשור הזה בן 5102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה התלבטתי ברכישת רכב בתקציב של כ-70K ש"ח והתייעצתי בין היתר כאן באתר בפוסט הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=320655

לאחר התלבטויות רבות אני חושב שגיבשתי דעה על סקודה פאביה החדשה מודל 2008 AMBIENTE 16V אוט' 5 דל' 1.6 (105 כ''ס)

מצאתי רכב כזה במצב טוב, במחיר מחירון

ורציתי לדעת מאנשים שיש או היה ברשותם את הרכב את דעתם עליו בכל התחומים האפשריים: בטיחות, חוויית נהיגה, אמינות, צריכת דלק ושביעות רצון כללית מהרכב.

ושיהיה לכולנו שבוע טוב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה. חיפשתי ומצאתי הודעה מלפני כחודש של אחד החברים בפורום שרשם כי:

בקרוב המנוע בפאביה מוחלף מ-1600/1400 ל-1200TSI.

מה זה אומר לגבי הערך של הרכב שציינתי בעתיד? האם לאחר החלפת המנוע בדגם החדש ירד דראסטית ערך הרכב שציינתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא דגם חדש אז כנראה המחירון של הרכב שתקנה ירד עוד :wink: , אבל אני אישית לא הייתי קונה פאביה גם אם המחירון היה יציב , הרכב לא נראה טוב ואני מכיר 2 אנשים שלא מרוצים מהרכב למרות שקנו חדש מהחברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מצויין, רק קח בחשבון שבארצנו יש יותר מידי בעיות עם הרכבים - לא ברורה הסיבה לתקלות אך אינן קיימות בחו"ל.

חבל שהיבואן בוחר להתחמק מאחריות, מזלזל בלקוחות ואינו נותן מענה ראוי לתקלות ומתרץ בשלל סיבות הזויות וטיפשיות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל אנשים כמוך כתבתי את הפוסט הזה.

ממה בדיוק הם לא מרוצים? ממש חשוב לי לדעת כי יש לי התלבטות גדולה בינה לבין המאזדה 2

RS- קראתי קצת מההיסטוריה של ההודעות שלך בקשר לפאביה ואני מבין שאתה ממש מעריץ אותה.

על איזה תקלות למשל אתה מדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אחרי מספיק נהיגות במזדה - אין ספק שהיא מרגישה מעט שובבה יותר, אך לטעמי נופלת בכל השאר.

רכבי הספציפי (פביה רביעית או חמישית במספר אצלי. כבר לא סופר) סובל משלל תקלות חשמליות וכל פעם התקלה נפתרת באופן זמני בלבד - בהתחלה היחס היה ראוי ומכובד וכעת הוא פשוט זוועתי ותשובות היבואן פשוט מבזות את הלקוח ואותם כמובן.

משעשע ועצוב שמאשימים אותך בכל תקלה שקיימת ברכב, העיקר להתחמק מאחריות ולהתחמק מפתרון הולם.

רק אציין שהקודמות גילו אמינות מצויינות וכך גם מספר רכבים של חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהיבואן בוחר להתחמק מאחריות, מזלזל בלקוחות ואינו נותן מענה ראוי לתקלות ומתרץ בשלל סיבות הזויות וטיפשיות.

לפני חודש היית מאוד מרוצה מהרכב , ואפילו כתבת בפורום כמה אתה מרוצה , אבל אם אני מבין נכון , כבר אז היו לך תקלות חוזרות , אתה כתבת בעצמך :

רכבי הספציפי (פביה רביעית או חמישית במספר אצלי. כבר לא סופר) סובל משלל תקלות חשמליות וכל פעם התקלה נפתרת באופן זמני בלבד.

הרכב על הכביש חצי שנה בלבד ומבקר מידי שבוע במוסך.

.

אבל עדיין היית מרוצה והמשכת להמליץ על הרכב ,

אז מה הפך אותך ללא מרוצה ? השירות שאחרי ?

זה נראה לי עקום כי אם אני הייתי קונה אוטו חדש מהחברה , אז לא הייתי מרוצה ברגע שיש תקלות !

ולא בגלל שלא טיפלו בתקלות , כי אני חושב שרכב חדש אמור להיות אמין :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2004 קניתי פולו חדשה מהחברה ובדיוק בגלל אותן בעיות עם היבואן מכרתי את הרכב אחרי 8 חודשים ופחות מ-5000 קילומטר.

מה שאתה אומר פה הוא מאוד חשוב עבורי ואני שמח שאתה אומר לי את זה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח זאת בערבון מוגבל. ישנו סיכוי שתקנה רכב שיגלה אמינות מצויינת ויש הסיכוי למצב הפוך. זה לא משהו גורף, אבל זה קורה.

ולאותם עובדי החברה שמסתובבים כאן - מקווה שתפנימו את דבריי.

אייל, אתה אוהב להתחכם. האמת, נמאס לי ממך ומכל האחרים שרק מחפשי לעקוץ ולעצבן.

עד לא מזמן היחס היה בסדר גמור וטופלתי כראוי, אלא שכרגע "הפכתי" למטרד עבורם והם החליטו לשנות יחס ולשנות גישה. מעבר לכך, זה לא עניינכם.

ותחסוך ממני תגובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו אתה עושה להם פרסום שלילי ? :-P ,

משעשע ועצוב שמאשימים אותך בכל תקלה שקיימת ברכב, העיקר להתחמק מאחריות ולהתחמק מפתרון הולם.

.

אל תיעלב בבקשה אבל יכול להיות שהם צודקים , אולי זו אשמתך בחלק מהתקלות , ואז וההסברים שלהם הם לא תירוצים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מונע ולא אמנע מחבריי לקנות 1.2TSI. ממש לא.

הפביה הינה אופציה מעולה בסגמנט הסופר מיני.

רק כדי לציין שישנן תקלות לעיתים ואז הטיפול סורר (במידה והפכת למטרד).

אשמתי התקלות?

אשמח לשמוע כיצד ואיך, זאת תגובה מאוד מעניינת. מכל המכוניות שעברו תחתיי (ועבדו קשה. מודה) - דווקא זאת סובלת מכך?

בקיצור, עזוב. תחסוך ממני.

הם יודעים שיש בעיה מסויימת (חשמלית - ככל הנראה), אינם יודעים לטפל בה וזורקים זאת עלי. הכי קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יודעים שיש בעיה מסויימת (חשמלית - ככל הנראה), אינם יודעים לטפל בה וזורקים זאת עלי. הכי קל.

אולי הם צודקים ? זה לא טריוואילי שאתה בטוח צודק והם טועים , נכון ? :-P ,

אני לא מאמין שהם נגדך ומנפנפים אותך בלי טיפול , אם זו הייתה בעייה שלהם אז היו פותרים אותה , יש להם ידע , הם בכל זאת נציגים של היצרן בארץ , אז תחשוב שיכול להיות שאתה אולי טועה .

הלו הלו,

לא התכוונתי ליצור מריבות

זה לא מריבות , אני סתם מתעניין בקטע התנהגותי למה ואיך אנשים משנים דיעות מקצה לקצה :)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין או לא - זה המצב.

היבואן יכול להגיד הרבה מאוד דברים אך אינו יכול להתווכח איתי לגבי העובדה שהרכב נוסע פחות טוב מבעבר. אני חי איתו מידי יום ואני מכיר אותו היטב.

לא שיניתי דעה לגבי הרכב - אומנם איני מרוצה מהנוכחי והמטיפול בו, אך אני עדיין הייתי בוחר בו שוב, אם היבואן היה מתייחס אחרת ללקוחותיו ובוחר בדרכים נבונות יותר.

וכמו שאמרתי - עזוב. אני לא ממשיך את הויכוח הדבילי הזה.

זאת הייתה תגובתי האחרונה בנושא. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...