Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבלי RCA

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי במפגש האחרון והעירו לי שהכבלים שלי באוטו לא טובים, אז אני מחפש כבלים נורמאלים (לא ב1000 שקל) שלא ישחטו לי את הכיס, הבעיה שלי זה שאני לא מבין בחברות של כבלים אני לא יודע מי נגד מי מה יותר טוב ממה וכמה בערך אמור לעלות, לפי מה שקראתי כאן בפורום יותר זול להזמין מחו"ל, אז חיפשתי קצת כבלים באמזון והגעתי לאלה :

http://www.amazon.com/Monster-MPC-I306-6C-5M-6-Channel/dp/B000BMMOZQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=automotive&qid=1273527253&sr=8-2

מה אתם אומרים שווים את ההשקעה?

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעם תקנה כבלים של חברות כמו מונסטר כייבל וסטינגר מסידרה נורמלית לא יהיו לך בעיות.

כמו כן המחירים בארץ אומנם יקרים יותר מבחו"ל אבל עדיין הם לא נורא יקרים ואתה יכול לרכוש כבל איכותי בהרבה פחות מ-1000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך שהכבלים לא טובים? יש רעשים?

אני נוסע באוטו עם כבל RCA שעלה לי 14 ש"ח ואין שום בעיות, על אף שהוא עובר ליד כבל מתח ומחשבי רכב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על הכבל הנ"ל של קנוקונספט

מדובר בכבל ברמה גבוהה ,אחד הטובים בשוק למחיר שלו

כולל משלוח 43.5$:

http://cgi.ebay.com/KnuKonceptz-Twisted-Pair-4-Channel-Smoke-RCA-Cable-20ft-/380230804449?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item588785a3e1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך שהכבלים לא טובים? יש רעשים?

אני נוסע באוטו עם כבל RCA שעלה לי 14 ש"ח ואין שום בעיות, על אף שהוא עובר ליד כבל מתח ומחשבי רכב.

איתמר.

ביקשתי ממישהו שיכוון לי את המערכת הוא ישב ראה את הכבלים ואמר לי שעם כבלים כאלה אפילו לא שווה לו לנסות כי הוא לא יצליח להגיע לתוצאות, הכבלים עלו 20 שקל ליחידה של 5 מטר.

אני מחפש משהו באיזור ה200-300 שקל לא בהגזמה.

הציעו לי בה"פ 2 זוגות של RCA מחברת סטינגר מהסדרות הגבוהות שלהם ב350 שקל.

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל RCA אמור להעביר את הסיגנל באופן הנקי ביותר

אם הכבל אינו מכניס רעשים אין סיבה להחליף אותו

כבלים יקרים יותר הם כבלים שבנויים ברמת סיכוך גבוהה על מנת להיות נקיים ככול

האפשר מהכנסת רעשי רקע חיצוניים והעברת הסיגנל בצורה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתם אומרים בעצם זה שהוא חירטט אותי ?

כן.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל קיבלת מחיר טוב, המחיר ל2 זוגות ? איזו סדרה זאת?

הוא לא אמר לי מאיזה סדרה זה הוא רק אמר לי מהסדרות הגבוהות

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסדרות הגבוהות יש BULLET ויש EXPERT, אישית יש לי BULLET ברכב וזה כבל טוב, הבנתי שהוא יותר טוב לוופרים ומידים.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...