Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלגונה הסודית

Avram
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע סיימתי לראות את הסרט "הלגונה הסודית" The Cove, וזה עבד.

זה גרם לי לרצות לעזור לעשות שינוי ולהפסיק את ההרג הזה.

אפילו מצאתי את עצמי תורם,ואני מחפש עוד דרכים לעזור לפעילים.

אז אנשים, אם אתם אוהבים דולפינים (מי לא?),רוצחים אותם באלפים.

רוצים לעשות משהו בנושא?

http://www.savejapandolphins.org/index.php

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ראיתי פשוט מזעזע מה עושים לדולפינים.

ואתה יודע שדייגים יפנים שומרים מסביב ללגונה כמו על בסיס סודי.

כי הם יודעים ,ברגע שהמערב יראה את זה הוא יפעיל עליהם לחץ.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע סיימתי לראות את הסרט...

זה גרם לי...

מצאתי את עצמי תורם...

לטוב ולרע, שטיפת מח עובדת.

הייתי ממליץ לך להימנע מהתחייבויות פיננסיות כבדות בתקופה הקרובה, לפחות עד שההתלהבות תחלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוויתנים ודולפינים אם אני לא טועה הן חיות מוגנות.

וגם אם היית רואה את הסרט היית מבין שנרצחים שם 23,000 דולפינים/לוויתנים בשנה וחלק נורא נורא קטן מהם הולכים למאכל (עזוב את זה שיש רעל בבשר שלהם). ואני חושב שפרות לא רוצחים לא למאכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאוספים חיות ימיות מוגנות (או לא כלכך בגלל פוליטיקה בוועדה האחראית) מהים ע"י הפחדה.

ואחר כך רוצחים אותם בשביל הבשר.

אבל כמעט אף אחד ביפן לא מעוניין בבשר דולפינים כי הוא רעיל.

אז הם משווקים אותו כבשר לוויתנים (טכנית הם משתייכים לאותה משפחה).

כלומר , הם רוצחים אותם כי יש להם מחסור בבשר לוויטנים שנחשב בשר בריא.

וגם צורה ההריגה וכל המעשה , הכל נראה כמו פשע נוראי , ובהתאם ההגנה על המקום ע"י הדייגים.

http://www.youtube.com/watch?v=k62kc07m1Dc

ועם כל הכבוד לפרות (אין ספק שמגיע כבוד למשהו כלכך טעים), הם יותר שוות לטונה מאשר לדולפין מבחינת אינטילגנטציה.

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי אז כן הצלם והבמאי באמת עשו עבודה טובה ובאמת חבל על הדולפינים כי הן חיות חביבות וחכמות.

אבל כמו שאומרים שכל אחד יסתכל בצלחת שלו. בארה"ב רוצחים אלפי חיות מדי יום חזירים פרות עופות מישהו אומר משהו ? לא אנחנו ממשיכים לזלול להנעתנו ואני בטוח שגם הבמאי והצלם טוחנים המבורגרים בזמנם החופשי בלי להתעמק בשאלה כיצד הוא הגיעה בצחת וממה הוא מורכב . ורגע האם חשבתם על כל השינויים הגנטים הכימקלים שמאכילים ומזריקים לכל החיות " הבריאות" שאנחנ אוכלים. אז באמת להגיד שדולפין רעיל ומה שאנחנו אוכלים לא ,זה סתם שטויות.

ולגבי הצלחת אז כן היפנים אוהבים דגים אוהבים לוויתנים וגם כנראה בשר דולפינים הולך לא רע. זה מצער עצוב אבל אין מה לעשות. לך תסביר לדוסי שלשחוט תרנגולת בשביל קפרות ביום כיפור זה לא אנושי.

ומה אם הסינים שפושטים את עורם של נחיותבעודן עוד נושמות ומרגישות גם אכזר אבל יש כאלו שקונים את זה רק בשביל האופנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער על המתת הדולפינים,וזה באמת כואב לי לראות את זה ספציפית לגבי דולפינים כי זו באמת חיה מרתקת שאני מאוד אוהב (אפילו יש לי קעקוע של דולפין),יש באמת המון סיפורים ברחבי העולם שהם לא פחות כואבים:

*מסע ההרג של דולפינים וליוויתנים בדנמרק (אירוע שמתרחש כל שנה,המפרץ פשוט נהיה אדום מדם).

*מה שקורה עם פרוות בסין.

*כל מיני דברים איומים שקורים לבני אדם בעולם.

מצד אחד קשה לומר "אני נרתם למען הדולפינים" ובו זמנית להמשיך לאכול סטייקים\חזירים\עופות\דגי סלמון, כי גם הם בעלי חיים.

מצד שני, כל מסע מתחיל בצעד אחד קטן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נכון הסיפור כי 90% מהסושי ודגה הנמכרים ביפן ובעולם הינו בעצם בשר דולפינים מזוהם בדלקים?

לא נכון,סתם הגזמה וניפוח של מספרים.

ראיתי מסעדות יפניות ושווקים יפניים,זה לא המצב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון,סתם הגזמה וניפוח של מספרים.

ראיתי מסעדות יפניות ושווקים יפניים,זה לא המצב.

זה מה לפחות שמציגים בסרט הזה, אולי המספרים מוגזמים אבל כנראה התופעה בהחלט קיימת.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער על המתת הדולפינים,וזה באמת כואב לי לראות את זה ספציפית לגבי דולפינים כי זו באמת חיה מרתקת שאני מאוד אוהב (אפילו יש לי קעקוע של דולפין),יש באמת המון סיפורים ברחבי העולם שהם לא פחות כואבים:

*מסע ההרג של דולפינים וליוויתנים בדנמרק (אירוע שמתרחש כל שנה,המפרץ פשוט נהיה אדום מדם).

*מה שקורה עם פרוות בסין.

*כל מיני דברים איומים שקורים לבני אדם בעולם.

מצד אחד קשה לומר "אני נרתם למען הדולפינים" ובו זמנית להמשיך לאכול סטייקים\חזירים\עופות\דגי סלמון, כי גם הם בעלי חיים.

מצד שני, כל מסע מתחיל בצעד אחד קטן.

שכחת ציד גורי כלבי ים בקנדה באמצעות אלות.

מצד שני, צריך להתחיל איפשהו ולהתחיל מהדולפינים זה טוב באותה מידה כמו מכל נקודה אחרת.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...