Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס מקפה של "עזרא ובניו" או המלצה למכונת אספרסו

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי ניסיון עם מכונה זולה של דלונגי שקיבלתי במתנה שמרגישה,ניראת וגם עושה קפה "בזול" נימאס לי ואני רוצה מכונת אספרסו איכותית במחיר שווה לכל נפש.

הדרישות:

עדיפות למכונה שלא מחייבת קפסלות ואפשר להישתמש באבקה.

אם יהיה לה מקציף טוב חברה שלי תברך אתכם אבל זה לא כל כך מעניין אותי כי אני לא שותה הפוך.

מחיר כמה שיותר זול עם עדיפות לעד 600 ש"ח.

בינתיים יש לי 2 מכונות על הכוונת,

האחת היא מכונה של נספרסו דגם C150.

חסרונות:

אם אני אקנה אותה היא תיהיה מיד 2 במחיר של איזור ה300 ש"ח ואין לי מושג לגבי האמינות שלה.

מחייבת שימוש בקפסולות.

מקציף חלב צריך לרכוש בניפרד.

יתרונות:

קפה בן ז**ה ואני מכיר את טעם הקפה, גם לאחותי וגם לאבי יש את המכונה בבית.

מוניטין אמינות ועיצוב קומפקטי.

השנייה היא מכונה של חברת chromex דגם ES190:

חסרונות:

כנראה פחות איכותית מהנספרסו.

אחרי קריאה בזאפ של חוות דעת הבנתי שאיכות החומרים לא משהו והמכונה ניסתמת מהר מאוד מאבנית ומחלידה במגש התחתון איפה שהאיסוף נוזלים.

דורשת הרבה ניקיון.

יתרונות:

מכונה חדשה מהחנות

אפשרות להישתמש באבקה ויש גם מתאם לקפסולות.

רוב הביקורות היו טובות לגבי איכות הקפה אבל עד שלא ניסיתי אי אפשר לדעת וזה סוג של הימור.

מגיעה עם מקציף מובנה למרות שהבנתי שהוא לא הכי טוב שבעולם אלא רק סביר.

האם למישהו פה יש ניסיון עם אחת מהמכונות הנ"ל (בדגש על הCHROMEX) ואולי המלצה למכונה אחרת שלא חשבתי עליה בתקציב סביר על גבול המינימאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דלונגי הוא יצרן איטלקי אמיתי ויש לו מכונות קפה מצויינות (לי יש אחת). כרומקס הוא למיטב ידיעתי מותג מדבקה סיני.

אני לא יודע איזה דגם של דלונגי יש לך - אם אין לך - תנסה דגם המצוייד במשאבה.

אנשים מייחסים הרבה יותר מדי חשיבות למכונה, והרבה פחות מדי חשיבות לקפה. במינימום, תשתמש בקפה 100% ערביקה כמו לוואצה אורו (זהב) או מאורו - וזה בלי להשתגע על טחינה במקום וכו'. מובטח קפה מוצלח גם במכונה פשוטה או אפילו במקינטה.

אם אתה מתעניין במכונת קפסולות של נסקפה (תוצרת מג'ימיקס - דומה או זהה ל- C150), להורים שלי יש אחת כזאת שהשתמשו בה 10 פעמים בדיוק (כמספר הקפסולות שבאו עם המכונה במתנה) - פנה אליי בפרטי להצעה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זילזלתי לרגע בדלונגי, פשוט המכונה שקיבלתי היא מזגם מאוד זול.

לא רשום עליה אפילו דגם ויוצא חרא של קפה וניסיתי מעל 12 תערובות שחלקן איכותיות מאוד.

במכונה שיש לי אין אפילו משאבה והיא משתמשת בלחץ המים כאשר הם חמים :evil:

באופן ספציפי אני לא אוהב את הלוואצה, טעם טיפה חמוץ לדעתי.

אגב, הרגע דיברתי עם נציג מאספרסו קלאב, הוא הציע לי את המסלול של ה78 ש"ח לחודש ל36 חודשים (2808 ש"ח) שזה אומר קפסולה אחת ליום ומכונה במתנה.

ישנה אפשרות גם לקנות רק את המכונה ב850 ש"ח לפני מיקוח.

הייתרון שלה (לפי דיברי הנציג כן?) על פני הנספרסו זה שיש אפשרות לבחירה ממגוון חברות קפה לקפסולות ולא רק מחברה אחת כמו בנספרסו.

למישהו יש ניסיון איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה הזאתי: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=3763

דה-לונגי EC-200. האמת שהיא פצצה וזאת מכונה שאני רץ איתה כבר כמה שנים (קנינו 2 אחת לי ואחת לאקסית שלי.השתמשתי בראשונה מלא זמן, מכרתי לידידה ואני משתמש בנוכחית לאחרונה אחרי שנפרדתי מהחברה הקודמת שלי ולקחתי ממנה את המכונה).

בכל אופן אני מבסוט עליה לאללה, גם מבחינת מקציף וגם מבחינת הקפה שיוצא וקלות הניקיון שלה.

לאחרונה מצאתי עבודה אז החלטתי לשדרג את עצמי, מצאתי מכונה של Rancillio Silvia שאני מעוניין לקנות באיזה 3500 שקל. אם אתה רוצה לתת לי דחיפה לקנות את המכונה ומעוניין גם ב-EC200 שלי במחיר טוב פנה אלי ואני אשמח לתת לך הצעה יפה.

במידה ואתה רוצה ללכת על חדשה כזאת אני סופר-ממליץ-בחום. מכונה מעולה למתחילים.

נ.ב.: עכשיו שמתי לב שיש גם דיי הרבה ביקורות עליה בזאפ, תן הצצה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בבית יש Rancillio Silvia - אחלה מכונה, אני מרוצה.

אני במקומך מעלה את התקציב כי בתקציב שלך כל המכונות פחות או יותר אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו בבית מכונה של CHROMEX - חרא רציני.

חומרים לא איכותיים בכלל, התקלקלה מהר מאוד ונזרקה קיבינימאט. את מקומה לקחה נספרסו C100 ומאז אנחנו מרוצים מאוד. קפסולות זה לא חסרון, זה יוצא אותו דבר ב long run כמו לקנות קופסאות קפה, רק שפה לא צריך לנקות כל הזמן, פעם בכמה חודשים להריץ נקיון אבנית (שאשכרה עובד, המכונה שלנו מוציאה מים כמו ביום הראשון שקנינו אותה אחרי הטיפול שנעשה לה) שעולה איזה 30 שקל, ושלום על ישראל.

כמו כן יש מבחר ענק של טעמים, וכל כמה חודשים מגיעים טעמי limited חדשים שמתחדשים.

אגב, בדקתי כרגע ב ZAP, עוד כ-200 ש"ח ואתה מצליח להביא C100, חדשה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המכונה הזאת

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=720206

כבר כמעט שנה,אני מאוד מרוצה מאיכות הקפה וההקצפה.תמורה טובה ביחס למחיר.

כמו שכבר רשום אל תתפשר על קפה לא איכותי,הוא לא פחות חשוב מהמכונה.

קח בחשבון שמו בכל מכונה שמשתמשים בה בקפה טחון,היא דורשת ניקוי בסיום העבודה איתה(דבר שמרתיע אנשים).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו בבית מכונה של CHROMEX - חרא רציני.

חומרים לא איכותיים בכלל, התקלקלה מהר מאוד ונזרקה קיבינימאט. את מקומה לקחה נספרסו C100 ומאז אנחנו מרוצים מאוד. קפסולות זה לא חסרון, זה יוצא אותו דבר ב long run כמו לקנות קופסאות קפה, רק שפה לא צריך לנקות כל הזמן, פעם בכמה חודשים להריץ נקיון אבנית (שאשכרה עובד, המכונה שלנו מוציאה מים כמו ביום הראשון שקנינו אותה אחרי הטיפול שנעשה לה) שעולה איזה 30 שקל, ושלום על ישראל.

כמו כן יש מבחר ענק של טעמים, וכל כמה חודשים מגיעים טעמי limited חדשים שמתחדשים.

אגב, בדקתי כרגע ב ZAP, עוד כ-200 ש"ח ואתה מצליח להביא C100, חדשה.

המכונה הנבלה הזו כבר יוצאת הוצאה רצינית :evil:

האם עדיף לקנות יד 2 ב300 של נספרסו או להשקיע על אחת חדשה?

אגב, על המכונה של הכרומקס אני גם לא משלם, יש לי אפשרות לקבל אותה מתנה מהעבודה או לבחור איזו שטות אחרת במקומה.

האם לקחת את המכונה של הכרומקס? יד שניה של נספרסו? נספרסו חדשה? אולי בכלל את המבצע של אספרסו קלאב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכונה הזאתי: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=3763

דה-לונגי EC-200. האמת שהיא פצצה וזאת מכונה שאני רץ איתה כבר כמה שנים (קנינו 2 אחת לי ואחת לאקסית שלי.השתמשתי בראשונה מלא זמן, מכרתי לידידה ואני משתמש בנוכחית לאחרונה אחרי שנפרדתי מהחברה הקודמת שלי ולקחתי ממנה את המכונה).

בכל אופן אני מבסוט עליה לאללה, גם מבחינת מקציף וגם מבחינת הקפה שיוצא וקלות הניקיון שלה.

מכונה מצויינת, אנשים שמכירים אותי כפיינשמקר טועמים את הקפה וישר מעירים שכמו כל דבר שאני קונה, בטח השקעתי הרבה במכונה. הם די מופתעים לראות את גוש הפלסטיק הזה במטבח אחר כך.

קפה בפחיות של illi, ניקוי אבנית עם מלח לימון פעם בכמה חודשים, והיא מוציאה קפה מעולה. אני גם מאוד אוהב את זה שדוחס הקפה נמצא עליה, אז לא צריך לאלתר כלום, בהרבה מכונות זה לא קיים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מכונה טובה, ולא חשובה לך הקצפה או הפעלה אוטומטית אני יודע שיש מספיק דילים של מכונות nespresso פשוטות אך מעולות שעושות את העבודה היטב וכמובן מכונות מדגמים חדישים.

c-150 סוס ישן אבל אמין מאד חשוב רק לתחזק את המכונה, נמכרים עבורה המון כלי ניקוי.

נכון, אתה מחוייב בקפסולות של החברה וזה גם יתרון כי הקפה שלהם מעולה ואיכות הפולים משפיעה המון. קפה רגיל אחר לא מגיע לרמה שלהם.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו בלבד.

יש לי את המכונה כבר כמה שנים ואני נדהם כל פעם מחדש כמה הקפה טוב (בהרבה מיקרים יותר טוב מבית קפה).

דורשת פעם בכמה חודשים ניקוי אבנית (דורגול עושה עבודה טובה), פרט לזה המכונה פועלת ללא דופי.

קנה את הדגם הזול ביותר שגם מקציף קפה (למיטב ידיעתי, המשאבות בכל הדגמים זהות), הקפסולות הסגולות מעולות.

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח המחירים הזה אין הבדל ממשי בין המכונות, או במילים אחרות,

זה עניין של מזל. לנספרסו יש מוניטין לא רע ושירות שאשכרה קיים,

הבעיה היא שאתה נותר כבול לקפסולות שלהם, וזה עסק יקר אם אתה שותה הרבה קפה

(בכמויות קטנות ההפרש זניח).

תשכח מיד שנייה, הסיכוי שהמשתמש הקודם טרח לספק מים נטולי אבנית למכונה שואף לאפס,

והמכונה תיתקע/תתקלקל בוודאות די גבוהה. לחלופין, אם תנסה לנקות מכונה שמעולם לא ניקו קודם,

האבנית תשתחרר ותיתקע בדיוק במקומות הלא מתאימים.

לגבי הקפה - אין כמו קפה שקלית בבית...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך הייתי הולך על נספרסו, כי כל השאר - או מותגי מדבקה, או דגמי LOW END של ממש שנועדו להתחרות במותגי מדבקה.

יש לי בבית מכונה של נספרסו כבר שנתיים, קפה מצויין, אפס תקלות. גם הקפסולות לא מי יודע מה יקרות (לא זוכר בדיוק את המחיר, אמא שלי מזמינה אותם תמיד מהקטלוג של נספרסו, גם נראה לי שאתה יכול לעשות מנוי, ואז ייצא לך יותר זול).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה מצויינת, אנשים שמכירים אותי כפיינשמקר טועמים את הקפה וישר מעירים שכמו כל דבר שאני קונה, בטח השקעתי הרבה במכונה. הם די מופתעים לראות את גוש הפלסטיק הזה במטבח אחר כך.

קפה בפחיות של illi, ניקוי אבנית עם מלח לימון פעם בכמה חודשים, והיא מוציאה קפה מעולה. אני גם מאוד אוהב את זה שדוחס הקפה נמצא עליה, אז לא צריך לאלתר כלום, בהרבה מכונות זה לא קיים.

תגיד, אתה יכול לתת לי הסבר מפורט על איך מנקים את המכונה מאבנית עם חומצת לימון ?

נראה לי יכול להיות נחמד לעשות לה יום פינוק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...