Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות ממוגנים מפלסטיק

מאור1
שימו לב! השרשור הזה בן 634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום פורום,

החלונות הצדדיים ברכבי הם מפלסטיק ממוגן. (לא אין לי צורך בזה פשוט ככה קניתי את הרכב).

הנקודה היא שדרך החלונות האחוריים כבר לא רואים משהו משה, רציתי לדעת איך ניתן לחדש אותם, מבחינתי לקנות חלונות מפרוק זה אופציה אחרונה.

תודהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, חלון מפירוק זו האופציה הראשונה לצערך.

הפלסטיק עם השנים נאכל ודוהה אין מה לעשות ואין איך לחדש למיטב ידיעתי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שמשהו כמו לחידוש פנסים יעשה את העבודה?

זה אמור לגרום לפלסטיק של הפנסים לחזור ולהיות שקוף ע"מ להעביר טוב את האור, לא יודע זה סתם רעיון שעלה במוחי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות כלום שיהיה שיפור משמעותי במחיר סביר (כלומר יותר זול מלקנות חלונות זכוכית מפירוק)

החלונות הממוגנים הם מפוליקרבונט. פלסטיק מאוד קשיח ועמיד אבל כשהוא נשרט גם אלף פולישים לא יעזרו לך, אתה אולי תשפר קצת את המצב אבל האבק באוויר והחיכוך בנסיעה עם גרגרי החול והאבק מהכביש מהר יחזירו את המצב העכור לקדמותו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר אפשר לדעת .

שלום פורום,

החלונות הצדדיים ברכבי הם מפלסטיק ממוגן. (לא אין לי צורך בזה פשוט ככה קניתי את הרכב).

הנקודה היא שדרך החלונות האחוריים כבר לא רואים משהו משה, רציתי לדעת איך ניתן לחדש אותם, מבחינתי לקנות חלונות מפרוק זה אופציה אחרונה.

תודהו

הרכב נמכר ועכשיו יש חלקים למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 12 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ את הנושא.

יש לי אלטו 2013 עם חלונות אחוריים צדדיים ממוגנים.

החלונות במצב גרוע ולא רואים דרכם.

לפני שאני רץ להחליף אותם, יש דרך "לשייף" את הפלסטיק הכהה? גם 50% הצלחה יהיה טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...