Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג שמע בליסינג

liorktl
שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך ייעוץ,

אנ עומד להחליף רכב בליסינג ובחנתי את הפלואנס שדי התאכזבתיממערכת השמע שלה (זוג טוויטרים ו4 רמקולים חמש ורבע בכל אחת מהדלתות). מידים וגבוהים סבירים אבל באסים :(...

חשבתי שסאב אקטיבי (עם מגבר) בבגאז' יעשה את העבודה ויתן סאונד סביר בסה"כ.

מה דעתכם? כמה יכול לעלות לי סאב מוגבר פשוט (אפילו יד2)? כמה אמורה לעלות התקנה (לזרוק תיבה בבגאז' ולחבר אותה - סאונד וזרם)? האם יכולה להיות בעיה לחבר את ההד יוניט המקורי לסאב?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהיום הליסינג מחמירים בדברים האלה ועל כל שינוי מבני באוטו אפילו חור קטן שתקדח תשלם את הנזק "להשבת המצב לקדמותו". אז קודם אני ממליץ לברר אם זה בסדר מבחינת חברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה רואה בחתימה שלי... מותקן ברכב ליסינג...

יש רק חור אחד בכל הרכב! אפילו לא חור נוסף אחד בודד.

החור היחידי שעשו ברכב הוא חיתוך של הגומיה של הצמה הראשית בקיר האש בכדי להעביר את כבל המתח הראשי - ואת זה אני סותם בסיליקון וגם ככה זה במקום שלא רואים בו כלום.

לא בגומיות של הדלתות (העברת חוטי רמקולים)

לא בפלסטיקה של הדשבורד.

לא בתא המטען (כל ההארקות מחוברות לברגים שהולכים בצורה מקורית לגוף הרכב).

את החלקים שעשיתי עליהם בניות קניתי מפירוקית דרך חבר פורום.

כל ההדבקות שעשיתי נעשו בעזרת סיליקון או דבק דו צדדי.

אפילו הרמקולים המקוריים כרגע יושבים על הגבהות שנתפסות לתוך החורים המקוריים של הרמקולים המקוריים שיוחזרו לאחר פירוק המערכת.

הצמה הראשית לא נחתכה אלא הולבש עליה מתאם שאליו אני מחבר את כל יחידות הראש (מסך מחשב במקרה שלי).

בקיצור - אתה יכול לעשות מערכת שלמה ברכב בלי לעשות חור אחד בכל הרכב.

גם מהחור בצמה הראשית היה אפשר להמנע - לו רק הייתי יודע על כך מראש.

לחבר סאב אקטיבי עם מגבר מובנה (אפשר למצוא כאלה ביד 2 אפשר גם לבנות מקיט) לא צריכה להיות בעיה אבל אם אין למערכת המקורית של הרכב אפשרות ליציאה למגברים אתה תאלץ להוסיף מנחת או להוציא את המערכת המקורית, לשמור אותה בצד ולשים מערכת אפטר מרקט (רדיו דיסק סטנדרטי במילים אחרות) במקום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ok

מישהוא יודע האם יש ל HU הספציפי יציאה למגבר?

אם יש 4 יציאות רמקולים ואני רוצה לשמור את ארבעת הקיימים ולהוסיף סאב אקטיבי,מה אני עושה?

כמה יכול לעלות מנחת פשוט יד שנייה? איפה אינ מוצא?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואתה רוצה להגביר רק את הסאב - כל מנחת פשוט יעשה את העבודה.

המנחתים האלו מאוד רגישים בגלל האופי הטבעי של המהות שלהם, לקרינה אלקטרומגנטית וזה מתבטע ברעשי אלטרנטור ורעשי מחשבי הרכב שנקלטים לתוכם - אבל סאב וופר לא מנגן את תחום התדרים האלו ולכן גם אם יהיה רעש אתה כנראה לא תשמע אותו.

מנחת פשוט יכול לנוע בין 80 ל200 שקלים בכל בית התקנות או אוטו דיפו שתבחר להתקין בו את המערכת.

לגבי יציאות למגבר במערכת המקורית - ניסית לפנות ליבואן?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...