Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכב שטח למתחילים

daniel522
שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, תראה, הכל תלוי מה אתה מייחס.

דלק ? טיפולים ? בלאי ? זמינות חלפים ?

היתרון הוא ענק לטובת הג'ימני.

מרווח ? נוחות ? סאנרוף ?

היתרון הוא לטובת הטראנו.

שטח ? ג'ימני ג'ימני ג'ימני.

הרבה יותר קל לשפר.

2 סרנים חיים = עמידות רבה יותר בשבירות.

עם הג'ימני עשיתי דברים שעם הטראנו אני בכלל לא חולם להעיז או לנסות ולחשוב.

העזתי לרחף איתו על כל באמפר אפשרי ברחבי פלמחים, במהירויות שגרמו לאוטו לרחף באויר, מידי פעם זה עלה לאחד העובדים של מוסך דרך השטח בקצת עצבים לראות את הפנים שלי על הבוקר כשבאתי להחליף מחז"ש בציריות.

עם הטראנו אני לא רוצה בכלל לדמיין מה יקרה, אני רק יכול לנחש שכל הפרונט פשוט יתרסק לחלקים בודדים וקטנים בנחיתה הראשונה.

היה לי לאחרונה מחשבה לרכוש שוב ג'ימני, אבל זה נשאר בגדר מחשבה, התרגלתי לגודל של הטראנו, לקצת יותר כוח והרבה סאנרוף :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
חברה יש לי כזאת שאלה:

אני ממש צעיר אבל מאוד אוהב טיולי שטח,אז חשבתי אל Landrover Discovery שנת 1996 מה אתם מציעים לי?

אגב התקציב גם לא בשמיים :oops:

לא מומלץ LR Discovery 96 למתחילים.

מה התקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאוד בצרכים.

כמה נוסעים ברכב בדר"כ? ידני\אוטומט? איזו נסועה על הכביש\בשטח?

אני יכול להמליץ על כיוון של סמוראי או ויטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו,בינתיים יש את הרכב של ההורים אז לא יוצא לי לנסוע הרבה.נוסע באוטומט. הרוב נוסע בכביש למה עם יונדאי לנטרה לא תגיע רחוק :lol: אני מחפש משהו נורמאלי,זאת אומרת שאני יוכל לנסוע גם בכביש אבל בכל זאת אני רוצה משהו שמיועד לשטח.

יש הצעות?:roll:

אגב slash למה לא מציע LR Discovery 96 TDI 2.5?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזוקה יקרה למי שאין לו קומבינות ואו ידע אישי לתקן את הרכב.

ממליצ למתוח טיפה את התקציב ולחפש איזו ג'ימני 99 ב32-35.

הרכב מספיק עביר בשטח למתחילים, לא יקרע אותך בהוצאות, מאוד אמין מבחינת מנוע, רק זהירות מהגיר האוטומט, לנהגים חסרי ידע יש נטיה לטגן אותו בשטח עד מוות, אחרי שמתבשר להם הדבר הם אצים רצים לבצע החלפת שמן ואז הגיר בסדר לפרק זמן מוגבל, מאוד מוגבל, שבו ינסו למכור את הרכב "מצב בובה".

בהצלחה ולהתראות בשטח :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...