Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטה פשוטה להתמודד עם מכת "דפיקת הדלתות"

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 5242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Vw GTI,

לא.

אני מאותם אנשים שיודע שיהיו אחרים שיעשו את זה לי.

הגעתי למסקנה שההשקעה שלי בלשמור את הרכב מכל עובר אורח, מכל חונה, מכל נשורת עצים, מכל חתול, היא מיותרת. אם במקום לחנות איפה שיש מקום, אני צריך לחפש מקום איפה אחרים לא ידפקו את הרכב, אז הענשתי את עצמי על טימטום של אחרים.

בסופו של דבר, לא משנה כמה תשמור על הרכב, תמיד יהיה מישהו נחמד שידאג לקלקל לך אפילו בלי כוונה.

כל אלה שנשענים על הרכב גם הם הורסים אותו עם הכפתור מאחור או הניטים במכנסים - הם אפילו לא מודעים לכך.

כשאתה רואה את הפגע הראשון, אתה מתפוצץ, כשאתה רואה את הפגע ה-10 אתה מבין שאין טעם כבר להשתעבד לרכב.

אני קונה רכב באופן פונקציונלי למטרות שלי ומעדיף צבע לבן. כשמצטברים יותר מידי "קצות", אני לוקח את הרכב לצבעי שדואג לטשטש ולתקן את מה שצריך. הסיבה שאני מעדיף לבן נובעת מכך שלאחר תיקונים, הבדלי גוונים מורגשים פחות או בכלל לא.

במובן מסויים השלמתי עם זה שבסופו של דבר כשהרכב ימכר ימצאו סיבות להוריד מחיר, אז ירדו עוד 1,000 שקל בגלל "קצות", אבל מצד שני אני אחנה איפה שיש מקום בלי לחשוב יותר מידי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שלהשתדל לשמור על האוטו שלך נקי וללא שריטות ומכות נקרא להשתעבד. גם אם כדי להשיג את זה אתה מחפש מקום חניה שנראה לך בטוח יותר וגם אם אתה מתעורר לפעמים בלילה כדי לראות שהכל בסדר :oops:.

גם אני תמיד מחפש מקום כמה שיותר מרווח,גם אם זה אומר שאני חונה רחוק. אף אחד לא נשען לי על האוטו,ואם אני תופס מישהו נשען לי על האוטו אז בפעם הבאה הוא ישען על קביים. וברור שאי אפשר לשמור על האוטו 24/7 אז לפעמים חוזרים לאוטו ומגלים מזכרת אבל ממשיכים לשמור עליו כדי שלא יהיו יותר מדי "מזכרות".

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע למחוז חפצך ומוצא חניה ליד, אבל עם סיכוי טוב שמישהו יחנה על ידך ויתן לך מכה ובגלל זה אתה נוסע לחפש מקום אחר מרוחק יותר ומשקיע בזה עוד 8 דקות, אז כנראה שאתה עבד של הרכב.

הייתי בסרט הזה יותר מידי, קניתי את חרותי במחיר ה"קצות".

דברים יותר בעייתיים הזזתי בכדי לפנות חניה, אז אני בטוח שגם בול עץ הייתי מזיז.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות העבד של הרכב אבל אני גם ריאלי. אין לי חניה בתוך גאראג' בתוך וילה ומצד שני לא בא לי לנסוע ברכב מפוצץ במכות.

אף אחד לא יזיז את הבול עץ מהסיבה שלא תפסתי שם שום חניה. פשוט במקום לחנות 10 ס"מ ממני ולפתוח את הדלת על האוטו שלי הם יחנו חצי מטר מהאוטו. במקום החניה הזה נכנסות 4 מכוניות פשוט יש אנשים שצריכים קצת עזרה כדי לדעת כמה ס"מ לחנות אחד מהשני.

חוץ מזה ש90 אחוז מהשכנים מכירים אותי ומפרגנים וחונים רחוק ממני:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי עכשיו במשהו מלפני מס' חודשים.

נכנסתי לחניון רכב בת"א וחיכיתי למישהו שאמור לאסוף אותי משם. בינתיים נכנסה מישהי עם רכב והיה לה מקום חניה שהכניסה אליו היא ממש על דרך המלך, בלי תימרונים ופיתולים. נדהמתי עד כמה שהיא נכנסה כל כך צמוד לרכב משמאלה ועצרה רק כשהמראה שלה פגעה במראה של הרכב החונה (המראה התהפכה) ואז היא זזה רוורס מס' ס"מ ישרה את המראה ועצרה. לא הבנתי איך בדיוק היא מתכוונת לצאת ב-5 ס"מ שנותרו בעוד שמצד שני נותר כמעט מטר שלם חופשי. בשלב הזה היא פתחה דלת ישר לתוך הרכב החונה משמאל (להזכירכם 5 ס"מ) וגילתה שבעצם אי אפשר לצאת. היא צעקה לעובד החניון שעמד בסמוך, שהיא לא יכולה לצאת מהרכב ואולי שידאג לה למקום רחב יותר :shock:. עובד החניון אמר לה שיש לה מצד ימין מטר של רווח ושתתקן את עצמה וכך גם לא תפריע לרכב השני וגם תוכל לצאת. היא ענתה שהיא לא מסתדרת עם רוורסים ויצאה מדלת ימין והשאירה את הרכב כמות שהוא :brickwall:.

אם זה לא היה עצוב, הייתי צוחק.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם החבר'ה שרשמו פה שחייבים למצוא מקום בו שומרים על הרכב בחנייה,ליד עמוד או קיר או כאלה ..

אני גר בשכונה חדשה יחסית בה 85-90 אחוזים מהאנשים הם זוגות צעירים עובדי היי-טק עם רכב מהעבודה,

אני מקבל "השכמה" מאזעקת הגארד שלי (והיא יחסית מכוונת למצב שהוא לא רגיש במיוחד) לפחות פעמיים בשבוע,

כי איזה טמבל החליט שלא פשוט לפתוח דלת בעדינות ליד רכב אחר, הרי גם ככה אם יש פגיעה ברכב , העבודה תתקן,

או אמהות עם תינוקות שחייבות לפרק לי את האוטו כדי להכניס שני תינוקות למושבי הבטיחות במושב האחורי של הרכב שלהן.:?

הקטע המקומם פה שזה תמיד (במקרה שלי) עם מכוניות מהעבודה, במקרים אחרים מנסים להשתדל יותר ורואים את זה (הרכב חונה בטווח מבט תמיד), זה פשוט הזוי.. אני פשוט שונא את הנהג הישראל ובמיוחד את ההוא עם רכב הליסינג שחושב שבגלל העובדה הזו , הרכב הוא שק חבטות והתעללות. לחשוב ש70% אחוז בערך משוק הרכב בישראל הוא רכבים כאלה , עושה לי רע.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שונא "פותחי דלתות" למיניהם ומשתגע מהם.

לפני כמה חודשים חניתי בחניון כלשהו, צמוד לעמוד מצד אחד ומיאטה מדונדשת יפה מהצד השני, והשארתי רווח של למעלה ממטר למיאטה וחנייה הכי צמוד שאפשר לעמוד.

כשחזרתי לרכב ראיתי מיניוואן משפחתי שחנה בתוך החנייה שלי (!!!) ממש ממש צמוד והשאיר את אותו מטר+ מהצד השני,

כך שאני חונה 5 ס"מ מעמוד בצד אחד ו- 10 ס"מ מהדלת שלו. כמובן שעל הדלת שלי היה סימן נוסף חדש...

זה נובע מזלזול ברכושו של האחר, פשוט ככה. יצא לי לראות פעם אישה עם טנדר מפלצתי שהייתי בטוח ש"הנה היא הולכת לדפוק לי את הדלת",

והיא יצאה בעדינות וכשהסתכלתי היא אמרה "אל תדאג, ברור לי שאני צריכה להיזהר על הרכב שלך"...

החלק ההזוי הוא שהטנדר שלה נראה חבוט מכל כיוון אפשרי, כאילו מישהו ניסה לרדת איתו את צוק מנרה במסלול של האופניים !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה ממש אבל ממש מעצבנת.

יש לי כבר יותר מדי פגיעות כאלה על האוטו.

בפעם שאני אתפוס מישהו דופק לי את האוטו אני אתחרפן עליו על כל הדפיקות שעשו לי בצורת אלימות פיזית הגובלת בהתעללות.

כלכך מתסכל לראות את כל הדפיקות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

הרגת אותי מצחוק!

אם לא היו לי בעיות גב וברכיים הייתי מאמץ את הרעיון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להתעצבן, אל תחפשו מקום חניה ליד הכניסה לסופר/קניון/ווטאבר.

אני תמיד מעדיף ללכת עוד דקה ולחנות רחוק. אם החניון ריק אז אני גם צמוד לקיר, באלכסון או אפילו שילוב של השניים.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי נזהר, בולי עץ מושכים עכבישים ענקיים

spider-log1.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית תמיד משתדל להחנות רחוק. פעם אחת כמעט נשפטתי בצבא, כי פספסתי את האוטובוס בגלל שהחניתי 300 מטר מהתחנה המרכזית ואיחרתי לבסיס.

אגב, כשאני חונה ממש צמוד (כשאין ברירה!) אני שם את האצבעות בין הדלת שלי לבין הרכב של השכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להתעצבן, אל תחפשו מקום חניה ליד הכניסה לסופר/קניון/ווטאבר.

אני תמיד מעדיף ללכת עוד דקה ולחנות רחוק. אם החניון ריק אז אני גם צמוד לקיר, באלכסון או אפילו שילוב של השניים.

שי

רק לא סופר!!

פעם מישהי כמעט דרדרה עליי עגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מחנה רחוק ממקומות כגון סופר וכו'. גם בחניה במתחם קניות אני מחנה במרחק שווה בין שני הסימונים של החניה, וכאשר אפשרי, מחנה במקום חניה שמצידו האחד יש מדכה ולא עוד מקום חניה.

בחיים לא אחנה בין שתי מכוניות צמודות או ליד רכב שחונה בצורה שרואים שיש סיכוי להישרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...