Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט בשלבים - car pc

שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחר התלבטות רבה החלטתי על השדרוג הבא : car pc .

המפרט עוד לא סגור סופית ואשמח לשמוע את דעתכם .

1. מעבד Intel® Core™2 Duo Desktop Processor E7500

2. לוח אם - עדיין לא סגור .

3. כרטיס קול - audigy 2 zs

4.ספק כוח -M4 ATX

5. זיכרון 2G - פה יש שאלה לבעלי הנסיון , ראיתי בפורום שיש כאלו שקונים זכרונות עם גוף קירור , יש פה מישהו בלי קירור שהייתה לא בעיה בגלל חוסר קירור לזכרונות ?

6. מסך - התלבטות בין מסך 1 DIN חשמלי לבין 2 DIN

זה ההתחלה ,

אשמח לשמוע דעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי בלי קירור לזכרונות גם בסטאפ הקודם וגם בנוכחי. (הקודם היה P4 מה שאומר תנור קטן ברכב)

אם תדאג למארז מקורר ומאוורר כראוי לא אמורה לך להיות בעיה.

אם אתה הולך לרכוש זכרונות חדשים, לך כבר על מקוררים, ההפרש במחיר לא גבוה. אם אתה משתמש במה שיש בבית, תתחיל ואם תתקל בבעיה תפתור אותה נקודתית.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בפרוייקט, אין ספק שלמרות ההתעסקות ההתחלתית, CarPC ברכב זה דבר פשוט מקסים, לא בכדי זה תופס תאוצה כל כך.

אתמול במפגש, רצתי בין הרכבים של גורל, אופיר ואדגר [תחליף את הסקין!!:evil:] ונהניתי כל כך.

לגבי זיכרון - אם דיברת על כך שאני בחרתי בקורסאיר עם הגופי קירור, זה לא היה דווקא בגללם, יותר בגלל שמדובר במוצר מצוין. רוב הסטאפים משתמשים בזכרונות 'רגילים' ולא נרשמו בעיות בעניין.

ולגבי מסך - באיזה רכב מדובר? יש לך מקום לדאבל דין? אישית, אני אוהב יותר מסכים מקובעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא סיאט איביזה 2005 , יש מקום לדאבל דין אחד המסכים שראיתי הוא זה :

http://cgi.ebay.com/Double-DIN-Lilliput-EBY701-NP-C-T-7-Touch-Screen-VGA_W0QQitemZ160377857078QQcmdZViewItemQQptZComputer_Monitors?hash=item255743e436

חוסך את הבלאגן של התאמה לדאבל דין אבל קצת יותר יקר , נראה לי שהמסך זה מה שיקח לי הכי הרבה זמן להחליט.

עוד חלקים שלא ציינתי :

מארז - אני חושב שאני אבנה לבד מותאם לגודל הכרטיסים והרכיבים שיוכנסו.

HD - יש לי HD של 320 גיגה ( 3.5 אינטצ' ) פנוי אז אני אשתמש בו כנראה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה מאוד בעייתית עם דבל-דין סטנדרטי מאחר ומשום מה יש לקונסולה נטייה כלפי מטה והראות ממש לא משהו (אלא אם תעשה כמוני ותקבע את המסך בנטייה).

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מסך סיני שבא כיחידה עם dvd וכל מיני שטויות

הוא דאבל דין חשמלי ( המסך נופל כביכול בשביל להכניס דיסק )

הוא פשוט עצר את המעגל החשמלי וקיבע אותו עם זווית כלפי מעלה

לדעתי זה נראה גרוע

אני מסכים עם חגי , אם אתה מתכנן על המתאם דאבל דין של bybyte אז תצטרך לבנות איזה זווית בשביל המסך

בנוסף המחיר של ה701 מורכב זה סתם יקר

629 עולה 250 דולר בערך היום הדגמים החדשים אם אני לא טועה אפילו פחות

המתאם עולה 30 דולר

תרכיב אותו לבד

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קצת ידיים אני מאמין שתצליח לארגן משהו

יש לו 2 מסילות בצדדים ככה שלא אמורה להיות יותר מדי בעייה לאלתר שם ולבצע איזה הרחבה או משהו ולשים אותו בזווית

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bybyte.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...