Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט בשלבים - car pc

שימו לב! השרשור הזה בן 5070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 244
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה נוספת לבעלי ה car pc .

האם יש שיקולים נוספים לבחירה בין לוח אם mini atx ל - micro atx מלבד הגודל הפיזי ?

ראיתי את הלוח הזה :

http://www.giga-byte.ca/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=2691

למישהו יש נסיון איתו ואם יש הצעות טובות יותר ( לא נעול על הגודל ) עד 400 שקלים אשמח לשמוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי על מיני ITX ובסוף נזכרתי שיש לי עכשיו מגבר שישה ערוצים בגודל פיזי די קטן ואין לי בעצם בעיה של מקום... אבל כבר מאוחר מידי...

אני כזה פולני לפעמים :shock:

אה כן! הUSB דונגל שהזמנתי מBRANDO סוף סוף הגיע לסניף הדואר - בקרוב אנסה אותו בעזרת הלפטופ תוך כדי נסיעה

סתם ככה - זה סלע המחלוקת אצלי, אם הקליטה תהיה פחות או יותר כמו שיש לי ברכב כרגע - יש אור ירוק לפרוייקט, אם לא, תתכוננו לחלקים לCARPC ביד שניה :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנוס, איזה דונגל הזמנת?

אם מדובר על דונגל הרדיו, דע לך כבר עכשיו כי האיכות שלו לא משתווה לרדיו שיש לך ברכב ודבר שני ממש לא בטוח שבהתקנה הראשונה תצליח להתקינו כראוי. אצלי הייתי צריך לחברו לאנטנה של הרכב יחד עם חיבור הסיכוך של האנטנה להארקה בכבל ה-USB של הדונגל.

אל תתן לדונגל לשבור אותך :D

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני עם RADIO SHARK והלחמה של מתאם לאנטנה של הרכב,

אתה יכול לשאול את אופיר שהוא ממש ממש הופתע מרמת הקליטה שהיתה לי במפגש

צביקה גם שמע גלגלץ נקי בירושליים

וכו'

אם אתה באמת חולה רדיו אז תשקיע את ה600 שקל האלו ותקנה HQTC, אני יודע שאם אני הייתי חולה רדיו הייתי עושה את זה

*רן, אתה טועה בקשר לסיכוך, יש מקום להלחים את הסיכוך ברדיו שארק, לא הרבה מכירים אותו

אבל ברגע שמלחימים לשם הקליטה משתפרת בצורה דרסטית,

אני מעלה תמונה שמראה הכל :

rs2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה, אני בכלל לא שומע רדיו ברכב. בפעמים הבודדות ששמעתי - זה היה גלגלצ, משום כך אחרי שראיתי ששומעים אצלי בירושלים גלגלצ היטב עם הרדיושארק [הישן דווקא, ולא החדש] הזמנתי בכמה לירות אותו.

אתה לא רציני שעל זה יקום וייפול הCarPC שלך. אם זה נכון, זה רק בגלל המגבר Class D שלך. הוא דופק לך את העסק..:lol:

פעם אחת ולתמיד! רן, או רענן? מה השם שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שומע רדיו בשיט, אבל אני נשוי ואני צריך להתחשב גם באשה שאוהבת לשמוע רדיו.

הקטע הוא שגם בHU אין לי קליטה מי יודע מה אז אני מאמין שיכול להיות שהדונגל USB לא יפול ממנו בהרבה.

לפני שאני הולך להלחים משהו ברכב - אני קודם כל הולך לנסות עם הלפטופ - ככה שאני יכול למקם את הUSB איך שאני רוצה ולגבי הסיכוך - אפשר פשוט לחבר אותו לגוף של הרכב, זה אותו הדבר אז ככה שאני יכול למשוך כבל מאיפה שבא לי בשביל לנסות את זה.

אם זה לא מצליח - לצערי כאן מת הפרוייקט, יש גבול מסויים למה שאני מוכן לנסות בשביל CARPC ויש לי חלופות אחרות ולא פחות טובות בשביל מה שאני מחפש.

אבל בואו נחזור לנושא השרשור.

אפרופו גיל, אמרת שאתה יכול לבנות מארז? יש לך גישה למכשירים שחורצים הברגה לתושבות של לוח אם וכונן קשיח?

אם כן יכול להיות שאצטרף לבקשה אבל אני גם קודם כל אנסה בעבודה אצלי כי אנחנו יצרן חומרה בפני עצמנו...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורל

אין טעם לקנות hqct ב600 שקל ( אני חושב שזה אפילו יותר כי זה עולה 150 דולר בלי משלוח ) - היא יחידה מאוד מיושנת

כשבפחות מזה אתה יכול למצוא יחידת hd + כבל סיריאלי

או

בקצת יותר מזה ( 200 דולר בערך כולל משלוח ) אתה יכול לקנות את הboomzbox hd שעכשיו mp3car הוציאו ואמור להיות זמין לקנייה בזמן הממש קרוב..

אדי - לחבר את הסיכוך לרכב רק יוסיף לך רעשים , מנסיון שלי , של גורל ושל עוד אלפי משתמשים בmp3car

אפשר לחבר לדונגל עצמו

ויש כאלה שגם עבד להם לחבר למינוס של הusb

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק אצלי.

תגידו - רדיו XM בכלל אפשר לקלוט בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה רדיו לוויני של ארה"ב , אותו דבר עם sirius - ואם אני לא טועה השירות שלהם בכלל בתשלום

בארץ היה ניסוי של dab לפני כשנתיים אבל הוא הופסק ולא התקדם לשום מקום..

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו עמוס :-P

אני יודע שזה בתשלום - אמנם סכומים לא רציניים ביחס לכמות שעות השמיעה אבל בגלל שזה בתשלום תהיתי לעצמי אם אני יכול לקלוט בארץ ולשלם לארה"ב אבל כנראה שאין כאן כיסוי.

לעזעזל אני לא קולט DVBT בבית שלי בראש העין - אפילו אם אנטנה מוגברת שהבאתי מחול!

יאללה - חזרה לשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את אופיר, סיכוך למרכב הרכב רק מחמיר את הבעיה,

תאמין לי נסיתי כל דבר אפשרי בעולם, הדבר היחיד שנתן שיפור ולא גרע ממה שגם ככה היה גרוע זה הלחמת הארכה לאיפה שציינתי,

ולמען האמת מאותו רגע החיים דבש :),

בכל מקרה אדי אתה לא מלחים כלום לרכב, אתה קונה מאריך כבל אנטנה, חותך ממנו את הנקבה, אתה מלחים אותה לדונגל ואז מחבר את האנטנה של הרכב בחיבור פשוט, כמו רדיו דיסק מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...