Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

סנפירים במידה 37-38. רגלי הצפרדע הכחולים האלו שעוזרים בלימודי שחיה או באימוני שחיה אם את/ה מבוגר בעל כפות רגליים קטנות.

בתל אביב

שמוליק

לא אקטואלי

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסת all in one 4580 HP התחילה להתקע על הודעת printing ללא הדפסהIMG_20160702_160333.jpgIMG_20160704_095821.jpg שירתה אותנו נאמנה ב5-6 שנים האחרונות לדעתי. ניסיתי להוריד דרייבר חדש ושחזרתי הוראות יצרן (ריסט) הבעיה לא נפתרה .שעתיים אח"כ כבר קניתי חדשה. אם מישהו רוצה אותה לחלקים או לנסות לתקן המדפסת תישמר לעוד יומיים שלושה, נימצא באיזור כפר סבא ומגיע דרומה יותר.שתי מחסניות הדיו (מס 901 נרכשו לפני כמה חודשים והיו בשימוש לא יודע כמה דיו יש בהם) לא מתאימות לי לחדשה וימסרו גם כן. כבל מתח קיים כבל רשת למדפסת נלקח לחדשה כי הגיע ללא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ספר רכב לרנו מגאן 2001, לצורך תחזוקה ומידע נוסף

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני צריך עזרה.

נשרף לי המטען של הלפטופ העתיק שלי.

אני צריך ספק 19 וןלט כלשהו, הקונקטור לא חשוב. אשמח לתרומה. תודה מראש.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני צריך עזרה.

נשרף לי המטען של הלפטופ העתיק שלי.

אני צריך ספק 19 וןלט כלשהו, הקונקטור לא חשוב. אשמח לתרומה. תודה מראש.

מאיפה אתה? בוודאות יש לי משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מיבנה,

לא בטוח ש20 וולט טוב לו.. יתכן מאוד שכן, אני אבדוק אם כתוב משהו.. מדובר במכונה ישנה שאני לא מת לעשות עליה ניסויים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, היה לי msi ששבק חיים לפני חצי שנה, המטען שלו עדיין אצלי ונראה עובד. 19 וולט, 4.74 אמפר.

מצרפת תמונות שלו, אם רלוונטי כתוב לי בפרטי ונתאם.

94af4e462d2b4030c03beb8b74bbe474.jpg

ae631496b8b2f9a43f297ea22a97b0f0.jpg

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי כולם. בני בן התשע החליט שהוא אוהב לצלם. בקיצור, צריך להשיג לו מצלמה. יש למישהו רעיונות? אין מניעה להשקיע כ200 ש"ח, או אפילו קצת יותר. אבל מעדיף אם יש למישהו כזו בבית זרוקה שיוכל למסור או תמורת תשלום סמלי. צביקי.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניקון CoolPix 8400 שזרוקה בבית כבר שנים ללא שימוש.

תקינה לחלוטין ועם שליטה ידנית מלאה על כל הפרמטרים.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לתרום מצלמת וידיאו דיגיטאלית של סמסונג, שמישה לחלוטין אבל המטען שלה הלך לאיבוד.

כמובן יודעת לצלם גם תמונות סטילס..

uploadfromtaptalk1467917967651.jpg

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...