Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר מוסך בראל ל-PSA בפ"ת?

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, בעודי משוטט בא.ת רעננה (המטרה: כיוון פרונט לסוזנה ושטויות) גיליתי שלט גדול שלא הכרתי קודם. אז נכנסתי.

דיברתי קצת עם המוסכניק במקום (יוסי, נדמה לי) שסיפר לי שהוא פותח מוסך מורשה חדש לפז'ו סיטרואן.

המקום נראה גדול, מקצועי ומסודר. הוא אומר שיהיו לו שם בעלי מלאכה לכל מה שצריך.

כבר התחלתי לשמוח ולחשוב "איזה יופי שיהיה מוסך מורשה קרוב לבית" ואז הוא שאל אותי "איזה זדאיקס יש לך?".

התשובה שלי, "16V", די הפתיעה אותו. "זה קומבינה? זה אורגינל?". אחרי שהתאפסנו על עצמו הוא הציע לי לבוא להחלפת שמן (שקלתי לעשות אחת כזו בכל אופן) ולבדיקת בלמים עליו. נחמד כזה, מנסה לעשות עסקים ראשונים.

אז עכשיו אני מתלבט - מצד אחד סבבה שיש מורשה קרוב, השאלה היא איך המורשה הזה?

בטאמן

(-;

כיוון פרונט עשינו, המטרה הבאה - בולמים אחוריים!

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל מאכזבים אותי לאחרונה.

אתמול השארתי שם 400 ש"ח, לאחר שהוולקן דוממה מנוע מספר פעמים באמצע הנסיעה ונוריות המנוע וה ABS נדלקו.

מסתבר שאלה היו 400 ש"ח שנשפכו לים, כי מה שהם עשו (החלפת קונקטור כלשהו וניקוי בית המצערת) לא פתר את הבעיה והיא הופיעה שוב ברגע שיצאתי מהמוסך.

הייתי הולך אליו שוב, אבל כבר די ברור לי שכשזה מגיע לדיאגנוזה, הם לא ממש יודעים מה שהם עושים. גם את צריכת הדלק המוגזמת הם לא מצליחים לפתור לי, כנראה שהמנוע עובד עשיר מדי.

כמו שכבר אמרו לפני - יחס טוב ושירות אדיב זה ליטל. פתרון מקצועי לבעיות קצת פחות טריוויאליות - לך למישהו אחר.

מעניין שגם את הנחת ה 10% הקבועה של הפורום לא קיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך ודרוש לקבל את הכסף בחזרה או שהוא יתקן לך את הבעיה בחינם, לא ממש הגיוני שתשלם 400 שקל על משהו שלא עזר.

לך ליוסי אני בטוח שהוא יעזור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוסך חדש של יוסי בראל , אחד משני האחים ממוסך בראל בפ"ת. המוסך הזה קיים כבר המון שנים (האבא של שניהם התחיל עם סיטרואן בזמנו ,ושניהם למדו את העבודה אצלו).

עכשיו הם נפרדו או משהו בסגנון , אחד האחים- דני נשאר בפ"ת ,ויוסי פתח מוסך ברעננה.

לפחות אצלי אישית - הם הצילו את ההידראוליקה של ה-BX (מקרה עצוב , המתדלק בתחנת הדלק ,מלא כוונות טובות ,רצה למלא מים במיכל השפריצר. רק שהוא החליט שהמיכל זה העיגול הירוק הזה בצד שמאל של המנוע (מיכל עודפים של ההידראוליקה,למי שלא מכיר. כן,אני יודע , גם אשתי ננזפה קשות ,עד כמה שהיא מרשה לי :wink: והושבעה לא לתת יותר למישהו לא במוסך סיטרואן לפתוח מכסה מנוע-בטח ללא השגחה צמודה).

כל העסק התחיל להתפרק בטירוף-קורוזיה,לחץ יתר,חלודה בברקסים , מה לא.מוסך מורשה אחר לא ממש ידע מי נגד מי. הם היחידים שידעו בדיוק איפה ומה לנקז כדי להיפטר מהמים.

התרשמות שלי-האיש די חי את הסיטרואנים והפז'ואיםלמיניהן,במיוחד את ההידראוליות,בעיות חשמל (בעיית חשמל בצרפתיות?לא מכיר :? )אבל לא רק. מה כן,בנושא תיאום מנוע-לא משהו.ה-BX שלי עדיין לא שבה לאיתנה באופן מלא.

עוד בעייה- צורת ניהול,לפחות לטעמי.

שניהם ,במקום לנהל את המקום ולפקח על העובדים - מבצעים בעצמם חלק גדול מהעבודות.

(ואם יורשה לי בנימה פילוסופית משהו ,בעייה של הרבה מנהלים ישראלים שגדלו כאנשים מקצועיים). מכיוון שכך ,אין להם כ"כ זמן להשגיח על שאר העובדים ,ולא מעט פעמים מתפספסים תיקונים. כמובן שלא הייתה בעיית אחריות ,והכל תוקן בביקורים חוזרים.אבל למה לחזור בכלל?

בקיצור - בסה"כ , יכול להיות מקצועי מאוד -רק חייבים להקפיד שיוסי בעצמו ביצע את העבודה ,או לפחות פיקח עליה ובדק תוצאות בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...