Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 530
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומנם לא אספנות ואני לא בטוח עד כמה מיוחד אני מפרסם בכל מקרה עומדת מעל שנה לפחות לאנצ'יה 2 דלתות ועוד חמישים מטר אחריה נכנסה מנטה שנראית כמו חדשה בצבע אדום לשטיפת מכוניות

הפארגו בחירייה... אם מישהו יצליח לשים את ידיו על האוטו זאת תיהיה מצווה

יש עוד חיפושית כחולה עומדת כבר הרבה זמן בכניסה לקדימה אני אצלם ויעלה בכל מקרה מי שעובר בסביבה ממש על הכביש של הכניסה עד הסוף עומד מצד שמאל בצבע כחול מטאלי עם ג'אנטים רחבים...

בטירה על דרך המוביל עומד רכב שנראה כמו קאפריס סטיישן אבל זה לא זה אני עברתי ממש במהירות וראיתי האוטו חצי צבע עץ עם ג'אנטים מגנזיום הכל קיים השמשה מנופצת ועוד 200 מטר אחרי אולדסמוביל קופה למכירה נראית במצב מעולה..

עוד וולוו 244 שוכבת זרוקה אם מישהו מחפש תורמת איברים אני יודע איפה הבעלים גר.

הפארגו הזאת שופצה (קוסמטית) והושקע בה לא מעט כסף.

היא יועדה להסיע מבקרים באתר ובסוף העניין נפל בגלל בעיות ביטוח..

כרגע היא לא במצב נסיעה.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במודיעין - פיאט ריטמו 83 מדהימה-נראת כאילו קפאה בזמן חדשה לגמרה!(ניילונים בדפנות הפנימיות של הרצפה:shock:!!)

לדברי בעל הרכב ניסה למכור לפני כמה שנים אך ההצעות היו מצחיקות לתמורה...

הרכב באמת במצב נדיר שווה סתם לראות בשביל להאמין איך שומרים על רכב במצב מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אם היה מפרסם אותה באנטרנט היה מוכר אותה אם כל כך רצה למכור

(ובתור אחד שעוקב אחרי הלוחות השונים מזה יותר משנה לא ראיתי ריטמו שפורסמה למכירה מלבד הקבריולט שנמכרה)

במודיעין - פיאט ריטמו 83 מדהימה-נראת כאילו קפאה בזמן חדשה לגמרה!(ניילונים בדפנות הפנימיות של הרצפה:shock:!!)

לדברי בעל הרכב ניסה למכור לפני כמה שנים אך ההצעות היו מצחיקות לתמורה...

הרכב באמת במצב נדיר שווה סתם לראות בשביל להאמין איך שומרים על רכב במצב מקורי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריטמו הנ"ל אכן הוצאה למכירה לפני כשנה וחצי-שנתיים,נטען שיש לה מעט ק"מ, צבע כחול-סגול,ביקשו ככל הזכור לי כ-13K ש"ח,פורסמה מספר חודשים וכנראה איש לא הסכים לשלם את מלוא המחיר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ריתמו...

בפ"ת, רחוב העצמאות, נצפתה במבט חטוף, עם שלט למכירה, אחותה הספרדית של הפיאט ריתמו - סיאט רונדה (אולי בכל זאת פיאט, כאמור מבט חטוף...). שנת 83, נראית מקורית אך לא במצב כזה שמתואר לעיל.

כמו כן בסמוך לה, מכונית אמריקאית כלשהי משנות השבעים, ללא שלט למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריטמו הנ"ל אכן הוצאה למכירה לפני כשנה וחצי-שנתיים,נטען שיש לה מעט ק"מ, צבע כחול-סגול,ביקשו ככל הזכור לי כ-13K ש"ח,פורסמה מספר חודשים וכנראה איש לא הסכים לשלם את מלוא המחיר.

כל הסיפור עם הריטמו נשמע הזוי ביותר למה הוא לא מכר עד עכשיו עם האוטו באמת חדש ומקורי?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפארגו הזאת שופצה (קוסמטית) והושקע בה לא מעט כסף.

היא יועדה להסיע מבקרים באתר ובסוף העניין נפל בגלל בעיות ביטוח..

כרגע היא לא במצב נסיעה.

סלח לי שאולי אני מנסה לחזות את העתיד אבל פה בארץ רכב שעומד כמו המשאית הזאת במקום כזה לא יחזיק הרבה מעמד ולא בגלל מזג האויר... הפורד F-1 שעומדת בלטרון שייכת לחבר מאוד קרוב שכרגע אני משפץ אצלו פורד כזאתי בדיוק, הרכב הגיע לשם בנסיעה והם העמידו אותו בחוץ ואפילו בלי המינימום של גג אלא מינימום של איזה שרשרת מסביב! אנשים קפצו על הגג ועשו שקעים שבחורף זה ניהיה שלולית בסופו של דבר חור ורקבון ונפצו חלונות וזאת רשימה קטנה של הנזקים.

מחפש את כל החלקים לקפריס כולל סוויטצ' סלון וחלקי פח... 0528567439-שי, או במייל [email protected].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בחיפה בשבוע שעבר לנצ'יה עומדת מתחת לבנין כנראה ללא תזוזה ,צבע שחור, דגם ששכחתי את שמו אבל הוא כמו הדלתא עם בגאז' (יותר קטנה מהתמא ויותר ישנה מהדדרה), מי שמעונין בפרטים -דרך הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ברחוב סמוך

כבר דיווחתי כאן על הסיאט רונדה הזאת וגם על האמריקאית.

הסיאט רונדה צבע כחול ונראית באמת במצב נדיר עומדת למכירה כבר כמה חודשיים, רשום שהיא יד ראשונה.

(אדוארד אטלר טוען שהרונדה ביחד עם הפיאט דונה הם הרכבים הכי גרועים שיובאו אי פעם לארץ)

האמריקאית (שכחתי את הדגם) עומדת במקום כבר שנתיים וחבל. היא נראית במצב טוב אך לפי מיטב ידיעתי מזה שנתיים לא זזה לשום מקום.

אפרופו ריתמו...

בפ"ת, רחוב העצמאות, נצפתה במבט חטוף, עם שלט למכירה, אחותה הספרדית של הפיאט ריתמו - סיאט רונדה (אולי בכל זאת פיאט, כאמור מבט חטוף...). שנת 83, נראית מקורית אך לא במצב כזה שמתואר לעיל.

כמו כן בסמוך לה, מכונית אמריקאית כלשהי משנות השבעים, ללא שלט למכירה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

36.000 ק"מ ? זהו? כאילו הרכב בעצם לא נסע כמעט לשום מקום בחייו?

כל הסיפור עם הריטמו נשמע הזוי ביותר למה הוא לא מכר עד עכשיו עם האוטו באמת חדש ומקורי?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיים במגרש הגרירה בדולפינריום ת"א אוטוביאנקי לבן mk1 ואאודי 100 שנות השמונים מחכים למשיח כבר הרבה זמן

עוד בת"א ברחוב התבור סיטרואן די אס ובסמטת התבור רנו 4

מחפש מינימוק בכל מצב בלי קשר לדת צבע ונפח מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכבים במגרש גרירות עירוני דולפינריום.

כל עוד אתה לא מאתר את הבעלים שלהם אין הרבה מה לעשות, בעצם אין בכלל מה לעשות.

אגב גם במגרש של חברת "נעמן" הוצאה לפועל בפ"ת (שבין היתר מאחסנים עבור עירית פתח תקוה רכבים נטושים שנגררו) יש לא מעט רכבים מענינים אך לא ניתן לצלם בשום דרך לצערי וגם לא לראות או להתקרב עקב הגדרות המכוסות פח ושמירה הדוקה.

עדיים במגרש הגרירה בדולפינריום ת"א אוטוביאנקי לבן mk1 ואאודי 100 שנות השמונים מחכים למשיח כבר הרבה זמן

עוד בת"א ברחוב התבור סיטרואן די אס ובסמטת התבור רנו 4

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...