Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש דרך לזהות דייהטסו שרייד טורבו אמיתית.

כי יש את בקריית שנת 87 עם מדבקות שרשום עליהם "טורבו"

כן ישנה אפשרות הם באו בשני צבעים , אדום שחור או לבן צבוע כסף למטה. הכסאות בצבע כתום שחור ולוח המכוונים בתאורה כתומה

בברכה,רפי

נהג מתחיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 530
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה תמנות טריות מהתנור יש עוד שאני אעביר עוד מעט יש לי בעיות...

המרצדס עומדת ככה כבר שנים מתחיל להראות השרשות של רקבון עמוק

החיפושית נסעה פה ושם לפני איזה חמש שנים אני זוכר... בעקבות הצילום של הוולוו הלכתי מכות עם עבריינים ויש עוד מספר תמונות שאני אעלה מאוחר יותר...

P4050089.jpg

P4050090.jpg

P4050095.jpg

P4050097.jpg

P4050099.jpg

P4050091.jpg

מחפש את כל החלקים לקפריס כולל סוויטצ' סלון וחלקי פח... 0528567439-שי, או במייל [email protected].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי באמת על הסברה המסתורית בקדימה, איפה לעזאזל היא נמצאת?!

לגבי החיפושית עם המיחושים, היא עדיין נוסעת פה ושם. לא יודע אם בכלל יש לה טסט, אבל פעם בכמה זמן מנפחים לה אוויר בגלגלים ומוציאים אותה לטיול.

ושמע, בשביל וולבו 240 שנת 80' לא כדאי להסתכסך עם עבריינים... לא חסר וולבו ישנות בקדימה, יש כמה 144 ואפילו 121.

מחכה לתמונות הבאות שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ישנה אפשרות הם באו בשני צבעים , אדום שחור או לבן צבוע כסף למטה. הכסאות בצבע כתום שחור ולוח המכוונים בתאורה כתומה

בנוסף לכל מה שאמרת, המושבים "ספורטיביים" בשילוב אדום ושחור, יש מד טורים, השטיח אדום וריפודי הדלתות אדומים, ובתוך האוטו חלקים מסויימים מרופדים בניגוד לדגם הרגיל שהפח בצבע האוטו חשוף.

בכלל אוטו חמוד מאוד עם עתיד לקלאסיקה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן טרנספורטר ווסטפאליה מקורית

שנת 83

רח ' דובנוב 18 ת"א, במצב נסיעה, לא נראית בשימוש.

הוא בשימוש. אני לא יודע למי שייך, אבל בד"כ חונה בסביבות רחוב הס ולא כל יום באותו מקום. לפני איזה שנה, בדרך מאי-פה לאי-שם בצפון הארץ, נכנסתי לחורשה בצד הדרך כדי להנות מקרוב מהפריחה שהיתה בשיאה, וכשנכנסתי לדרך העפר, ראיתי מרחוק את ההיי-טופ. כשהתקרבתי, לא היה קשה לזהות את הווסטי מתל-אביב. אז הוא לא רק בשימוש, הוא גם מטייל מדי פעם ברחבי הארץ.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על הג'יפ האומלל הזה.

לידו עומדת (או עמדה בעת הצילום - לפני כחודשיים) וולבו 240 שנת 84'.

עד לא מזמן נכחה בסביבה גם אוטוביאנקי A112 (לא פעילה), שעקבותיה נעלמו בינתיים.

תמונות מוקטנות שצורפוattachment.php?attachmentid=151868&stc=1&thumb=1&d=1238930063 attachment.php?attachmentid=151869&stc=1&thumb=1&d=1238930063

הוולוו שבתמונה (240) כבר לא שם. לדברי ישראל היא נמכרה לברזל למרות שהיתה במצב נסיעה.:loco:

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול... פיאט 127 תוצרת ברזיל עם גריל של ביאנקי.. :)

כמה תמנות טריות מהתנור יש עוד שאני אעביר עוד מעט יש לי בעיות...

המרצדס עומדת ככה כבר שנים מתחיל להראות השרשות של רקבון עמוק

החיפושית נסעה פה ושם לפני איזה חמש שנים אני זוכר... בעקבות הצילום של הוולוו הלכתי מכות עם עבריינים ויש עוד מספר תמונות שאני אעלה מאוחר יותר...

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענתיקות בדרכים ובחצרות

הנחיות הקשורות לפרטיותם של בעלי רכב ניצפה:

* נא לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים, אלא רכבים שאינם בשימוש / מוצעים למכירה.

והקשר לשרשור הנ"ל הוא?....

צולם בכפר סבא

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא אספנות ואני לא בטוח עד כמה מיוחד אני מפרסם בכל מקרה עומדת מעל שנה לפחות לאנצ'יה 2 דלתות ועוד חמישים מטר אחריה נכנסה מנטה שנראית כמו חדשה בצבע אדום לשטיפת מכוניות

הפארגו בחירייה... אם מישהו יצליח לשים את ידיו על האוטו זאת תיהיה מצווה

יש עוד חיפושית כחולה עומדת כבר הרבה זמן בכניסה לקדימה אני אצלם ויעלה בכל מקרה מי שעובר בסביבה ממש על הכביש של הכניסה עד הסוף עומד מצד שמאל בצבע כחול מטאלי עם ג'אנטים רחבים...

בטירה על דרך המוביל עומד רכב שנראה כמו קאפריס סטיישן אבל זה לא זה אני עברתי ממש במהירות וראיתי האוטו חצי צבע עץ עם ג'אנטים מגנזיום הכל קיים השמשה מנופצת ועוד 200 מטר אחרי אולדסמוביל קופה למכירה נראית במצב מעולה..

עוד וולוו 244 שוכבת זרוקה אם מישהו מחפש תורמת איברים אני יודע איפה הבעלים גר.

333.jpg

07-04-09_1052.jpg

31-12-08_0958.jpg

31-12-08_0959.jpg

P4050098.jpg

P4050088.jpg

P4050096.jpg

מחפש את כל החלקים לקפריס כולל סוויטצ' סלון וחלקי פח... 0528567439-שי, או במייל [email protected].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם בכפר סבא

ענתיקות בדרכים ובחצרות

הנחיות הקשורות לפרטיותם של בעלי רכב ניצפה:

* נא לציין רכבים שאינם רכבי אספנות משופצים ומסודרים, אלא רכבים שאינם בשימוש / מוצעים למכירה.

והקשר לשרשור הנ"ל הוא?....

תראה בשרשור של מכירת רכבי אספנות שבמקרה הוא גם המוכר....

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בשרשור של מכירת רכבי אספנות שבמקרה הוא גם המוכר....

איזה צירוף מקרים אדיר! :lol::lol:

גם המחיר של האוטו תלוי במזג האוויר ובעונה - לפני כמה חודשים הוא היה 5500 :-):-):-D

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפארגו בחירייה... אם מישהו יצליח לשים את ידיו על האוטו זאת תיהיה מצווה

.

המשאית הזו שופצה ממצב "זבל"/גרוטאה, והובאה לשם במיוחד לצורך התצוגה- ככה, ששם היא דווקא בסדר! אפילו יש לה גג מעליה!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...