Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולו 280SE בצפון תלפיות בירושלים - נראית במצב טוב סה"כ אם כי מלאת אבק. נראה לי שהיא כבר הוזכרה במדור זה - רן והשושנים בטח זוכר.

תמונה 003.jpg

תמונה 004.jpg

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 530
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וולו 280SE בצפון תלפיות בירושלים - נראית במצב טוב סה"כ אם כי מלאת אבק. נראה לי שהיא כבר הוזכרה במדור זה - רן והשושנים בטח זוכר.

אבל זו מרצדס 280SE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתי אותה לפני הרבה זמן.

בזמנו, מתחת לאותו הבניין היתה גם טריומפ tr 250 בצבע בז', פתוחה שנראתה במצב טוב מאד, חוץ מהעובדה שהשאירו אותה פתוחה ולא מכוסה, והיא התמלאה אבק.

אולי היא עדיין שם...

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתי אותה לפני הרבה זמן.

בזמנו, מתחת לאותו הבניין היתה גם טריומפ tr 250 בצבע בז', פתוחה שנראתה במצב טוב מאד, חוץ מהעובדה שהשאירו אותה פתוחה ולא מכוסה, והיא התמלאה אבק.

אולי היא עדיין שם...

לצערי לא ראיתי שם את האקזוטיקה המדוברת :-(

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית אוטוקאר אמריקנית נצפתה רועה באחו, בכפר חיים.

טסט אחרון משנת 96'. אמנם רק על מכסה המנוע יש לה מספיק חלודה כדי לכלות חמש מכוניות פרטיות, אבל בסה"כ היא נראית ברת-שיקום לחלוטין. הקבינה שלמה ואפילו די מהודרת (כמובן שחלק מהריפודים קרועים).

ש.jpg

שש.jpg

ששש.jpg

שששש.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה M38 לא בדיוק CJ אבל בהחלט ג'יפ .

זה CJ6 אזרחי וכשר. קודם כל - ארוך, שנית- 6 צילינדרים. אחרי זה שים לב לפנסים, פנסי איתות וכן הלאה...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה CJ6 אזרחי וכשר. קודם כל - ארוך, שנית- 6 צילינדרים. אחרי זה שים לב לפנסים, פנסי איתות וכן הלאה...

אסף.

או קיי אז אני טועה .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית אוטוקאר אמריקנית נצפתה רועה באחו, בכפר חיים.

טסט אחרון משנת 96'. אמנם רק על מכסה המנוע יש לה מספיק חלודה כדי לכלות חמש מכוניות פרטיות, אבל בסה"כ היא נראית ברת-שיקום לחלוטין. הקבינה שלמה ואפילו די מהודרת (כמובן שחלק מהריפודים קרועים).

איפה גנאדי?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי כאן, זה בסדר... העניין בבדיקה.:roll::-D:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן טרנספורטר ווסטפאליה מקורית

שנת 83

רח ' דובנוב 18 ת"א, במצב נסיעה, לא נראית בשימוש.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 4 שנת 87, במצב "בינוני-מינוס", עומדת מזה זמן-מה ככל הנראה (אבק, ומדבקת טסט אחרונה מסוף 2008 ) בסוף של סמתת התבור בת"א (פחות או יותר איזור שוק הכרמל, למרות שזה לא מדוייק). הגג חלוד, מכה מקדימה, אבל לדעתי בהחלט ברת שיכום עדיין, פלוס- היא עדיין לא צריכה את הבדיקת התקנים, כי אין עדיין אפילו שנה ללא טסט, לפחות לפי המדבקה. צילמתי, אבל אין לי איך להעביר תמונה עכשיו מהפלאפון...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפרי המפורסמת כל מי שמסתובב באיזור צורן מכיר אותה יש עוד בחור שגר כמה רחובות ליד שאוסף חיפושיות ובתל מונד כמה דקות מצורן יש קפרי(אני כמעט בטוח) אדומה יפיפיה. יש גם סברה זרוקה בקדימה אצל מכר ותיק של המשחה... ועוד מישהו שאוסף במוו ומרצדס ועמדה גם ליד הפארק באיזור החדש של קדימה אולדסמוביל קטלס קופה, הבנתי שהיא הועברה כמה רחובות ליד וגם מרצדס אספנות נטושה באחד הרחובות באיזור ובצד השני של קדימה יש חיפושית צהובה עם ספוילר משונה שנראה כמו ספסל נוסף שהרכיבו על המכסה מנוע. מי שבאיזור פה יכול למצוא דברים מענינים!! אני יוצא לעשות סיבוב להביא קצת תמונות לחג.

מחפש את כל החלקים לקפריס כולל סוויטצ' סלון וחלקי פח... 0528567439-שי, או במייל [email protected].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...