Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר טורבו יד 2

toosttooos
שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי ארז.

הרכב אצלי כבר למעלה משש שנים, כך שאני מניח שלא לקחתי לך(?) את הרכב מתחת לאף.

למען האמת, איני בטוח שהיה לך אז רשיון נהיגה...

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הי ארז.

הרכב אצלי כבר למעלה משש שנים, כך שאני מניח שלא לקחתי לך(?) את הרכב מתחת לאף.

למען האמת, איני בטוח שהיה לך אז רשיון נהיגה...

אל תזלזל, אתה לא בהרבה יותר מבוגר ממני. בעצם, היית בגילי כשקנית את הסובארו. אבל לא, טעות שלי, לא על הסובארו הזאת אני מדבר. לפני שנה נסעתי לנטף לקנות פורסטר 2.5 ליטר ידנית שנת 98, ונתקעתי בדרך. אומנם התקשרתי להודיע לבעל הפורסטר שאני תקוע ואגיע בפעם אחרת אבל כשהתקשרתי למחרת לקבוע שוב פגישה, הודיעו לי שברגע זה בודק את הרכב בחור אחר שבסופו של דבר קנה את הרכב. משום מה סברתי שזה אתה. מתנצל.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם B4 זה לא רכב משפחתי מרווח לשלושה ילדים איזה רכב לדעתך יכול לזכות בתואר הזה? סובורבן?

כמעט כל רכב אחר בקבוצה שלו!

אני בספק אם יצא לך לשבת עם עוד שני אנשים מאחורה שאתה כל כך בטוח בעצמך.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל רכב אחר בקבוצה שלו!

אני בספק אם יצא לך לשבת עם עוד שני אנשים מאחורה שאתה כל כך בטוח בעצמך.

תשמע, אתה קשקשן לא קטן. במקום לבלבל את המוח תקרא שוב את ההודעה המקורית שלי. אם קשה לך להבין מה כתוב שם תבקש מחבר שאין לו בעיה בהבנת הנקרא לעזור לך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי ארז.

אין מה להתנצל, הכל באוירה חברית.

אגב, רק עכשיו שמתי לב היכן כתוב הגיל בפרופיל...

"ותודה שטסת סובארו..."

פיני

היי פיני,

אתה עדיין בקשר עם גיא מילוא? יש לי אימפרזה סטיישן 4X4 עם הילוך כוח שהייתי רוצה לשחק קצת עם המכללים שלה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה שום רכב טורבו שנמצא בסוכנות ביפו. (תראה מה דעות קדומות יכולות לעשות).

ולעניין עצמו כשאנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתה מחפש רק סובארו. אם אתה מחפש רכב ספורטיבי - קנה אימפרזה טורבו, אם אתה מחפש רכב משפחתי מרווח ונוח - קנה B4, אם אתה מחפש רכב עם יכולות כבישטח מסויימות - קנה אאוטבק או פורסטר רגילה. במקרה של הפורסטר, בשטח, הטורבו לא בה לידי ביטוי מאחר ורוב הנסיעה היא במהירות נמוכה ובסל"ד נמוך. בכביש, במידה ואתה נהג מרוצים, כל רכב פרטי עם מנוע 2000 סמ"ק יעשה את העבודה מהר יותר מהפורסטר.

בפורסטר' הטורבו מיותר לחלוטין ומשרת למעשה רק את האינטרסים של תחנות הדלק והמוסכים. כבעלים לשעבר של שני אאוטבקים 4X4, פורסטר רגיל 4X4, לאונה 4X4, אימפרזה 4X4, מה שאני אומר בעצם שהפורסטר הוא אחד הרכבים שאני יותר אוהב ומעריך אבל בגירסתו נטולת הטורבו.

תשמע, אתה קשקשן לא קטן. במקום לבלבל את המוח תקרא שוב את ההודעה המקורית שלי. אם קשה לך להבין מה כתוב שם תבקש מחבר שאין לו בעיה בהבנת הנקרא לעזור לך.

אז מה? גם אם הוא רוצה רק סובארו זה עדיין לא אומר שאתה יכול להגיד לו שה-B4 היא דברים שהיא לא!

ביינתיים הקשקשן פה זה אתה כי נשמע שאתה מבלבל את המח מסיפורים של החבר של אח של ולא מתוך ישיבה של שלושה אנשים באוטו.

בקיצור ולעניין: גם אם אתה מחפש רק סובארו זה עדיין לא עושה את הB4 נוחה ומרווחת.

אה וביקשתי מחבר..הוא אמר את אותה דעה כמו שלי,אתה מבלבל את השכל וה-B4 לא אוטו מרווח:evil:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה? גם אם הוא רוצה רק סובארו זה עדיין לא אומר שאתה יכול להגיד לו שה-B4 היא דברים שהיא לא!

ביינתיים הקשקשן פה זה אתה כי נשמע שאתה מבלבל את המח מסיפורים של החבר של אח של ולא מתוך ישיבה של שלושה אנשים באוטו.

בקיצור ולעניין: גם אם אתה מחפש רק סובארו זה עדיין לא עושה את הB4 נוחה ומרווחת.

אה וביקשתי מחבר..הוא אמר את אותה דעה כמו שלי,אתה מבלבל את השכל וה-B4 לא אוטו מרווח:evil:.

כל הברברת שלך נובעת מהעובדה שעדיין לא מצאת דוגמא לרכב בסדרי הגודל של ה B4, שהוא מרווח יותר.

לא שאתה שווה הסבר נוסף אבל בכל זאת אוסיף שכבעלים לשעבר של שני אאוטבקים וכבעל משפחה עם שלושה בנים שהנמוך מבינהם הוא מטר שמונים, אני חושב שיש לי הידע לגבי הנוחות של המושב האחורי ב- B4. כמו כן אני משוכנע שגם אם יצא לך להיות במושב האחורי של ה B4 זה היה במצב צבירה אחר.

דבר נוסף, תגיד לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור למציאת דגם חלופי. זה קשור לחוות דעת על B4 שנתת שאינה נכונה(מי הבעייתי בהבנת הנקרא עכשיו?)

לא שאתה שווה הסבר נוסף אך כמי שיש לו B4 במשפחה ויוצא לו ליסוע הרבה 3 אנשים מאחורה(כשהנמוך מבינהם עדיין לא ראה 1.65) זה עדיין מאוד לחוץ ולא מרווח.

אין לי מושג על איזה מצב צבירה אתה מדבר ומה אתה רוצה אבל מכיוון שאני מניח שגם אתה לא סגור על מה שאתה אומר אני אפילו לא שואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז שלום אני רוצה גם כן לתת חוות דעת אני בגובה 2 מטרים והB4 ממש קטנה (כל המשפחה שלי ממש גבוהים)

אני בקושי נכנסתי לB4 אבל שוב אולי זה בגלל שאני גבוה או לא יודע מה אבל היה מאוד לא מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז שלום אני רוצה גם כן לתת חוות דעת אני בגובה 2 מטרים והB4 ממש קטנה (כל המשפחה שלי ממש גבוהים)

אני בקושי נכנסתי לB4 אבל שוב אולי זה בגלל שאני גבוה או לא יודע מה אבל היה מאוד לא מרווח.

אולי אתה תוכל להגיד לי לאיזה רכב משפחתי נוח לך להיכנס?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה תוכל להגיד לי לאיזה רכב משפחתי נוח לך להיכנס?

הונדה אקורד החדשה אחלה אוטו ואפשר להיכנס, גם הישנה טובה.

אבל אני זה לא חוכמה אני אוהב מכוניות ספורט אפילו שזה קצת קטן לי, בשביל מה שאוהבים צריך גם קצת לוותר על נוחות לפעמים אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אקורד החדשה אחלה אוטו ואפשר להיכנס, גם הישנה טובה.

אבל אני זה לא חוכמה אני אוהב מכוניות ספורט אפילו שזה קצת קטן לי, בשביל מה שאוהבים צריך גם קצת לוותר על נוחות לפעמים אני טועה?

ההונדה אומנם יותר מרווחת מהסובארו אבל לסובארו יש מומנט טוב יותר מאשר להונדה. אני מניח שלאנשים בגבהים שלנו יותר קשה למצוא רכב משפחתי שיספק את הצרכים במאה אחוז אך אם אני מוצא שהסובארו מספקת אותי אין שום סיבה שלתושבי ליליפוט יהיה מה לקטר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל על אוטו מרווח ואז כשאתה מקבל תשובה אתה עונה:"לסובארו יש מומנט טוב יותר מאשר להונדה"??

למה להגן כל כך על סובארו? ה-B4 אחלה אוטו בהרבה דברים אבל מרווח הוא לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...