Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר טורבו יד 2

toosttooos
שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר ראשון יואב צודק דיברנו על הגודל לא על מומנט?

דבר שני מה הגובה שלך?

אני 193 ס"מ, שלושת ילדי 190, 186, 180.

ציינת בתשובה שלך שיותר נוח לך בהונדה וקבלתי את התשובה הזאת. ציינת גם שאתה אוהב מכוניות ספורט אפילו שזה קצת קטן ולכן השבתי בחיוך שלסובארו יש יותר מומנט.

ויואב, יואב ילד קטן שמתחילת השרשור החליט שהתנגחות איתי אולי יוסיפו לו כמה סנטימטרים. ניסיתי לכוון אותו שוב להודעה המקורית שלי שעושה השוואות בין רכבי סובארו לסוגיהם השונים אבל הוא המשיך בסגנון בוטה עד שפקעה סבלנותי.

זהו, זו ההתיחסות האחרונה בהחלט ליואב. יש דברים מעניינים יותר לדון עליהם.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז אני קצת יותר לכיוון של WRX או STI ופחות ל-B4 אבל גם איביזה קופרה זה בסדר.

בעזרת השם אני אשתחרר ואקנה אחת (זה יקרה בעוד חצי שנה).

הממ... מעניין, חשבתי שאתה מדבר על מכוניות ולא על מטוסים מנמיכי טוס. מה אומר לך האייקון שאני משתמש בו.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאה של כל הדיון הזה, כל שעלי לומר כרגע הוא,

ששלי - גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאה של כל הדיון הזה, כל שעלי לומר כרגע הוא,

ששלי - גדול יותר.

איך יותר גדול (אני מתייחס לתמונה) ?

שלושה אנשים על טוסטוס בצבע כתום? :lol:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... מעניין, חשבתי שאתה מדבר על מכוניות ולא על מטוסים מנמיכי טוס. מה אומר לך האייקון שאני משתמש בו.

איזה אייקון אין דבר יותר גרוע מטיפש חרוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה שום רכב טורבו שנמצא בסוכנות ביפו. (תראה מה דעות קדומות יכולות לעשות).

ולעניין עצמו כשאנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתה מחפש רק סובארו. אם אתה מחפש רכב ספורטיבי - קנה אימפרזה טורבו, אם אתה מחפש רכב משפחתי מרווח ונוח - קנה B4, אם אתה מחפש רכב עם יכולות כבישטח מסויימות - קנה אאוטבק או פורסטר רגילה. במקרה של הפורסטר, בשטח, הטורבו לא בה לידי ביטוי מאחר ורוב הנסיעה היא במהירות נמוכה ובסל"ד נמוך. בכביש, במידה ואתה נהג מרוצים, כל רכב פרטי עם מנוע 2000 סמ"ק יעשה את העבודה מהר יותר מהפורסטר.

בפורסטר' הטורבו מיותר לחלוטין ומשרת למעשה רק את האינטרסים של תחנות הדלק והמוסכים. כבעלים לשעבר של שני אאוטבקים 4X4, פורסטר רגיל 4X4, לאונה 4X4, אימפרזה 4X4, מה שאני אומר בעצם שהפורסטר הוא אחד הרכבים שאני יותר אוהב ומעריך אבל בגירסתו נטולת הטורבו.

ונחזור לדיון המקורי -

ארז, ומה עם פותח השרשור מעוניין ברכב חזק שאיתו הוא יכול להגיע גם לשטח וגם לכביש ?

פותח השרשור ביקש חוות דעת על האוטו, דבר אותו אף אחד כאן לא סיפק לא.

ולפותח השרשור, בשתי מילים - רכב מצוין ומומלץ. (יצאו שלוש מילים...:) )

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...