Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום מה הטייגר הספציפי הזה עורר בי אסוציאציה לאוטובוס ת-2 (השתנה אח"כ ל- ת- 12) של דן תיור (מס. רישוי 36-482).

אולי זה אותו אחד?

האות ת' הכוונה לתיירות. לא זוכר את המספר רישוי של האוטובוס הספציפי הזה...מאמין שהיו לו 6 ספרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 10 שנים לערך נסעתי אני ביחד עם עוד 2 שרוטים כמוני מפורום תח"צ-תפוז ותיעדנו את מרבית האוטובוסים הנטושים בארץ , ולאחר מכן ד"ר אביתר רייטר זיהה אותם ביחד עם יוחאי שנער .

לצערי חברת דן לא מתעניינת בעבר שלה וכבר מאוחר מדי . מרבית הדגמים העתיקים שלהם לא שרדו למעט מספר טייגרים במצבי צבירה שונים .

מעט מדי מאוחר מדי.

חבל מאד .

בזמנו דיברתי עם דובר דן שטען שאוטוטו הם עושים מבצע שחזור והצלה אבל כמובן שזה לא יצא לפועל ולא התכוונו גם להוציא לפועל.

כשראו בדן שאגד בונה מוזיאון זימנו אותי ואת בני הספל לשיחה בבית דן. הגשתי להם תוכנית להקמת מוזיאון ברמה תיירותית , הצעתי לעשות פינה לתמונות שבהם אוטובוסים של דן השתפו במערכות ישראל...ועוד הצעות. לצערי - בדן...דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

היו מספר דגמים נדירים שרציתי להציל...כמו אוטובוס דיימלר בריטי שעמד נטוש במטע ענבים באזור רמלה...וכן סופרים ופורד ששימשו כמחסנים נגררים במע"צ . חבל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האות ת' הכוונה לתיירות. לא זוכר את המספר רישוי של האוטובוס הספציפי הזה...מאמין שהיו לו 6 ספרות.

לדעתי היו לו 5 ספרות, תחילית 36 (כמו לכל האוטובוסים של דן בתחילת שנות ה-60).

גם ברור ש "ת" התייחסה לתיירות (האוטובוסים של "דן-תור").

השאלה שלי היתה: האם המספר "פנימי 72" היה בעברו ת-12 (אשר בעברו העוד יותר קדום היה ת-2)?

עריכה:

לאחר עיון באתר של יוחאי: http://israelmotorindustry.org/leyland-tiger-dan-tours-1964/

המספר את סיפורו של "פנימי 72" של דן-תיור - זהו איננו "גילגול" של ת-2 / ת-12 שיוצר מוקדם הרבה יותר

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראו בדן שאגד בונה מוזיאון זימנו אותי ואת בני הספל לשיחה בבית דן. הגשתי להם תוכנית להקמת מוזיאון ברמה תיירותית , הצעתי לעשות פינה לתמונות שבהם אוטובוסים של דן השתפו במערכות ישראל...ועוד הצעות. לצערי - בדן...דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

היו מספר דגמים נדירים שרציתי להציל...כמו אוטובוס דיימלר בריטי שעמד נטוש במטע ענבים באזור רמלה...וכן סופרים ופורד ששימשו כמחסנים נגררים במע"צ . חבל!!!

אז מה עושים?

יש מצב לטפל באוטובוס הזה?

חבל שהוא עומד ככה.

ואני מאוד חושש שיום בהיר הוא ימכר לסוחרי מתכות,עדיף לפעול בנושא כמה שיותר מהר.

ואגב יש הבנתי בערד מגרש של אגד מלא באוטובוסים ישנים שהוצאו מהשירות.

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השני זה משהו שהיה מעבדה כלשהי, על רכב מזרח אירופאי, אולי IFA? לא זוכר, דיברו עליו כבר כמה פעמים בפורומים כאן...

חיובי זה IFA H6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי מעניין: היו בארץ איפות בלי האף (אלו שדומות ל-GAZ66)? -כי לא ראיתי אף פעם...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עושים?

יש מצב לטפל באוטובוס הזה?

חבל שהוא עומד ככה.

ואני מאוד חושש שיום בהיר הוא ימכר לסוחרי מתכות,עדיף לפעול בנושא כמה שיותר מהר.

ואגב יש הבנתי בערד מגרש של אגד מלא באוטובוסים ישנים שהוצאו מהשירות.

נו נו, שוב חוזר על עצמו הסיפור הידוע שבסופו עוד כלי הולך לאבדון. אנשים מדברים ומדברים אבל אף אחד לא מוכן להזיז ת'תחת או לשים את היד בכיס... הלואי שאתבדה - אשמח לאכול את הכובע במקרה הזה...

ראה בשרשור הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2637307#post2637307

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...