Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיוז במגבר...

yotam-w
שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהלך לי שנשרף הפיוז במגבר שלי... אני משוכנע כמעט לגמרה...

יש לי שתי שאלות בנושא אחת זה האם כל פיוזים זהים בכל המגברים הכוונה היא אם אני יכול ללכת מחר לחנות החשמל הקרובה ולבקש פיוז שמתאים למגבר של אוטו ויתנו לי מה שאני צריך.

והשאלה השנייה היא ממה זה יכול להגרם (ואני רוצה לציין שיש לי בעיות עם האזעקה באוטו שקשורות לחשמל של המנורות באוטו) מה שחשבתי בעצמי שיכול להיות שעולל את זה אם לא אשמח לשמוע כיצד זה קורה בכל אופן אני מחכה לתגובות שלכם, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד להחליף פיוז שנשרף בדיוק באותו פיוז שישב שם קודם - מבחינת ערך האמפר של הפיוז.

לא לאלתר, לא להשתמש בפיוז עם ערך קטן יותר או גדול יותר.

כמו שסקר אמר, תוציא את הפיוז ותבדוק את הערך שלו.

קצר יכול להיגרם מהרבה סיבות, זה קצת בעייה לפתור בעייה כזאת בהתכתבות.

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...