Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי מערכת בסופו של דבר

n0x
שימו לב! השרשור הזה בן 5952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מר מידן ,

אני מבין שיש לך בעיות בהבנת הנקרא , סיירה הוא מגבר קוריאני ולא סיני , נכון הו 50RMS אבל מה זה אומר על האיכות שלו?, לגבי JBL הייתי ממליץ לך לקרוא עוד קצת על המגבר , אולי גם להציץ לתוכו , בתור הנדסאי אלקטרוניקה אני אומר לך בוודאות שה JBL הוא מגבר סיני הן ברמת התיכנון והן ברמת הרכיבים ( יצא לי לתקן מגבר כזה בעבר ).

בתור אחד שההבנה שלו היא ממוצעת מינוס כדאי שתתחיל להפנים דברים שאחרים מזמן שכחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא משנה סיני אוזבקיסטני ערבי.

הפוואנטה שהוא ביקש מגבר שמוציא 110RMS(מאק אוודיו) והמוכר אמר לו שטויות במיץ, ואז מכר לו מגבר 50RMS שכביכול אמור להיות יותר טוב ממנו. (?!)

mr.sub בטוח ששמעת DSK שלא הותקן כראוי\כוון כראוי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להגביר את הסט הנ"ל עם מגבר כל כך חזק , לא הבנתי מהבחור שהוא מתלונן על העוצמה , אני חושב ש 50X4 בהחלט יכול לעשות את העבודה עם הרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כ"כ חזק בו?

יש לי את הסטאפ הנ"ל והוא לא חזק מאוד.

ההרץ הוא 80 RMS.

וזה לא משנה מה הוא מגביר.

שוב,הפוואנטה היא שהוא ביקש מגבר טוב וקיבל מגבר נחות שהמוכר ניסה להיפטר ממנו.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שהמוכר דחף לו בכוח את המגבר , הסיירה גם זול מה -MAC , המוכר כנראה הציע לו משהו אחר והבחור הסכים , אני מאמין שלא אילצו אותו לעשות כן.

אני חושב שאם הלקוח מרוצה , אין טעם לשגע אותו ואם הוא לא מרוצה זה עניין אחר לגמרי.

תבינו הפורום קיים על מנת לעזור לגולשים בו ולא ולהכשיל אותם כמו שרבים כאן עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דחף לו את המגבר,תקרא בתחילת הנושא.

ובטח שהפורום קיים כדי לעזור,אם הוא קנה את המגבר הזה ב800 בעוד 200 שקל הוא היה מביא מגבר כמה רמות מעל,אז למה לא?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הוא עולה 300 שקל יותר

ב. אני לא חושב שיש צורך במגבר חזק יותר עם הסט אפ הנ"ל

ג. לכל לקוח מציעים כמה אופציות והוא מחליט מה הכי טוב עבורו , מה עוד שנאמר לו מפורשות שאם הוא לא מרוצה יחליפו לו את המגבר.

אני מכיר את תומר , אני מקווה שירבו עוד אנשים כמוהו , הוא הגון מאוד ומתחשב מאוד בצרכי הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציתי לפתוח תרד חדש , בנוגע לטוויטרים MYLAR , מצאתי הסבר מפורט על הרכב החומר ואופן שימושו בתעשיות השונות :

http://heritage.dupont.com/touchpoints/tp_1952/overview.shtml

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...