Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ לגבי פרטי המערכת שהוצעה לי

Guest KILL YOU
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת אם כדאי לי לקנות מערכת כמו שאתאר כאן וכמה כסף כדאי להשקיע על מערכת כזאת..

יש לי איפרזה 95 אוט' אני מתכנן לה רק טובות וחשוב לי שתיהיה מערכת חזקה עד תקציב מסויים( אפרט את התקציב לאחר שאשמע מכם את המחירים שלדעתכם צריך לתת על מערכת כזאת)

הנה הפירוט: מגבר 4 יציאות 1000WATT 250W * 4

דגם : PULSE AUDIO BA-2900

חיבור סטיראו או חיבור מונו BRIDGE עד 1000W OUTPUT

טווח תדרים של 20 Hz עד 20KHz

כולל אופציה של super bass לחידוד הבסים

כולל אופציה לגשר - BRIDGE להכפלת ההספק היוצא לסאב

קרוס אובר דגיטלי מלא

מאורר פנימי לקירור

4 כניסות קדם מגבר RCA

2 יציאות קדם מגבר RCA נוספות לשירשור מגבר נוסף

מערכת חדשנית של מד טמפרטורה פנימי בתוך המגבר היודע לנתק את עצמו באופן אוטומטי בטמפרטורה גבוהה וזאת על מנת למנוע חימום יתר של המגבר ומונע שירפת המגבר יציב ב 2 OHM.

קרוס אובר דגיטלי מלא לכיוון

Gain,hpf,lpf,full, super bass

טרבל באס .

וויסות עוצמת ווליום

טווח תדרים בין 120H to 3K ב HPF

בין 50H to 250H ב LPF

רמקולים מבית PIONEER

גם: TS-A6961

הספק של 260W זוג טווטרים מובנים לשיפור איכות הצלילים הגבוהים

3 – WAY SPEAKER

נצילות – 93 dB

טווח תדרים: 28-80,000Hz

הרמקול כולל 2 טווטרים מובנים המקנים צליל איכותי ונקי ביותר

1 מידראנג 57mm

Dome tweeter 18mm 1

מידה – 9*6 אינץ

התנגדות 4 Ohm

משקל 2.48KG

מימברנוט עשויות מחומר פולי קרבונט (IMPP), בצבע כחול המגנות על הרמקול מפני התיישנות והתייבשות

סאב – וופר PIONEER

דגם R300W-TS

1000W

רמקול סאב – וופר "12.

הסאבוופר בנוי מ – 4 שכבות שמפיק צליל בס נקי ועמוק.

ממברנה IMPP חוטי פיבר שזורים בחוזקה.

מסת (לא משקל) מגנט כפולה להספקים גבוהים ואיכותים במיוחד.

היענות תדר : 20HZ - 4KHZ.

התנגדות : 4 האום.

רגישות : dB91.

צבע : שחור , כסף.

תיבת MDF מלא " 12

התיבה האופטימלית לסאב פיוניר בנפח של 42.5 ליטר (קיובי- פיט 1.5)

כוללת שלושה רכיבים נוספים פיר - (באס רפלקס) פנימי, טרמינל - מחברים,ורשת להגנה על הסאב .

התיבה מגיעה עם צינור פלסטי שחור אירודינמי המשמש כפתח יציאה לאוויר מהתיבה ותורם לאיכות השמע.

רכיב נוסף וחשוב הוא קופסת החיבור(טרמינל) העשויה משני מחברי פלסטיק קשיחים להספקים גבוהים שאליהם מתחברות שתי כניסות פלוס ומינוס.

רשת להגנה מלאה על הסאב + תופסנים לתפיסה של הרשת .

זהו הפירוט ואשמח לקבל מכם חוות דעת כי אני באמת לא הכי מבין בזה וחשובה לי דעתכם!

בתודה קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר- 500-600 ש"ח .

רמקולים - 250-300 ש"ח .

סאב- 500-600 ש"ח.

תיבה- 50-150 ש"ח.

כ1500 שקל +- על הרכיבים לפני התקנה .

חוות דעת ? היית יכול לקנות דברים טובים יותר בכסף הזה.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יש לי איפרזה 95 אוט' אני מתכנן לה רק טובות וחשוב לי שתיהיה מערכת חזקה עד תקציב מסויים"!

אם אתה מתכנן לא רק טובות תשקיע במערכת איכותית ולא רעשנית ועוצמתית תתחיל לאט לאט .

כמו שעדן רשם בתגובה ישנם מספר פריטים קצת יותר איכותיים ברמתם מהפיוניר שהצגת כאן!

בוא נגיד ככה בכדי שנוכל לעזור לך אולי תוכל להגדיר מהוא הסכום הכולל שסה"כ יש לך להשקיע כולל ההתקנה והחיווטים

ואז יהיה הרבה יותר קל לכולנו ואולי יהיה גם בפורום מכירת אודיו כמה פריטים בשבילך

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרוג אותך, הכי טוב שתיתן תקציב וימליצו לך פה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים יש לי 1000 שקל +- כי השקעתי את רוב הכסף שהיה לי בעזרה לקניית הרכב..

את המערכת שהצגתי תחילה אפשר לקנות ב1500 שקל ולדעתי זהו דיל דווקא משתלם אבל אני בטוח שאתם תמליצו לי על הטוב ביותר בגלל זה פניתי אליכם בשאלה הזאת...

אז אשמח לקבל המלצות והצעות כי שוב כמו שאמרתי אני לא כ''כ מבין בכל מה שקשור לזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם ביותר? מה זאת אומרת משתלם? מאיזה בחינה, שאתה משלם סכום יחסית לא גדול וגם תישמע מוסקיה בכסף הזה ואולי גם קצת יותר חזק ויותר טוב מאשר מרדיו דיסק ו רמקולים? שאלה היא לא ממש קלה כמו שחשבתה. משתלם ביותר בישבילי יהיה ליקנות נגן MP3 לשים איזניות בתוך האיזניים ולינסוע. ולשלם 300 ש"ח. זה דיל מישתלם ביותר. בישבילי :) רגע אבל אתה לא רוצה לינסוע כמו טמבל עם אוזניות ברכב. אז בישבילך זה לא משתלם? ובישבילי כן. אז מי צודק? אף אחד לא. אתה צריך להחלית לבד האם זה משתלם ביותר לך. כי לי זה לא נירא משתלם כי לא הייתי קונה מגבר הזה, וגם לא את הרמקולים האלה וגם לא את הסאב!

ורשמתה כל כך הרבה דברים פה על רכיבים או שלקחת את זה מהאתרים לא יודע אבל זה לא ממש משנה מה רשום שם.

מגבר- 500-600 ש"ח .

רמקולים - 250-300 ש"ח .

סאב- 500-600 ש"ח.

תיבה- 50-150 ש"ח.

כ1500 שקל +- על הרכיבים לפני התקנה .

חוות דעת ? היית יכול לקנות דברים טובים יותר בכסף הזה.

יש לך רדיו דיסק? או שפיספסתי משהו, זה כבר 2000 ש"ח והתקנה זה עוד 300 ש"ח אז כבר 2300. מינימום?

בקיצור הייתי אוך על אזה קומפוננט בכמו מורל פולס מחפש מגבר ביד 2 פה בפורום. ו גם איזה סאב חמוד או שתחקה לבנתיים אם סאב.

ביד שניה ניתן לימצוא משהוא אם לא אכפת לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך אחי ואתה צודק ב100 אחוז.

אז אני אסביר- משתלם ז"א שיש גם סאב גם מגבר וגם רמקולים במחיר שהוא יחסית זול..

שוב אני חושב על התקציב שהוא בסביבות ה1000 שקל.. לאחי יש סאב כזה ודווקא אני נהנה ממנו מאוד אני לא מחפש משו איכותי כי גם במקום שאני גר בו זה יכול להיעלם מהר וייכאב לי יותר(אני גר בלוד).

אני שוב מבקש מכולם להציע לי הצעות בשטח ז"א שם של פריטים,מחיר ומאיפה אני יכול לקנות אותם ושוב מודה על העזרה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את הסאב, אז תפדל!

תקנה אותו ותהנה ממנו (אם שמעת ואהבת).

מקדימה מה יש לך? המגבר שהצעת הוא טוב.

תוותר על אחוריים ובמקום זה תקנה מה שאתה צריך.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי בוא נצא מנק' הנחה שאין לי שום רמקול ברכב ורדיודיסק שזה דבר שולי אני אשיג.

אתה אומר לי שהמגבר טוב אבל לפנייך אמרו שהוא לא משו בכלל ז"א שאפשר לקנות משו טוב יותר במחיר הזה אז אני פתוח להצעות כי חשובה לי דעתכם ואנלא אקנה לפני שתגידו לי שזה נכון לעשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אומר שולי אני מתכוון לכך שהוא לא משפיע (לפי ידיעתי) על איכות וחוזק המערכת.

רדיודיסק אני אשיג כבר, ללא קשר ל1000-1500 שקל שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-) בעיקרון אנחנו פה כולם קונים ולא משיגים דברים.

אמיל בשבילו רדיו דיסק זה שולי. והוא גם לא ממש יתכוון לשולי מבחינת האיכות של מערכת אלה מבחינה אחרת.

שמע חבר. המגבר שלך עולה לא יותר מ500 ש"ח, תקנה לך מורל פולס ב 500 ש"ח ו את הסאב שאמרתה וסגור עניין.

או שאולי כדי לך ללכת על סאב של קיקר ה סי-12. הוא עולה סביב ה500 נירא לי. לא זוכר. תיבדוק בזאפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אומר שולי אני מתכוון לכך שהוא לא משפיע (לפי ידיעתי) על איכות וחוזק המערכת.

רדיודיסק אני אשיג כבר, ללא קשר ל1000-1500 שקל שיש לי.

רדיו דיסק בונה לך את הצלילים , הוא בכלל לא דבר שולי .

אם הרכיבים איכותיים מספיק , אתה תשמע הבדל משמעותי בין פאנל פיוניר מעפן ב 500 שח לבין פאנל נורמאלי ב 1000 שח

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אתה לא תישמע הבדל בין רדיו דסק מעפן של פיונר ב500 ש"ח לבין הטופ של הטופ ב 1000. זה אותו חרא רק שבחרא שיקרה יותר יש לך יותר אופציות כיוון. או יותר יציאות למגבר :)

ועל מערכת שהוא מדבר אז גם אם הוא אקח מכשיר ב12000 זה גם לא יהיה משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע חבר. המגבר שלך עולה לא יותר מ500 ש"ח, תקנה לך מורל פולס ב 500 ש"ח ו את הסאב שאמרתה וסגור עניין.

או שאולי כדי לך ללכת על סאב של קיקר ה סי-12. הוא עולה סביב ה500 נירא לי. לא זוכר. תיבדוק בזאפ.

בדקתי את מה שאמרת ואני מעריך מאוד את העזרה.

אם תוכל לפרט לי עוד לגבי המורל פולס, איזה סאב עדיף מבין השניים שנתונים והאם יש מגבר טוב יותר במחיר הנ"ל.

(אם אפשר קצת הסבר על הקומפוננט כי אין לי מושג מזה ואיך מתקינים את זה והאם נדרשים רמקולים נוספים חוץ מיזה..)

סליחה שאני חופר שוב אנלא כ''כ מבין ואני יודע שאתם כן:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...