Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי (א)נשים ילמדו לנהוג???

dabab
שימו לב! השרשור הזה בן 7558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת אוף טופיק -

לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שהטבלה שפירסם עמית קצת מיושנת.

למשל בבלימה מ- 100 קמ"ש, סאאב 9-5 (משופרת ע"י הירש) עושה ב- 37.5 מטר.

נכון שהיא משופרת, אבל בכ"ז מדובר בהבדל גדול, וגם ב- 100 קמ"ש (ולא ב- 90)...

למישהו יש טבלה מעודכנת?

ברור ש"מרחק הבלימה" משתנה בין רכב לרכב בדיוק כמו ש"מרחק התגובה" משתנה בין נהג לנהג.

הטבלה הנ"ל נותנת איזושהי אמת מידה כללית.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתה מקלל וצופר הייתי מצדיק את כעסך אבל אנשים כמוך הם הבעיה האמיתי

1. למה צפרת????? אולי פעם אחת להזהיר אבל הדגשת שצפרת ארוכות כדי להדגיש לה את זעמך....

2. מאחר שאתה המין הגברי אולי הייתה יוצא כמו בן אדם ומסביר לה בנחמדות איך לצאת מחניה בדרך הבטוחה ביותר( מי יודע אולי הייתה גם מקבל מספר טלפון)

3.היא כנראה כן הסתכלה במראות כי אם אתה נוסע ישר אתה רוצה להסתכל קדימה לא אחורה......ובגלל שהיא הסתכלה אחורה היא לא ראתה אותך....

4. אתה צריך להתחיל להירגע לך תעשה מעשה טוב ותחייך קצת ותהיה בן אדם טוב יותר.

לדוג' תסע בעיר ל10 דקות ותעצור בכל מעבר חציה ותתן לאנשים לעבור זה עושה טוב על הלב שלך ושל אלא שחוצים....

תגובות

1.תשמע אני צפרתי בשביל להזהיר אותה כי אם לא הייתי צופר אני בטוח הייתי ניכנס בה כי אם היא הייתה יוצאת עוד טיפה אני בטוח הייתי מעיף אותה ולכן הצפירה הייתה חייבת לבוא.

בנוסף אני המשכתי לצפור לה ברגע שהיא עצרה ואני לידה למשך2 שניות בערך ואתה פשוט חייב להבין שהלב שלי נפל בתחתונים זה ממש מפחיד לראות את התאונה באה לך בפרצוף ואתה לא יכול לעשות כלום!!

2.קודם כל אני בן 18 וחצי והיא הייתה בערך בת 30(אני לא אוהב מבוגרות סליחה :wink:)

ולהתחיל להסביר לה?? מה אני מורה נהיגה?? עוד בזמן שהיא זזה רוורס נהגים כבר התחילו לצפור מאחור שאני אזוז כבר ויש יל זמן להעביר לה קורס??? אמרתי לה שמסתכלים במראות ואחרי זה כמה קינוחים אבל זאת לא הנקודה כאן...

צריך באמת להיות במצב של כזה שפשוט יודעים זהו הנה אני נכנס בא תחזיק חזק ואז פתאום אתה נעצר כמה סנטימטרים לפניה ויש לך את כל העצבים שבעולם כי האדם הזה כי בגללו דפקת את האוטו שחיכית לו המון זמן ושילמת את מיטב כספך בעבורו והנה משהו שלא שם ז*ן על מי שנמצא בכביש דופק לך את האוטו... נ בסדר אני מבין שזאת היא רק חתיכת פח אבל עדיין!!!!יש אנשים שיחטפו כדור בשביל האוטו שלהם!

3.לא הבנתי כי בלבלת אותי קדימה אחורה... :roll: ... אם מסתכלים במראות אז רואים את הבנאדם לא היה שום דבר שהפריע לה והכביש היה פתוח...

4.ואגב תאמין לי שאני אדם טוב ואני עושה מעשים טובים ואני מחייך הרבה רק המקרה הזה גרם ללב שלי להחמיץ כמה פעימות ולחזור הביתה רגליים רועדות... ובדרך כלל אני עוצר במעברי חציה אל תחשיבו אותי לאיזה מניאק מטורף על הכביש ושוביניסט כי אני ממש ממש לאא כזה אני נוהג בזהירות רבה ומתחשב בנהגים אתה לא תראה אותי חותך או משהו כזה כי אני לא סובל את אלו שעושים את זה ולכן אני לא עושה את זה...

ולסיכום עד שכל מי שמגיב פה לא יעמוד במצב דומה שיפיל את הלב שלו לתחתונים לא ניראה לי שאתם יכולים לשפוט אותי ככה מהצד בלי שעברתם מקרה דומה...והמקרה הזה היה רחוק 15 סנטימטרים מתאונה.

תודה(אוף אני עייף כבר מהכתיבה חחחחחחח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פה היו במצבים האלו גם אני הייתי וזה לא כיף אבל איך שאתה השתגעת וקיללת רק מראה עד כמה מסוכן האירוע יכל להיות.

אם הייתה קר רוח לא הייתה משתגע ככה.

אם אתה יוצא מחניה אתה מסכל קדימה לא אחורה אלא אם כן זה ברוורס. אז אין שום סיבה בעולם להסתכל במראות.

תעצור בצד ותצא להסביר לה.

צפירה אחת מספקת היא שמה לב אין צורך ליותר יותר זה רק עוד רעש וכעס.

אתה אולי חושב שאתה אדם נחמד אבל בתכלס אתה כמו שאר נהגי ישראל המוחוממים מטעויות אנוש. לך תקרא את השירשור על הדברים המעצנים ביותר שנהגי ישראל עושים ותפנים.

בקיצור אתה לא מכיר את "האני" האמיתי שלך אם אתה חושב שאתה אדם נחמד כי מה שיצא לך בתאונה זה אתה ולא איזה שד. אני לא מבין איך אתה יוצא בעצבים אחרי שכמעט חס וחלילה הייתה יכול להיפצע או למות. תחשוב על זה ותעשה חשבון נפש ואני מציע שתתחיל להיות נחמד על הכביש וזה ישפיע על האישיות שלך ותהיה אדם פי 10 יותר טוב.

ועצה להמונים תנסו פעם לנהוג למקום כלשהו במהירות המותרת כל הזמן בנתיב האמצעי או הימני ותראו איך אתם מרגישים רגועים במקום שכל פעם שתעלו על הכביש תחשבו שאתם יוצאים לקרב.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.קודם כל אני בן 18 וחצי והיא הייתה בערך בת 30(אני לא אוהב מבוגרות סליחה :wink:)

אוקי אחי, זו סטיה

אני בן 18 וחצי כמוך (וואלה היום בעצם) ולא לאהוב מבוגרות? משוגע :evil:

בכל אופן הבעיה היחידה בהתנהגות שלך היתה זו שהמשכת לצפור רק בגלל שהיא הכעיסה אותך שבגללה היית צריכה לבלום חזק ולהיבהל, היא הבינה שעשתה משהו לא טוב (לא חסר נהגות לא משהו חסרות ביטחון) ורצתה שתעוף משם ולשכוח מזה, אתה במקום זה היית חייב להראות לה את האצבע האמצעית, בעינייה הצטיירת כילד קטן, מטומטם ומגעיל.

עכשיו - שלא תבין לא נכון אני לא אומר שהיא לא מטומטמת על נהיגה שכזו ואני נתקל בזה לא מעט גם, אבל זה קורה וזה ימשיך לקרות אז להביא עליהם את העצבים לא יעוזר לאף אחד.

בקשר להמלצה של הכבשה השחורה, אני עושה את זה תמיד כשאני לא ממהר וזה אחד הדרכים הנעימות להינות מנהיגה, במיוחד בכביש יפה.

מומלץ לנסות מדי פעם, אם כולם היו מנסים את זה "רק" מדי פעם, היינו חוסכים כמה תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,היא חנתה במקביל בצד הימני והיא רצתה לצאת שמאלה ולסוע ישר אז תגיד לי אתה לא אמור להסתכל במראה השמאלית ולבדוק אם באות מכוניות?!?!? :mad:

אם סתם ככה יוצאים מהמקום (מילא לא להסתכל אז לפחות אתות) אז חותכים את מי שכבר נימצא על הכביש בתנועה...

תשמע אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי אז אני לא יודע איזה סוג בנאדם אתה ולהפך...

אני מכיר את האני האמיתי שלי ואני אדם אדיב על הכביש בניגוד לרוב עם ישראל שרואים איזה אוטו שחייב להיכנס לנתיב או שרוצה לצאת מחניה והם לא עוצרים ושמים *ין עליו אני עוצר ונותן לו להכנס לנתיב או מה שזה לא יהיה...

תשמע זאת הפעם הראשונה שלי שאני עומד במצב כזה מפחיד ומה אני אגיד לך זה האינסטינקט הראשוני שלי היה לצפור בשביל להזהיר אותה וזה שקיללתי אותה זאת בגלל שאני מסמן לה להוריד חלון בשביל להגיד לה עוד איכשהו בעדינות שהיא נוהגת ח$% אבל זה שהיא מנופפת לי עם היד סע סע בזלזול כאילו זאת אשמתי זה מה שהטריף אותי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה צפרת????? אולי פעם אחת להזהיר אבל הדגשת שצפרת ארוכות כדי להדגיש לה את זעמך....

2. מאחר שאתה המין הגברי אולי הייתה יוצא כמו בן אדם ומסביר לה בנחמדות איך לצאת מחניה בדרך הבטוחה ביותר( מי יודע אולי הייתה גם מקבל מספר טלפון)

3.היא כנראה כן הסתכלה במראות כי אם אתה נוסע ישר אתה רוצה להסתכל קדימה לא אחורה......ובגלל שהיא הסתכלה אחורה היא לא ראתה אותך....

4. אתה צריך להתחיל להירגע לך תעשה מעשה טוב ותחייך קצת ותהיה בן אדם טוב יותר.

לדוג' תסע בעיר ל10 דקות ותעצור בכל מעבר חציה ותתן לאנשים לעבור זה עושה טוב על הלב שלך ושל אלא שחוצים....

וואי גם לי יש קטע כזה.. שנגיד בדיוק הנעתי וזה, ואני מתחיל את הנסיעה רגועה על 3 סל"ד וזה, ופתאום מישהי באה למעבר חציה, אני אשכרה עוצר לה !!!

ואז היא מחייכת וגם אני .. באמת מחזה מרהיב..

בכל אופן , לצפור זה דיי טבעי, הינה לפני כמה דקות משייט אנוכי על כ 80-90 בנתיב השמאלי (מותר 80 ..) שכן בנתיב הימני יש רכב ולפניו משאית . הרכב נראה נינוח ואינו ממהר..

שכן פתאום החליט בעל הרכב שהוא מאס במהירות מועטת זו , ופנה בחדות וללא איתות לתוך הנתיב השמאלי, אני.... בחיים שלי .... לא בלמתי כלכך חזק את האוטו :\ נראה לי שברתי ת'קאליפר מרוב לחיצה ואת הדוושה בכלל ... בקיצור הציפצוף שבא יחד עם הבלימה היה טבעי לגמרי והיה להזהיר ת'בן ז.... שלא להתפרץ לתוך הנתיב שכן הינני נוסע שם ..

בקיצור.... זה לא משנה אם זו בחורה או בחור , לצפור זה לרוב חיובי ...

נ.ב רציתי להודות לאיציק שראה אותי לאחר מכן ועזר לי להתגבר על השוק הנוראי שבו הייתי. (אגב לא הייתי רוצה להלשין ... אבל איציק מסתובב עם אנשים שהם לא מהפורום !!!!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסרוניס ניראה לי כבר סגרנו את הסיפור שאני לא מלכלך על שלך אתה לא תלכלך על הבובה שלי... כי חבל ששלך תבכה :

הרשה לי לצחקק כמו ילדה בת 12

:hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן , לצפור זה דיי טבעי, הינה לפני כמה דקות משייט אנוכי על כ 80-90 בנתיב השמאלי (מותר 80 ..) שכן בנתיב הימני יש רכב ולפניו משאית . הרכב נראה נינוח ואינו ממהר..

שכן פתאום החליט בעל הרכב שהוא מאס במהירות מועטת זו , ופנה בחדות וללא איתות לתוך הנתיב השמאלי, אני.... בחיים שלי .... לא בלמתי כלכך חזק את האוטו :\ נראה לי שברתי ת'קאליפר מרוב לחיצה ואת הדוושה בכלל ... בקיצור הציפצוף שבא יחד עם הבלימה היה טבעי לגמרי והיה להזהיר ת'בן ז.... שלא להתפרץ לתוך הנתיב שכן הינני נוסע שם ..

בקיצור.... זה לא משנה אם זו בחורה או בחור , לצפור זה לרוב חיובי ...

תקרא שוב בבקשה כתבתי אולי פעם אחת כדי להזהיר השורה הזאתי באה להגיד לו שנהג לא קשורה כשצפר ארוכות גם אני משתשמ בצופר הוא נועד כדי להעיר אנשים שלא יושנים.

ולהמשיך אם המראות עדיף להתסכל מעבר לכתף במקרה כזה מאחר שהמראה יותר רואה לרכב ולא לכביש.....אלא אם כן אתה במשאית שהיא לא הייתה.....

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...