Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא קומפוננט

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שחלקכם יודעים הרכבתי סט קומפוננט פשוט של אינפיניטי 4" בדש-בורד של הRSI...

היום הרהרתי קצת בנושא ועלתה לי שאלה : מה יקרה אם אני אחבר במקום הוופר של הסט רמקול 4" 2WAY רגיל...כמובן שאני אשאיר את הטוויטר ואת הקרוס...מה תהיה ההשפעה אם בכלל???

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסאובר יחתוך את התדרים הגבוהים, וככה תשאר גם ככה עם התדרים של המיד, בכל מקרה אל תעשה זאת, לא תרוויח כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי להרהר בנושא כי התחילו רעשים של קרע בממברנה בצלילים נמוכים מאוד...השאלה היא האם אני אפסיד משהו ולא אם ארוויח כי יש לי הרגשה רעה שהסט שהרכבתי שהוא מהגרסה "המתייבשת" של אינפיניטי עשה את שלו (הוא היה מורכב ברכב אחר לפני כן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רעשים בתדרים נמוכים כי אף סט קומפוננט לא אמרו לנגן תדרים כל כך נמוכים כמו שסאב מנגן.

אם אתה מגביר אותם באמצעות מגבר אתה צריך להשתמש בקרוסאובר שיש בו כדי לחתוך אותם בסביבות ה80-100 HZ.

אם אין לך מגבר אז אין מה לעשות פשוט תוריד את הבס ברדיו דיסק. ואם אתה רצה בס כמו שצריך אז אתה צריך סאב, בדיוק כמו שאתה צריך טוויטרים בשביל הצלילים הגבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני שם סאב ומוריד את ה6.5" שיש לי מאחורה...האם האיכות תהיה מספקת או שעדיף להשאיר את ה6.5" מאחורה או להרכיב קומפוננט רציני מקדימה מה שאני מעדיף לא לעשות, כי לא בא לעשות חורים בדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון מערכת שבנויה לאיכות קול לא מומלץ שיהיו בה רמקולים מאחורה בגלל שזה מושך את במת הצליל אחורה.

לא אמרת מה גודל הרמקולים הקדמיים שלך.

בכל אופן הכי פשוט הוא שתנסה וזהו, כי אם הם מותקנים אז לא תהיה לך בעיה לראות מה אתה מעדיף - איתם או בלעדיהם.

אתה גם תמיד יכול להשאיר אותם ופשוט להשתמש בFADER (לא אמרת אם הם מוגברים ואיך) כשאתה רוצה אותם או לא. לי כרגע אין רמקולים מאחורה אבל בכל זאת אני מתכוון לחבר אחוריים על הרדיו דיסק, גם ככה הם לא יהיו דומיננטים ואולי אצליח לכוון אותם ככה שהם יתנו הרגשה של החזר של הצליל וגם אם יש לי נוסעים אז אני אוכל להגביר אותם, בכל מקרה אני עושה את זה רק כי כבר יש לי את הרמקולים ותמיד אני אוכל להשתיק אותם לגמרי עם הFADER ככה שאין מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל אני מסכים עם אייל הפעם. תשאר עם הקומפ' שיש לך כרגע ואל תשתגע עם הווליום כי כנראה אתה לא יכול.

אייל לגבי מה שאמרת על האחוריים זה די נכון אבל לנו לדוג' יש כרגע 4 רמקולים אבל זה מכוון על הקדמיים כלומר - כיוונו את העוצמה שתהיה יותר ( הרבה יותר) קדימה והאחוריים רק ילוו עם באס מעצם גודלם 6X9. אז ככה שאת המיד באס והגבוהים שומעים היטב מקדימה וגם באס שומעים ומספיק ומאחורה מלווים האחוריים עם באס בכמויות נכבדות. עוד מעט יבוא סאב ויחתוך מכולם את הבאס ואז נראה איך נכוון..

בכל מקרה אני אנצל את ההודעה הזאת כדי למסור לכולם שבוע טוב ותהנו. אני אהיה עד יום רביעי בטיול שנתי אי שם בדרום!

יום טוב, בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף כתבתי משהו ארוך וכמו שקורה לי לפעמים האצבע נגעה בטעות ב TOUCHPAD סימנה הכל ואז שהמשכתי לכתוב הכל נמחק :(

טוב נו לא חשוב, גם ככה אמרת שיהיה סאב אז לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...