Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי שוודיה 2007

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני

אני לא בטוח לגבי טקטיקה מבחינתו של לואב אבל הוא בטוח יודע שבכל סוג שטח אחר הוא יכול לנצח את גרונהולם הרבה יותר "בקלות" ואילו בנהיגת שלג המצב הרבה יותר קשה ולכן בטוח שהוא משנה את החשיבה שלו בראלי כזה , ביחוד לנוכח הפתיחה הצולעת שהיתה לו.

לואב הצהיר לפני ראלי מונטה-קרלו השנה כי הוא רוצה להתקיף ולנצח בכל ראלי ואז להגיע למשהו כמו שני-שליש מהעונה ולראות מה הלאה.

קצת קשה לי להאמין שזו הגישה שלו, הוא טוב מדי בכדי לעשות דבר כזה.

מה שהכי הייתי רוצה לראות זה את שניהם באותו הרכב .

לגבי סולברג - לא הייתי פוסל אותו על הסף , כל כך בקלות כמו שאתה עושה. במקסיקו הוא מקבל אימפרזה חדשה .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי לואב אני בטוח שהוא טקטיקן מדהים

סולברג? לא אשנה את דעתי

סולברג נהג אמיץ ברמה אבל לא קורץ מחומר של אלופים, אם הוא ינצח? זה רק אם התותחים יפרשו.

זה לא הרכב בפירוש לא

דוגמא

קח את הקסארות שעברו לידיים פרטיות השנה אלו אותן קסארות שנהג בהן לואב שנה שעברה

הפורדים מנצחים בגלל הנהגים לא בגלל הרכב.

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...קח את הקסארות שעברו לידיים פרטיות השנה אלו אותן קסארות שנהג בהן לואב שנה שעברה

הפורדים מנצחים בגלל הנהגים לא בגלל הרכב.

דני

מצטער , לא הבנתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה כותב שסולברג מקבל סוברו חדשה זה לא אומר שהוא יהיה יותר מהיר

או לחילופין יש לו יותר סיכוי

אני לדוגמא נתתי את הקסארות הקשישות שניצחו נהוגות ע"י לואב את הפורדים

ואילו השנה אותן מכוניות נהוגות ע"י נהגים מצויינים מדשדשות ממקום רביעי ומטה

מצטער אם לא הסברתי את עצמי קודם

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לפסול את סולברג .

הוא לקח אליפות עולם ב-2003 מול לואב (למרות שאני טוען שאם קוראדו לא היה פחדן לואב היה אלוף כבר אז) מקריי וסיינז בסיטרואנים, גרונהולם ובארנס ב-206 WRC , מאקינן בסובארו זהה ומרקו מרטין בפורד פוקוס .

סולברג נהג טוב , מעולה אפילו אבל עד כמה שהוא מהיר ככה הוא גם מפספס .

טעויות שונות פוגעות בתוצאות שלו כמו גם אמינות גרועה של סובארו בשנים האחרונות .

אני אומר שהסיכוי שלו גדל עם אימפרזה חדשה והסיבה היא מאד פשוטה - דיויד ריצארדס חזר מעט לעינינים בתוך קבוצת הראלי, עד שבניית קבוצת הפורמולה-1 תושלם .

הם בכוונה בחרו להציג את האימפרזה החדשה שם ולא במונטה-קרלו בכדי לתת לה עוד זמן להבשיל .

יהיה מאד מעניין באם הוא יצטרף למאבק האליפות .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

לוב סיכם את ראלי שוודיה והצהיר שהוא הפסיד בגלל בחירה לא נכונה בסוג הצמיגים!!!

הצמיגים שנבחרו היו מציידים במסמרים ארוכים מידי,כשציפו לשלג עבה יותר,אולם שכבת הקרח

שכוסתה במעטה דל שלג,גרמה למסמרות להתכופף דבר שגרם לאיבוד האחיזה ולשליטה מוגבלת על הרכב !!!

אם רוני ודובי יתעקשו אביא את הציטוט בצרפתית !!!

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני אנחנו ממש לא מתווכחים.

לדעתי לואב יקח את האליפות ללא קושי בכלל .

כל מה שציינתי הוא שאולי עצם כניסת הסובארו החדשה במקסיקו תשפר את סיכוייו של סולברג לתוצאות טובות יותר, גם בשביל עצמו וביחוד בכדי שהאליפות תהיה מעניינת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

לוב סיכם את ראלי שוודיה והצהיר שהוא הפסיד בגלל בחירה לא נכונה בסוג הצמיגים!!!

הצמיגים שנבחרו היו מציידים במסמרים ארוכים מידי,כשציפו לשלג עבה יותר,אולם שכבת הקרח

שכוסתה במעטה דל שלג,גרמה למסמרות להתכופף דבר שגרם לאיבוד האחיזה ולשליטה מוגבלת על הרכב !!!

מישל

מישל, הוצאת לי את המילים מהפה

הוא אמר את זה בסוף הראלי שבגלל הבחירה השגויה של הצמיגים הוא איבד את היכולת להתחרות בגרונהולם אז הוא החליט להפסיק לנסות ולשמור על המקום השני ולסיים את המירוץ שלם וללא טעויות מיותרות = טקטיקה נטו

יום נהדר

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל ולסלי חומר למחשבה, עכשיו אנו חוזרים לדיון שהיה פה בקשר לבדיקת השלבים המהירים לפני התחרות זוכרים?? כל מתחרי הWRC בשוודיה עברו בשלבים המהירם, מזג האויר לא השתנה, וגם הטמפרטורה לא התחממה בזמן התחרות. אז אם הוא עשה שגיעה של בחירת צמיגים לפני התחרות? וזה ממש קשה לי להאמין, אז אני יכול להבין, אבל שהוא יבוא אחרי סוף התחרות ויגיד שהבחירה שלו היה לא נכונה???? יש לו גם שירות במשך היום, הוא יכול היה להחליף גלגים????? טוב נראה לי שלואב היה צריך להגיד משהו??:agrue: אז הוא אמר.

וחברה סעו בזהירות יורד גשם בחיפה זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמא נתתי את הקסארות הקשישות שניצחו נהוגות ע"י לואב את הפורדים

ואילו השנה אותן מכוניות נהוגות ע"י נהגים מצויינים מדשדשות ממקום רביעי ומטה

מצטער אם לא הסברתי את עצמי קודם

דני

היי דני,

על אותו משקל אפשר לקחת את טוני גרדמייסטר עם הלנסר WRC העוד יותר קשישה.....

נכון ש40% זה המכונית אבל לנהג ישנה השפעה מכרעת, בחירת צמיגים לדוגמה....

לואב לא היה במיטבו בראלי שוודיה ותהיה הסיבה או התרוץ אשר יהיו.

מה יהיה הלאה, נחכה ונראה, נורווגיה לפנינו ולסולברג יש מה להוכיח במרוץ הבייתי שלו

בב"ח

איתן

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...