Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון טורבו מול קליאו (סחירות, אמינות. אלא מה?) (כותרת ערוכה. ושוב, אלא מה?)

clio sport
שימו לב! השרשור הזה בן 6319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. בצער רב נפרדתי מהקליאו ספורט שלי עקב צורך ברכב 4 דלתות. אני שוקל לרכוש סיאט לאון טורבו. אשמח לקבל טיפים בסוגיות הבאות: א. האם הרכב "יאכזב" אותי מבחינה ספורטיבית בהשוואה לקליאו?ב. האם הרכב נחשב בעיתי מבחינת אמינות?ג. האם הרכב נחשב לסחיר בשוק? תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום לכולם. בצער רב נפרדתי מהקליאו ספורט שלי עקב צורך ברכב 4 דלתות. אני שוקל לרכוש סיאט לאון טורבו. אשמח לקבל טיפים בסוגיות הבאות: א. האם הרכב "יאכזב" אותי מבחינה ספורטיבית בהשוואה לקליאו?ב. האם הרכב נחשב בעיתי מבחינת אמינות?ג. האם הרכב נחשב לסחיר בשוק? תודה מראש.
א. אני לא יודע מה הדרישות שלך מהרכב אבל אותי הוא לא איכזב וזאת מכיוון שלא היו לי ציפיות גבוהות במקור.

ב. הרכב נחשב לאמין אבל לא זול להחזיק אותו במיוחד בפרק הדלק.

ג. סחירות סבירה בהחלט.

למי שרוצה להישאר באזור מבחינה ספורטיבית (דגש על "באזור") וזקוק ל- 4 דלתות ניתן בפרוש לשקול ולדעתי אם כבר אז להעדיף את גירסת ה- 2X4.

בהצלחה

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברשד, אל תהיה ליצן. התשובה הנכונה היא: הרכב כן מאכזב מבחינה ספורטיבית ביחס לקליאו. המנוע אמנם גמיש משמעותית, אבל כל שאר החבילה פשוט נחותה. העניין הוא שזו החלטה שלך באם הפשרה הזו כואבת מדי או לא, לכן מומלץ לעשות נסיעת מבחן באוטו ולהרגיש אם הוא מתאים לך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברשד, אל תהיה ליצן. התשובה הנכונה היא: הרכב כן מאכזב מבחינה ספורטיבית ביחס לקליאו. המנוע אמנם גמיש משמעותית, אבל כל שאר החבילה פשוט נחותה. העניין הוא שזו החלטה שלך באם הפשרה הזו כואבת מדי או לא, לכן מומלץ לעשות נסיעת מבחן באוטו ולהרגיש אם הוא מתאים לך.

רוני

רוני,ברשד דיבר על גירסת ה2X4 .

נראה לי שאתה מגזים קצת...הרכב לא מאכזב בכלל.ראה את הנתונים ותבין לבד למה יש לצפות.

מה שבטוח השלדה עדיפה על זו שבאיביזה וכך גם ההיגוי.

אז לומר שהרכב אכזבה...לא הייתי אומר.

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

אני מסכים :-D פשוט ניסיתי להיות עדין ודיפלומטי :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו כבר עם הציטוטים המיותרים האלו :-P

לא אמרתי "הרכב אכזבה", אמרתי "הרכב מאכזב ביחס לקליאו". יש הבדל משמעותי בין השניים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

ומה לגבי האמינות? הוא שאל גם על זה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג בקשר לאמינות, מכיוון שלא הייתי בעלים של לאון טורבו. אני מניח שהיא די דומה לשל הגולף GTI ושאר החברות לפלטפורמה, ואני מניח גם שניתן למצוא הרבה מידע על אלו בחיפוש בפורום.

אני יכול רק לשער שעלויות האחזקה לא תהיינה נמוכות יותר בלאון, לא רק בגלל צריכת הדלק אלא גם בגלל שמחירי החלפים הממוצעים לא זולים יותר משל הקליאו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. הרכב נחשב לאמין אבל לא זול להחזיק אותו במיוחד בפרק הדלק.

ג. סחירות סבירה בהחלט.

ב. עם האמינות אני מסכים, אבל העלויות של הדלק לא מפריעות לי בכלל (תלוי איך אתה נוסע) .

ג. תלוי באיזה דגם מדובר, בMK1 או בMK2.

מה שאני יכול להגיד לך הוא שלMK2 אין סחירות סבירה (אין שום קשר בין המכירה שלי לקביעה זו) .

בהצלחה בכל מקרה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי מה עובר עלייך ? :roll:

מה קשורה הקליאו ספורט לציטוט, הוא מדבר על ליאון טורבו.

פותח השרשור, גם אני חושב שאם כבר ליאון טורבו (מכונית יפייפה ונפלאה לדעתי) אז עדיף לך להתמקד בדגמי ה-2X4.

מצאת כבר אחת למכירה ?

יש אצלי בבסיס מישהו עם אחת כזו אדומה, יש מצב שהוא רוצה למכור.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. עם האמינות אני מסכים, אבל העלויות של הדלק לא מפריעות לי בכלל (תלוי איך אתה נוסע) .

ג. תלוי באיזה דגם מדובר, בMK1 או בMK2.

מה שאני יכול להגיד לך הוא שלMK2 אין סחירות סבירה (אין שום קשר בין המכירה שלי לקביעה זו) .

בהצלחה בכל מקרה,

החלף כדורים.......כל מה שכתבתי הוא לגבי הליאון ולא לגבי ה- 172.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, גם אני חושב שאם כבר ליאון טורבו (מכונית יפייפה ונפלאה לדעתי) אז עדיף לך להתמקד בדגמי ה-2X4.

סתם מסקרן אותי לדעת, למה זה?

למה היא עדיפה על דגם ה-4X4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות משקל, יותר אמינות, פחות דלק, התנהגות כביש החלטית יותר.

דגם ה-4X4 בליאון טורבו זה לא הנעה כפולה קבוע או משהו.

זאת היא מערכת הנעה שברוב הזמן הכוח הוא מקדימה והכוח עובר באחוזים מסויימים לאחור במצבי אחיזה משתנים.

4-מושן האלדקס.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...