Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר הכי זול ל-4 צמיגים חדשים, מיצובישי לנסר?

gartiy
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכן להמליץ על רכישת צמיגים זולים תרתי משמע זה גובל ב@$%^
להמנע מהתיחסות מהמלצתו של דר דר דר דר הדוור![ מומלץ למוחקה]

לא ממש איכפת לי על שאתה חוסך על עצמך - חיים שלך. הבעייה היא שאתה עלול להגיע דווקא מולי בכביש.
מר דרדר הדוור, ההמלצה שלך גובלת בשליחת האדם אל מותו!

מדובר כאן בהיסחפות, והצטרפות לעדר, כמו להקת תרנגולות. חלק מהתגובות הן אפילו חוצפה טהורה וגסות רוח.

באופן אישי, אני מעדיף לקנות צמיגים מאיכות גבוהה יותר, וכאלה שעולים יותר. לרכב שלי קניתי את הצמיגים הכי יקרים שיש בארץ בגודל הזה, 900 ש"ח לצמיג, אבל מכאן ועד להגדיר אדם כפושע וככזה שההמלצות שלו צריכות להימחק? אם זה היה פשע להתקין צמיגים כאלה, אז זה גם פשע ליבא אותם, ולאשר יבוא שלהם, לא? מישהו מכם פעם ראה מבחן השוואתי מדעי בין הצמיגים, או שכל הברברת הזו מונעת מראיית המחיר וקריאת שם המותג? כך או כך, אני יכול להבטיח לכולכם שעם הצמיגים הזולים האלה, הרכב שלו עדיין מתנהג הרבה יותר טוב בכל אספקט חוץ מנסיעת שטח, ביחס להיילקס שלי עם הצמיגים הכי יקרים בעלות של 3600 ש"ח לסט, אז מי כאן הפושע? מישהו רוצה את תוכניות הנסיעה שלי לשנה הקרובה, כדי לא להגיע מולי בכביש?

כמו בכל מוצר, יש מקום למוצרים טובים יותר וטובים פחות (בהנחה הלא ברורה שמישהו כאן בכלל יודע מה כאן טוב ומה פחות, בלי להסתמך על מחיר ומותג, מה שמאוד מוטל בספק) וכל אחד יחליט מה מתאים לו, ויסע בהתאם למה שיש לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן, אני מבין את הנקודה שלך, אבל: הבנאדם דיבר על לקנות רביעית צמיגים ב600 שקל במקום לא מוכר שרוב הסיכויים שאלה צמיגים שפג תוקפם או משומשים רחמנא ליצלן וזה בהחלט מסוכן! אין פסול בלנסות לקנות בזול, אבל כשזה בא על חשבון הבטיחות זה לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שקניתי את הצמיגים הכי יקרים שדיברתי עליהם קודם, חיפשתי צמיגים שהם רמת מחיר אחת מתחת: 780 ש"ח לצמיג. כל הפנצ'רמעכרים שדיברתי איתם הבטיחו לי שהם צמיגים חדשים, עם תאריך ייצור טרי, וכל הצמיגים התגלו לאחר בדיקה כבני שנתיים או יותר. בדיקה עם היבואן העלתה שאין צמיגים חדשים בשוק מהסוג הזה. לכן הלכתי על צמיגים יקרים עוד יותר שכן היו טריים.

ומה הסיפור בא ללמד? שגם בצמיגים איכותיים ויקרים, יכול להיות שיהיו בפנצ'ריות רק צמיגים ישנים, או משומשים לא עלינו. רמאויות יש בכל טווחי המחירים.

בקיצור, הבן אדם מוצא סט זול, חדש וטרי, ומחליט שזה מה שמתאים לו? החלטה שלו, טובה או פחות טובה (פחות טובה, לטעמי, כאמור) , ויש לכבד אותו. בטח לא לעשות לו נסיון לינץ' כמו שהיה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לפתוח תרד חדש אז אני יצתרף פה לשאלה שקשורה לי יש פגו 106 דור שני XS אני חושב המידה היא 165/65/14 .

לפי מה שהבנתי מהתרד הזה הדנלופ הכי משתלמים במחיר הזה.

רציתי לדעת איך אני יודע איזה דגם לקחת ?

איזה הוא הספורטיבי ?

התקציב הוא 1000 ש"ח לא רוצה להשקיע יותר מידי אבל גם לא רוצה לחסוך בדברים שהם חשובים ובטיחותיים.

http://www.allbiz.co.il/Shoeftires/Page2238.asp

יש לך את כל המידות ו 8 חברות

אני אישית ממליץ על המישלן אנרג'י מאד נעימים לנסיעה (ממש מרגישים שהאוטו רך יותר)

ומצד שונים בסיבובים גם קצת חדים וחזקים מחזיקים יפה

חשוב שאתה קונה צמיג שתבקש (במידה ואתה לא מבין) איפה רשום התאריך ייצור, תוודא שעושה לך איזון גלגלים זה חלק מהעבודה, ותשים לה שהצמיג מותקן בצורה נכונה שהצד הפנימי באמת יהיה בפנים והצד החיצוני בכל הצמיגים רשום outside\inside

בהצלחה.. :) (:

עדיף מאזדה 3 עם דלקן מאשר M3 בלי דלקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש צמיגים היום בדקתי את המחירים

לדעתי תיקח את הצמיגים הכי זולים כי בסופו של דבר לא משנה איזה חברה אתה קונה כולם אחרי שנה שנתיים מיתייבשים בצדדים ,לכולם נישאר בשר אבל מה שחשוב יותר זה שהם מיתייבשים בדפנות וזה מסוכן ,ולא עובר טסט אז תקנה משהו זול ככה גם אני עושה .

שכן שלי יש לו מזדה 323 והוא החליף כבר 4 פעמים סטים של צמיגים האוטו אצלו 11

כל פעם הוא היה משקיע אליאנס קליבר הוא הגיע לבד למסקנה שאמרתי לך כולם אחרי שנה שנתים מיתייבשים בצד. אז המסקנה תיקנה פשוטים וזולים עושים אותה עבודה בחצי מחיר .

אני מחר הולך להחליף לפגו שלי מצאתי פנצר מאכר זול ביפו הוא עושה לי 4 מציגים כולל איזון והרכבה 650.

אם אתה מעוניין הוא נימצא בכביש הראשי של יפו אם אתה בא מכיוון המישטרה ביפו או מאבועלפיה תמשיל ישר איזה 2 קילומטר עד שתראה אותו בצד ימין אני מחר שם .

רציתי רק לציין דבר קטן "פרט שולי" (ציניות)

ברור שעל צמיג שהוא חברה אתה משלם יותר כסף

אל תשכח שפרט למידה ולחברה יש את מה שמשחק באמת..! טיב הגומי

בנוסף לזה יש לך שכבות ברזל (אחרי הבשר)

יכול להיות לך צמיג חדש (נטול חברה לצורך העניין) שיתפוס את הכביש כמו שאתה תופס את הריצפה שאתה עם גרביים אחרי שעושים בה פוליש!!!

ומעבר לזה אל תחפש לחסוך אף פעם בדברים בטיחותיים!

היום חסכת 300 שקל על צמיגים

מחר חס וחלילה תעשה תעונה בגלל שהצמיג לא תפס כמו שצריך ותוציא מעל 1000 על השתתפות עצמי (במקרה הטוב) במקרה הרע לך תדע איפה תמצא את עצמך אם בכלל

לא חובה ללכת על הגדולים (מישלן,דאנלופ,פירלי) אבל בהחלט ישנם צמיגים פחות טובים ולא בהגדרה של זבל סיני כמו kumho

וסתם לידע כללי ראיתי מזדה 323 רגילה אוטומטית והיה לו צמיג (wanly) או כהגדרתו המדוייקת זבל סיני הרכב פרפר כאילו אין מחר שלא נדבר על הצרחות שיצאו מהצמיג ובאמת סתם

אם כבר הגענו לזה אני חייב לציין שכל אלה שיש להם רכב ספורט או רכב משופר הוצאתם ים כסף על האוטו אני בטוח שאתם מוציאים ים כסף על דלק ואני בטוח שאתם גם לא נוסעים רגוע במיוחד

ממש מעצבן אותי לראות על גולף ג'י טי איי צמיג סיני

כאילו ראבאק!!! איפה המודעות!! צמיג זול הוא זול כי יש סיבה לכך!!! זה לא שמצאת מציאה

אגב אם בעל הגולף נמצא פה (הייתה שחורה עם ג'אנטים 17 כוכב 5) אני בטוח עם איך שהרכב נראה לא חסר לך כסף קצת מודעות!!!

אחרי הכל כמו שנאמר פה הרכב יושב סה"כ על כ-70 ס"מ רוחב (חיבור של הרוחב של כל הצמיגים ביחד) ואהבתי את ההשואה לקונדום אני יקצין עם זה..!!!

אתה במצב שאת נואש ואתה חרמן אתה הולך למכון ליווי הייתה מוכן לזיין את הזונה עם לייף סטייל??

מקווה הבנתם הפנמתם והכי חשוב שתדעו ליישם את זה בזמן שתבקרו אצל הפנצ'רמאכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן קצת הגזמת הייתי אומר.

צמיג טוב לא חייב להיות סמי סליקס או רק מחברה כמו מישלין.. כל רכבי הליסינג נוסעים על צמיגים של

"שתיים בעשר", וגם רכבים בצבא נוסעים על הנקוק ואליאנס ועושים קילומטרז' של10,000 בחודש עם הצמיגים האלו (והם מחזיקים יופי 80,000 של התעללויות מכל הסוגים).

מה שכן קריטי זה בעל רכב שאין לו מודעות לעניין, לא יבדוק לחץ אוויר בצמיגים אחת לתקופה, לא ישים לב שהצמיג שלו כבר סדוק וגמור, ולא יהיה לו אכפת לקנות צמיגים במחיר מוזל בגלל שהם בני שנתיים.

ואם כבר העלת את נושא הרכבים המשופרים, הצמיגים שלהם זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותך.. חלק לא קטן מבעלי הרכבים האלה הם ילדים בני 17 מתלהבים, שכל מה שמעניין אותם זה ללחוץ על הגז, בשילוב של רכב חזק וחוסר מיומנות זה יכול להיגמר בתאונה עם נפגעים, זה הרבה יותר קריטי

מאשר להיכנס להם לכיס, ולעשות להם חישובים של עלויות דלק ושיפורים מול צמיגים.

מקווה שהבנת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן קצת הגזמת הייתי אומר.

צמיג טוב לא חייב להיות סמי סליקס או רק מחברה כמו מישלין.. כל רכבי הליסינג נוסעים על צמיגים של

"שתיים בעשר", וגם רכבים בצבא נוסעים על הנקוק ואליאנס ועושים קילומטרז' של10,000 בחודש עם הצמיגים האלו (והם מחזיקים יופי 80,000 של התעללויות מכל הסוגים).

אני חייב להגיב פה משהו על זה..!

במקרה אני נהג של אל"מ ואני יודע מזה רכב צבאי (שנת 2002 עם מעל 230,000)

ותסלח לי על הבוטות אבל הנקוק זה צמיג שצריך לשרוף! כזה חרא של צמיג הרבה זמן לא ראיתי

כמו שאתה יודע הצבא כל הזמן מנסה לחסוך מכיוון שהמפקד שלי דורש ממני לפעמים לנסוע מהר עשיתי בלגאן שידאגו לי לצמיגים טובים

כרגע יש לי מקדימה אליאנס פרימיום חדשים חוץ מזה שהם מאד קשה ומרגישים כל אבן על הכביש ואחוריים יש לי גודייר איגל שגם הם עושים את העבודה יפה

לא פעם יצא לי להשתמש בצמיג ספייר שלי (הנקוק-אני אפילו לא מתאמץ להבין איך רושמים את זה) בצורך בל בלימה חזקה הרכב אימבס (ABS) בצורה מטומטמת ובקושי והגיב! בסיבובים מעט מהירים היה לי היגוי יתר האוטו פשוט לא הגיב

לא להאמין איך צמיג אחד הורס את כל האחיזה

לגבי הרכבים שמגיעים מליסינג (חלופיים לצבא) הם מגיעים עם צמיגים סבירים אליאנס, קומהו

בכל אופן הקצנתי בשביל לעורר אנשים

במיוחד בחורף זה מאד חשוב

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נהג בוס ונסעתי על רוב סוגי הרכבים הלבנים בצבא.. אני עושה בסביבות 10,000 ק"מ בחודש על הרכבים האלה.

תאמין לי שהדבר האחרון שאני צריך בירידות רמה"ג זה רביעיה של אליאנס על האסטרה, בעיקר שאני ממהר.. אבל לומדים לחיות עם זה, ובשימוש יומיומי הוא בסדר לרכבים שנוסעים המון. (ד"א יש בצבא גם מישלין אנרג'י-למקומבנים)

גם CHAMPIRO,MAXXIS ושות' הם צמיגים לא רעים למי שאין לו דרישות ורוצה לחסוך.

עכשיו לגבי רכבים משופרים, חלק גדול מהאנשים שמחזיקים רכבים משופרים, פשוט לא יודעים לנהוג בהם במצבים קיצוניים. לא מזמן ראיתי טמבל עם איביזה טורבו נכנס לכיכר כשהכביש רטוב (ממטרות השקיה), כנראה שהוא הוריד הילוך ונתן גז כי הוא עשה 360 באמצע הכיכר ונכנס במדרכה, ולמזלו זה נגמר רק בנזק לאוטו, הצליח לעקם גלגל.. גם צמיג טוב לא היה מונע ממנו את הנזק, הכל מתחיל ונגמר בנהג ולא בצמיגים.

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבעיה היא יותר בלחץ האויר בצמיגים מאשר האיכות שלהם. נראה לי סביר שצמיגים ב 800-1000 ש"ח ישרתו את בעליהם נאמנה אם הוא מקפיד על לחץ נכון ונוסע נסיעות סבירות (ולא ספורטיביות). השאלה היא כמה מהנהגים בארץ טורחים לבדוק לחץ אויר בצמיגים שלהם (יותר מפעם בשנה לפני הטסט).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהמפקד שלי דורש ממני לפעמים לנסוע מהר עשיתי בלגאן שידאגו לי לצמיגים טובים

:)

מלבד כל אמרי השפר שרשמת - המפקד שלך גם יישפט במקומך אם מ.צ. ייתפסו אותך ?

אם בא לך לנסוע מהר - לא אהיה זה שיטיף לך , אבל אם המפקד שלך ממהר למקום כלשהו - שיעבור את העבירה בעצמו .

במחשבה שנייה - אולי כך יש לו סיכוי להתקדם לדרגת אלוף , רמטכ"ל , ואולי גם שר בטחון ושר תחבורה.

לפחות פעם אחת זה עבד... :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה שאמרת

כל עוד הוא באוטו אתה יכול לקרוא לזה נסיעה מאושרת

בכל אופן ברור שהנהג משחק תפקיד חשוב בכל הקטע הזה

אני בספק אם הוא יתקדם מעבר לאל"מ נראה לי שנשבר לו הזין

בכל אופן לגבי הצמיגים אני לא רואה שומדבר רע באליאנס צמיג לא מעולה אבל צמיג בסדר שעושה את העבודה אם אתה לא משתולל.. לגבי האליאנס פרימיום הוא הפתיע אותי די לטובה אומנם בסיבובים קצת חדים הוא צורחחח כאילו הוא עוד שניה מת אבל עדיין מחזיק, מתן כנראה מה שיש לך על האסטרא זה הצמיג הפשוט יותר שלהם מהסדרות A-113 או משהו כזה.. (3 מספרים) לגבי האסטרא בכלל סביר להניח שיש לך ידנית במידה ולא מה שאני הולך להגיד עדיין תופס

ברכב דיזל (טורבו) קיים קג"מ גבוה (קילוגרם למטר-יכולת המנוע לזרוק את הרכב קדימה לפי משקל)מיכיוון שמנוע ט' דיזל מקבל את הקג"מ בכלום סל"ד (סביב ה 1900 סל"ד) בסיבובים אתה צריך להיות יותר מתון על הגז

אם תדע לנסוע בצורה מתונה בסיבובים עם הגז ולהאיץ שצריך אני בטוח שלא תתאכזב מהאליאנס בנוסף האסטרות של הצבא (הקצרות) מאד יציבות בטוח שאתה מבחין בקושי הנסיעה (מאד לא רכה ונעימה)

כמו כן משהו יחיד טוב שיצא לי מהצבא זה מימנות נהיגה במצבי לחץ (נהג בשטחים שנתיים, נסעתי בהמון רכבים כגון אסטרא,מגאן,מגאן סדאן,פוקוס,מזדה 3 ועוד רבות) רכב שהתרשמתי ממנו ממש לטובה חוץ מהאסטרא היה הפוקוס במיוחד הקצרה הרכב פשוט דבק על הכביש קצת חרגתי מהנושא אבל נראה לי שהעברתי מה שרציתי להעביר בעצם שאני קורא את זה חרגתי הרבה.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל האסטרה ידנית, דבר שני יציבה היא כן, אבל מה שיכול להרוג זה התת היגוי המוגזם... באמת מוגזם וכנראה שהצמיגים רק תורמים לזה. אין הבדל בין הצמיגים שיש בצבא, כולם באותה רמה = TW גבוה (אליאנס 800) ומיועדים לאורך חיים גבוה ככל הניתן בלבד. האליאנס פרימיום זה דווקא כן צמיג שהייתי ממליץ לבנאדם פרטי לרכוש, 2 צמיגים קדמיים כאלו נגמרו לי תוך 30,000 שזה בערך 3 חודשים +-, והם בסדר גמור חוץ מאחיזה על רטוב ששם הרכב פשוט מחליק בלחיצה הראשונה על הברקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה שאמרת

כל עוד הוא באוטו אתה יכול לקרוא לזה נסיעה מאושרת

IN YOUR DREAMS.

במידה שתיתפס ע"י מ.צ. - היחידים שיהיו מאושרים הם אלה שיחגגו עליך בכלא.

נסה להשתמש בנקודות ובפסיקים בהודעותיך, זה כדאי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...