Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר הכי זול ל-4 צמיגים חדשים, מיצובישי לנסר?

gartiy
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקרא את הכתבה הבאה http://cars.walla.co.il/?w=/4703/1149979

אומנם זה מוואלה אבל תקבל מושג לגבי מכון התקנים והבדיקות "שעורכים" לצמיגים.

לדעתי בהפרש של כמה מאות שקלים (שיוצאים פעם ב3-4 שנים) לא שווה לבדוק מי זייף אישור או מי נרדם בשמירה במכון התקנים ובמשרד התחבורה. בחיסכון של 10-15 ש"ח בחודש אתה במידה מסויימת לוקח סיכון.

צמיג חדש מחברה מוכרת+אחריות יבואן יקנה לך שקט נפשי ואולי גם את חייך וחיי הסובבים אותך.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובכן, לאחר חיפושים רבים שעשיתי גיליתי שמישלין אנרג'י הוא בעצם צמיג ירוק, מה שאומר מרחק בלימה גדול יותר. לכן הוא לא בא בחשבון.

קראתי גם שלמישהו היה קלבר שנשחק במהירות, הוא לא פרט על הדגם. אם הוא נשחק לא בגלל סתם נהיגה פרועה, כנראה שהוא צמיג דביק. מה דעתכם על קלבר 175/70R13 82T VIAXER ?

הדנלופ 175/70R13 LM701 82H , מגיע עם קוד מהירות גבוה יותר. האם זאת סיבה מספיק טובה לבחור בו?

הגודייר 175/70R13 DURAGRIP 82T, הוא היקר ביותר מבין הארבעה.

אני מוסיף לרשימה גם קונטיננטל 175/70R13 EP 3 82T

האם כולם צמיגים ירוקים? אני מחפש המון ביומים האחרונים, יש המון המון דיונים, למדתי המון על כל מה שמסביב, אבל אני לא מצליח להגיע להחלטה מה עדיף

האמת שכותרת הדיון לא מתאימה למה שאני שואל, ההתלבטות היא כרגע בין גודייר היקר ביותר לבין דנלופ עם קוד מהירות הגבוה ביותר, אבל אני אקבל גם המלצות אחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה אחרונה בעקבות מספר ארועים

באחד הדיונים ראיתי המלצה על פנצריית צמיגי המהיר. התקשרתי לשם וביקשתי צמיג איכותי שיבלום טוב. בעל הפנצריה המליץ על מישלין. אמרתי לו שמישלין לא טוב כי הוא צמיג ירוק. הוא גיחך ואמר למישהו לידו שיש לו לקוח בטלפון שלא רוצה מישלין, כי הוא צמיג ירוק. לטענתו, צמיג ירוק, הוא צמיג שבזמן השחיקה פחות מזהם את הסביבה (לפי מה שאתם אומרים הוא טועה, אבל לא משנה).

יותר מאוחר, פירסמתי שאלה דומה בפורום רכב מתחרה. לטענתם, כל הצמיגים שעליהם אני מדבר, דיי דומים. ואין טעם לקנות צמיג ספורטיבי שסתם ישחק מהר. ואם רוצים מרחק בלימה קצר, צריך לשמור על לחץ אוויר תקין, ובקניה להקפיד על טריות.

בעקבות זאת, אני הולך מחר לקנות מישלין, קיבלתי מהם שתי המלצות לחנויות זולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך לא תמצא בארץ צמיג שהוא ספורטיבי, אם מצאת מישלין אנרג'י אתה כבר במצב טוב

כי לא תצטרך לקנות CHAMPIRO,GT,WESTLAKE וכו'

תודה רבה גבר,

סוף סוף מישהו אומר שבמידה הזאת אין אלטרנטיבה. חרשתי את החיפוש 3 שנים אחורה ואין לזה איזכור, או שפיספסתי מבין מאות התגובות בעשרות דיונים. מה שכן, בכל מקום מצאתי "תעשה חיפוש, תעשה חיפוש", שעזר אומנם בפרטים מסביב, אבל לא עזר בלמצא אלטרנטיבה לצמיג ירוק בחתך הנוכחי. אולי כי פשוט אין?

אז למה אתם מבלבלים את השכל לכל מי שיש לו חתך דומה ומשגעים אותו עם הצמיגים הספורטיבים שמתאימים רק לכם? (לא מדובר במישהו ספציפי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...