Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר הכי זול ל-4 צמיגים חדשים, מיצובישי לנסר?

gartiy
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

IN YOUR DREAMS.

במידה שתיתפס ע"י מ.צ. - היחידים שיהיו מאושרים הם אלה שיחגגו עליך בכלא.

במקרה שמאושרת לך נסיעה מבצעית בכרטיס עבודה אפשר לנסוע קצת יותר מהר ולהיזהר ממצלמות, זה נותן לך גיבוי, אבל לא מכסה אותך לגמרי במקרה שניתפסת על עברת תנועה כלשהיא.

מעבר לזה רק אם יש לך תעודת ביטחון עלייך (ת"ב), אתה תיצא ממפגש עם משטרת תנועה/צבאית/מצלמות/מעצר בלי שום בעיה, הבעיה היא שאין הרבה חיילים שיש להם את זה, ויותר מזה אני לא ארחיב8)

ד"א תעדכן את המפקד שלך, שבמקרה שהוא איתך ברכב ונתפסת במקום על עבירה, גם הוא חוטף קנס או תלונה וזה בלי קשר לדרגה שלו, וגם הרכב נלקח ממנו ל-30 יום ע"י הצבא.... כל הזין :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לספר מהנסיון שלי

1.בדרך כלל אנטון הוא הזול ביותר.

2.לB4 שלי החלטתי לקחת צמיגים זולים-(195X65X16) אבל הטוב ביותר בשביל הכסף.

(האידיאלי היה מישלן ויוקוהמה- מעל 2400 ש"ח לרביעיה.

3.לקחתי KUMHO KH16 , ולאחר 30000 ק"מ של נסיעה :

הצמיג ללא סמני שחיקה משמעותיים.

הדפנות במצב מצוין (אני גם דואג לרסס אותם ב SUN OF A GUN כל 4 חודשים)

האחיזה טובה (נבדק בסיבובים רבים במהירות גבוהה).

חוות הדעת של משתמשים באינטרנט בעיקר בארה"ב-מעולה.

מחיר 1000 ש"ח לרביעיה- מאמין שהגודל הפיצפון ללנסר יהיה עוד יותר זול.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

דיון ישן וטוב...

הגיע הזמן שגם אני אחליף את ארבעת הצמיגים בסופר לנסר.

נכנסתי לאתר שהמלצתם

http://www.allbiz.co.il/Shoeftires/Page2238.asp

שלוש שאלות

אם רוצים נהיגה עם כמה שפחות רעש מהכביש (לא לנהיגה ספורטיבית, אבל שיבלום טוב בחרום), האם מומלץ ללכת דוקא על מישלין, או כל אחד מהחברות המובילות?

המחיר שמפורסם באתר מעל לצמיג מישלין 175/70R13 הוא 285 ש"ח נראה לי שזה מחיר טוב, אבל אולי יש לכם הצעות יותר טובות?

לגבי טריות הצמיג, אנחנו בערך בשבוע ה- 29 ב 2007. איזה שבוע יצור יהיה מספק, אך עם זאת לא יהיה דרישה מוגזמת מהמוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן - הסיבה ללינץ' היתה פחות המחיר של הצמיגים, ויותר העובדה שבכל מערכת השיקולים הענפה שפותח השרשור העלה הוא לא הזכיר את העובדה שצמיגים הם אביזר בטיחותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טריות הצמיג, אנחנו בערך בשבוע ה- 29 ב 2007. איזה שבוע יצור יהיה מספק, אך עם זאת לא יהיה דרישה מוגזמת מהמוכר?

תתעקש על צמיג בן לא יותר מחצי שנה כמו כן כדאי לך להעיף מבט של הרביעיה זהה, שהם מורכבים עפ"י כיוון נסיעה (במידה וישנו, קיים חץ על הצמיג) ושאין בהם פגמים כמו ברזלים שיוצאים החוצה, לי קרה כזה דבר עם צמיג לא פחות טוב - גודייר אקסלנס ואח"כ עברתי טירטורים כדי להחליף אותו ולקבל עליו זיכוי מלא.

מעבר לזה בקש ונטילים חדשים + מכסים, לחץ אוויר - בדוק שממלאים בדיוק כמה שצריך בדיוק וסע לשלום..

דרך אגב אם עושים לך איזון גלגלים, תתעקש על כל ה-4 ולא רק על הקדמיים.

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה התרד' מלא בהתלהמות על נושא הצמיגים? הפכתם להיות שגרירים של היבואנים הגדולים?

כן, צמיג הוא אביזר בטיחותי מהמעלה הראשונה והוא בעצם מסמל את ארבעת נקודות החיבור בין הרכב לכביש.

אבל, וזה אבל גדול לא כל משתמש מצוי מתכוון לבחון את כל גבולות האחיזה של הרכב במסלולים מסועפים רווים פניות חדות במהירויות גבוהות.

בעצם אולי 99% אחוז מהאוכלוסיה יוכלו להסתפק בצמיג סיני כדוגמאת GTרדיאל ושות' שיעלו כ200 ש"ח לצמיג ויעשו את העבודה נאמנה לאורך תקופה שוות ערך ל"מותגי העל" כגול פירלי,דאנלום ושות'.

גם על שם משלמים וכמו בכל תחום- משלמים הרבה.

ברוב המידות הסטנדרטיות ולרוב שימושי הרכב צמיגים חדשים טריים גם אם הם זולים עדיין יעשות את העבודה ויהיו בטיחותיים מספיק כמו חבריהם הממותגים מעלה מעלה.

אגב, זה שכתוב על הצמיג בריג'סטון לא יהפוך את המאזדה 3 או כל משפחתומטית אחרת לרכב ספורט כזה או אחר, במהירויות נמוכות ובנסיעה יומיומית קצרה לעבודה וחזרה ומעט סידורים כל צמיג יספק את הסחורה העיקר שיהיה טרי ומתאים לרכב.

אגב, אני לא אומר שאם ההפרש הוא כ200-250 ש"ח לסט אפילו 300 ש"ח לסט אז כמובן שכדאי להשקיע בצמיג שמגיע מבית מוכר יותר , כי מדובר על השקעה ל3 שנים +-, אבל אין שום הצדקה לייקר צמיג בתמחור של פי 2 רק בגלל שיש עליו איזה לוגו של יצרן כזה או אחר.

אתם חושבים שאת סבא וסבתא שלי שעושים 6000 ק"מ בשנה זה מעניין אם זה על פירלי או בריג'סטון ב2000 ש"ח לסט או אם מדובר על צמיג סיני? ב800 ש"ח לסט?

גם ככה הכל מיוצר בסין, וGT לדוגמא מיוצר במפעל של פירלי SO?, יש גם צמיגים של החברות הגדולות שמרעישים, מתבלים מהר יותר, לא חסר כאלו.

מספיק עם ההתקתשות על כל מי שלא ממליץ על מינימום צמיגי F1.

אני יכול להראות לכם נהגי מוניות שנוסעים 400 ק"מ ביום על מרצדסים של לא פחות מ280E ולא מרגישים את ההבדל(אלא רק בכיס), למה? כי רוב היום הם ככה בתוך העיר בלא יותר מ50 קמ"ש כמו כולנו וכמו 99.9% מהמדינה, ומחוץ לעיר על שיוט של +-100 קמ"ש כל צמיג טוב.

אומנם בטיחות היא מעל הכל -אבל פרופורציות רבותיי פרופורציות!.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית בסין במפעל של פירלי וראית את פס הייצור של GT שוכן שם?

אל תאמין לכל מה שהפנצ'ר - מאעכרים מספרים לך.... אחרי הכל , הם מאכערים :)

כל הקשקושים על כך ש צמיג סיני שקר כלשהו הוא חברה בת של פירלי/גודייר/מישלין/קונטיננטל הם באמת קשקושים.

כל החברות בנות האלה ברוב המקרים לא משתמשת בטכנולוגיה של החברה האם ורק נקנו לצורך הגדלת נפח השוק של החברה האם על הנייר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חושבים שאת סבא וסבתא שלי שעושים 6000 ק"מ בשנה זה מעניין אם זה על פירלי או בריג'סטון ב2000 ש"ח לסט או אם מדובר על צמיג סיני? ב800 ש"ח לסט?

זה בטוח יעניין את הסבתא שלך כשהיא תסע בחורף כשהכביש חלקלק ותנסה לבלום ללא הועיל כאשר משהו יקפוץ לה לפני הרכב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות והטיפים החשובים שמסביב לקניה

אני אכן רוצה לשים משהו טוב, ולכן חשבתי על מישלין שהיה הצמיג המקורי של הרכב.

אבל גם בדיון הזה ובדיונים אחרים יש המון המלצות

אז במה לבחור?

אם כבר אתה מחליף צמיגים

תשים עוד כמה שקלים ותביא משהו טוב

רק טוב יצא לך מזה

גם מבחינת אחיזה, בטיחות, נוחות מבחינת הכול בקיצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, לאחר חיפושים רבים שעשיתי גיליתי שמישלין אנרג'י הוא בעצם צמיג ירוק, מה שאומר מרחק בלימה גדול יותר. לכן הוא לא בא בחשבון.

קראתי גם שלמישהו היה קלבר שנשחק במהירות, הוא לא פרט על הדגם. אם הוא נשחק לא בגלל סתם נהיגה פרועה, כנראה שהוא צמיג דביק. מה דעתכם על קלבר 175/70R13 82T VIAXER ?

הדנלופ 175/70R13 LM701 82H , מגיע עם קוד מהירות גבוה יותר. האם זאת סיבה מספיק טובה לבחור בו?

הגודייר 175/70R13 DURAGRIP 82T, הוא היקר ביותר מבין הארבעה.

חשובה הבטיחות ואחריה כמה שפחות רעש בנהיגה (בגלל השקט בהתחלה חשבתי על המישלין). על איזה צמיג אתם ממליצים? ואיך אפשר לדעת אם צמיג מסוים הוא ירוק או רגיל?

על צמיג ספורטיבי אני לא שואל, כי הבנתי שבחתך הזה אין צמיג ספורטיבי

הערה, התקשרתי לאנטון, הוא באמת מאוד זול וזה קצת מפחיד. בדיונים קודמים אנשים כתבו שהוא לא איזן להם את הצמיג טוב.

רציתי לדעת אם אלה מיקרים בודדים בגלל שהוא מאוד גדול ומטפל באלפי לקוחות, או שהוא באמת פחות אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לכל המלעיזים למיניהם...(ובאמת זה מעניין לדעת)..:-P

הרי כל צמיג שנמכר בארץ עובר בדיקה של מכון התקנים הישראלי והוא היחידי שמאשר מכירה של חברה זאת או אחרת..

האם בעצם אסור להאמין למכון התקנים ?? הרי כל מוצר בחיינו (כולל בקבוקים לתינוקות ועגלות וכל מוצר בטיחותי אחר) עובר דרכם ואנו קונים מוצרים זולים יותר גם שמדובר בילדינו(ומי שיגיד שהוא קונה לילדיו רק את הדברים הכי יקרים כנראה משקר) האם זה אומר שאנו מפקירים את חיי הסובבים אותנו.??

אני חושב שגם צמיגים של חברות סיניות ואני אישית שמתי ארבע צמיגים של חברה סינית שאני לא זוכר את שמה ב800 שקלים וכבר שנה שאני גומע בערך 25 אלף קילומטר והם נראים מצויין ואוחזים את הרכב מצויין על הכביש(פולו שנת 2000) ולכן אני לא חושב שכדאי לפסול על הסף צמיגים מסין וכל אחד שבא וקופץ על עניין הבטיחות שיבדוק את עצמו באילו תחומים נוספים בחיינו הוא חוסך גם בנושאים בטיחותיים, אף אחד לא אמר לשים גלגלי עץ ולנהוג כאילו אין מחר אבל לשפוט אנשים ולקטרג עליהם בגלל שהם בוחרים להתפשר על צמיג זה לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאנטון - אתה תמיד יכול לקנות שם את הצמיגים וללכת להרכיב במקום אחר.

בקשר לתקנים, בארץ כמו-בארץ, אני אישית לא סומך על מוסדות ממלכתיים בכל מה שקשור לחיים שלי.

הנה עובדה הם נתנו תקן למשהו מעפן ואז שללו - אז למה נתנו מלכתחילה? אולי יש עוד צמיגי קקי שצריך לשלול להם את התקן?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאנטון - אתה תמיד יכול לקנות שם את הצמיגים וללכת להרכיב במקום אחר.

בקשר לתקנים, בארץ כמו-בארץ, אני אישית לא סומך על מוסדות ממלכתיים בכל מה שקשור לחיים שלי.

הנה עובדה הם נתנו תקן למשהו מעפן ואז שללו - אז למה נתנו מלכתחילה? אולי יש עוד צמיגי קקי שצריך לשלול להם את התקן?

דבר ראשון זאת זכותך המלאה לא לסמוך עליהם,

דבר שני גם הצמיגים הכי יקרים עוברים דרכם

ודבר שלישי,כמו שכבר ציינתי אני בטוח שישנם תחומים נוספים בחייך שבהם אתה קונה מוצרים לך או למשפחתך על סמך בדיקה של מכון התקנים ולא תמיד הם הכי יקרים שיש ולכן,לפעמים אין ברירה וצריך לסמוך עליהם ואם צמיג קיבל את אישור מכון התקנים ,כנראה שהוא לא כל כך גרוע ומסכן חיים.

ודבר אחרון לסיכום: כל אדם יעשה כטוב בעייניו.

שיהיה לכולם יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...