Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ראה את הפרסומת החדשה של שברולט ???

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איכס. גועל נפש. מנסים למכור דיהו בתחפושת של שברולט...

אמממ.. סליחה, אבל עיצוב איטלקי לא יגרום לנו לקנות את המכונית (אופס... התכוונתי הגרוטאה..) הזאת....

GM צריכים להתביש...

פעם היו לה מכוניות ענקיות ומפוארות, והיום היא יורדת לזנות ומשתמש בשם המותג על מנת למכור גרוטאות קוריאניות מתפרקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי שראיתי את הפרסומת על ה"דור החדש" והמבייש של השברולט, לעזאזל... דייהו דייטסזו ופונטו עם סמל שברולט מודבק עליהם...

ובעלי שמות חדשים: ה Vivian וה- Optra במיוחד...

הנה הם תהנו!

דייהו אהה סליחה ה הוויוויאן :

1114.jpg

עם אחורה של פונטו:

700.jpg

והנה לכם דווקא לפי דעתי יותר דומא לדייהטזו עם שילוב קטנטן של סיאט מקדימה... ה- אופטרה

1312.jpg

1316.jpg

וללא ספק חיקוי של ה CTS מאחורה (או שפה אני באמת מגזים??):

667.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכס. גועל נפש. מנסים למכור דיהו בתחפושת של שברולט...

אמממ.. סליחה, אבל עיצוב איטלקי לא יגרום לנו לקנות את המכונית (אופס... התכוונתי הגרוטאה..) הזאת....

GM צריכים להתביש...

פעם היו לה מכוניות ענקיות ומפוארות, והיום היא יורדת לזנות ומשתמש בשם המותג על מנת למכור גרוטאות קוריאניות מתפרקות...

אתה אולי לא, אבל אני מבטיח לך שהרבה אנשים יפלו בפח :cry:

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא קראתי ביקורות לא כאלה רעות על מכוניות שברולט-דייהו, על כך שהן מתחרות טובות ללאנטיס ולאלמרה, ויותר טובה מהליאנה והאלנטרה.

אז לפני שאתם מגיעים למסקנה חד משמעית, try it out for yourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בושה לתעשיית הרכב האמריקאית כל המכוניות האלה...

בכלל מכוניות ארופאיות במתוצרת אמריקאיות שזה גירסאות מסורסות מוזרות של הגרסאות הכוחניות והגדולות של ארה"ב

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה לכם דווקא לפי דעתי יותר דומא לדייהטזו עם שילוב קטנטן של סיאט מקדימה... ה- אופטרה

אל תלכלך. זה ממש לא פרונט של סיאט. זה ממש כן פרונט של דייהו. ביישת אותי.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט מגעיל מזכיר את הנובירה!!!

לא נראה שזה אוטו מוצלח מה גם שב UMI אמרו לחבר שלי שהמנוע תוצרת GM

מממ.... אם הוא יזמין אז הוא ייגלה ברישיון שעבדו עליו לו? או שיהיה רשום תוצר מנוע שברולט - קוריאה??

מממ... עצם המחשבה על המושג מעוררת בחילה מה גם שבוויכוח נאלצתי להסביר לחבר שלי שמנוע טיפוסי של GM הוא 3.0 ליטר ומעלה וזה האפיון של תעשיית הרכב האמריקאית מנועים גדולים עם קצת סוסים (יחסית לנפח).

לא משנה בכל מקרה נראה לי שדיי הזזתי אותו מהכוונה לקנות איי פעם שברולט 0 קוריאה (אלא אם כן הם יישתפרו משמעותית)

בכל מקרה אני חשבתי לנסות לשים על הסוזוקי שלי סמל של מרצדס ולמכור קצת מעל המחירון אוליי 15K אם זה יעבוד אצלי זה יעבוד גם להם :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'שמע.. תראה.. אני דיברתי רק על העיצוב בינתיים, עוד לא הספקתי לקרוא חוות דעת על הרכבים בארץ וביצועייהם אז בוא נתייחס לעיצוב בינתיים :!::roll:

אדון וולבו 740 - אתה רוצה לדבר על עיצוב?

אתה בטוח? :lol::lol::lol:

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט מגעיל מזכיר את הנובירה!!!

לא נראה שזה אוטו מוצלח מה גם שב UMI אמרו לחבר שלי שהמנוע תוצרת GM

מממ.... אם הוא יזמין אז הוא ייגלה ברישיון שעבדו עליו לו? או שיהיה רשום תוצר מנוע שברולט - קוריאה??

מממ... עצם המחשבה על המושג מעוררת בחילה מה גם שבוויכוח נאלצתי להסביר לחבר שלי שמנוע טיפוסי של GM הוא 3.0 ליטר ומעלה וזה האפיון של תעשיית הרכב האמריקאית מנועים גדולים עם קצת סוסים (יחסית לנפח).

לא משנה בכל מקרה נראה לי שדיי הזזתי אותו מהכוונה לקנות איי פעם שברולט 0 קוריאה (אלא אם כן הם יישתפרו משמעותית)

בכל מקרה אני חשבתי לנסות לשים על הסוזוקי שלי סמל של מרצדס ולמכור קצת מעל המחירון אוליי 15K אם זה יעבוד אצלי זה יעבוד גם להם :screwy:

לא יעבדו עליו כי זה אכן מנוע של דייהו אבל הוא מיוצר במפעלים של GM.

ואני בכלל לא מבין מה הבעיה עם המנועים האלה , אלה מנועים אמינים . הם בהחלט לא שיא הטכנולוגיה אבל כן אפשר להסתדר איתם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'שמע.. תראה.. אני דיברתי רק על העיצוב בינתיים, עוד לא הספקתי לקרוא חוות דעת על הרכבים בארץ וביצועייהם אז בוא נתייחס לעיצוב בינתיים :!::roll:

אדון וולבו 740 - אתה רוצה לדבר על עיצוב?

אתה בטוח? :lol::lol::lol:

אתה כל כך צודק לצערי... :cry::cry::lol:

ולכבוד.. :p

20VT כתב:

Volvo740 כתב:

אל תלכלך. זה ממש לא פרונט של סיאט. זה ממש כן פרונט של דייהו. ביישת אותי.

לא לכלכתי סיאט פשוט רק כתבתי שאני חושב שזה מזכיר קצת דווקא את העיצוב של הסיאט אני אוהב... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***** מבזק חדשות*****

לפני מספר דקות חלפה לידי שברולט אופטרה (המחליפה של הנובירה... אני לא טועה?)

על הכביש היא בהחלט נראית מרשימה! (יחסית למשפחתית...)

מרחוק לא זיהיתי - היא נראתה מקדימה קצת כמו האיביזה החדשה, והצדודית הזכירה את זו של המונדיאו (תתפלאו!).

בקיצור - התמונות עושות לה עוול, והיא בהחלט נראית טוב. הרבה יותר טוב מהנובירה (לא שזו חוכמה כזו גדולה)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלי עם הפרסומת (המזעזעת) הזאת היא העובדה שמציגים את העניין כאילו שברולט החליטו למצב את עצמם אחרת, ולעבור לתכנון וייצור של מכוניות יעילות, קטנות, חסכוניות וכו'.

והרי בפועל, כולנו יודעים שמה שבאמת קרה זה שלאחר תקופה ארוכה מאוד של חוסר וודאות, GM רכשו את יחידת הרכב של קונצרן דייהו הכושל, ובישיבת ההנהלה הבאה החליט להדביק סמל של שברולט על החזית....

וכמו שכבר נאמר, יימצא מי שיפול בפח....

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...