Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר / סיביק / מאזדה 3 או 307 (נערכה הכותרת הריקנית)

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

כרגע יש לי רכב מהעבודה ( ליסינג ) מיצובישי לנסר 2004 , ובחודש הבא אני אמור לקבל רכב חדש במקום הנוכחי , ואני מתלבט בין כמה שהם מציעים , לכן אשמח אם תיעצו לי או תצמצמו את האפשריות בשבילי

הרכבים הם :

1) מיצובישי לנסר 2007

2) הונדה סיויק החדשה 2007

3) מאזדה 3 2007

4)פיג'ו 307 , 2007

אשמח לתגובות מפורטות ועדיף מנסיון ..

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרשימת הרכבים המעודכנת אני אקבל בקרוב , יש יותר מבחר , בקשר לסיוויק , שמעתי שהיא נמצאת ברשימה... אני לא בטוח... אבל אני מאמין שיהיה 1.6 בדגם 2007 , או שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאז ומתמיד אוהב מושבע של סיוויק מכל שנתון.

אוטו נהדר איכותי אמין ( לא הכי משנה לך ) ונוח ברמה יפנית.

ישרת אותך נאמנה

גם מאזדה 3 נהדר אבל אני אעדיף סיוויק אניוואי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לפרט מה חשוב לך:

נוחות ופינוק-307

הנאה מנהיגה ומנוע חזק- מזדה 3

בהנחה שהסיוויק לא באה בחשבון

ואני הייתי מוריד לגמרי מהפרק את המיצובישי.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באה בחשבון - מיצובישי.

סיביק - מדובר לעניות דעתי על יחידות אחרונות מהדגם הקודם.

מאזדה 3- לחובבי נהיגה, קטנה למשפחה ולא נוחה יחסית

307 - למשפחה הרגועה.

אם ניתן בדוק את המאגאן, נוח , מרווח , אידיאלי למשפחה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהמדובר ברכב ליסינג ושאלות כמו מחיר, שמירת ערך ואמינות לא רלוונטיות, הייתי לוקח את הפיז'ו. אמנם היא בתצורת 5 דלתות ונראית קטנה יותר ויזואלית, אבל פיזית היא ממש מספקת ל-5 נוסעים בוגרים, תא המטען גדול מאוד וניתן להעמיס "חצי דירה". גילוי נאות - לאשתי יש 307 משנת 2002 (2 ליטר XT) והרכב מספיק חזק, נוח ואמין (טפו טפו...). האבזור שלו עולה על כל היפנומטיות, וכמובן הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, הישיבה גבוהה - כמעט מיניוואן.

כך או כך, במיצובישי לא הייתי נוגע בשום מקרה, ובין הסיביק (כנראה דור קודם לפי נפח המנוע) והמאזדה, האחרונה עדיפה מלבד היותה צפופה. שתיהן לא נוחות, כאשר הסיביק "מצטיינת" באבזור דל, עיצוב מיושן ופלסטיקי ונוחות זוועתית של המושבים.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי לא מזמן התנסות עם המיצובישי. נהגתי בה במשך יום אחד מרחק גדול בדרכים הרריות (איזור ים המלח-ירוחם).

אני מודה, לא נהגתי באף אחת מהאופציות האחרות שציינת. אבל בוודאות אני יודע שאת המיצובישי לא הייתי לוקח.

הרכב חלש מאוד, הבלמים שלו מעורפלים ביותר ומאוד לא מדוייקים ופשוט לא מהנה לנהיגה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק אכן אמורה להגיע עם מנוע 1.6 עוד כחודשיים לערך, ותהיה בקבוצה 2 לצרכי מס.

רמת האבזור תהיה כנראה לא גבוהה במיוחד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...