Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רציני לב.מ.וו

GTROI
שימו לב! השרשור הזה בן 7602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון לקנות ב.מ.וו ישנה מודל 87 מושבתת האם מישהו יכול לתת לי הערכת מחיר כמה יעלה לי לשים אותה על הכביש במצב נסיעה טוב כאשר צריך להחליף את כל החלקים כולל מנוע וגיר.(לא חדשים מהחברה אלא משופצים במצב טוב)

בתודה מראש,

רועי.

נ.ב

לא כולל שיפורים, ולא כולל שיפוץ חיצוני כגון צבע,פחחות פנסים וכדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות ב.מ.וו ישנה מודל 87 מושבתת האם מישהו יכול לתת לי הערכת מחיר כמה יעלה לי לשים אותה על הכביש במצב נסיעה טוב כאשר צריך להחליף את כל החלקים כולל מנוע וגיר.(לא חדשים מהחברה אלא משופצים במצב טוב)

בתודה מראש,

רועי.

נ.ב

לא כולל שיפורים, ולא כולל שיפוץ חיצוני כגון צבע,פחחות פנסים וכדומה

לדעתי, אם תרשום את כלל החלקים הזקוקים לשיפוץ/החלפה, יהיה קל

יותר לתת לך אומדן של הנזק הכספי.

האם הבימר הזו היא כה נדירה ומיוחדת שאתה חייב אותה לעצמך?

ישנם בימרים רבים משנתון זה על הכביש וחבל להשקיע הן תועפות בשיפוץ משהו סטנדרטי,

אם יש כאלו אחרות במצב נסיעה.

על איזה דגם אתה מדבר? פרטים ושאר ירקות... :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על ב.מ.וו 320 קופה

נתקלתי במעט מאוד רכבים כאלה שנוסעים במצב טוב

ובגלל זה שאלתי כמה יעלה לי שיפוץ כולל והאם כדאי לי בכלל לקנות וללכת למוסך שישפץ או לרכוש רכב כזה במצב נסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על ב.מ.וו 320 קופה

נתקלתי במעט מאוד רכבים כאלה שנוסעים במצב טוב

ובגלל זה שאלתי כמה יעלה לי שיפוץ כולל והאם כדאי לי בכלל לקנות וללכת למוסך שישפץ או לרכוש רכב כזה במצב נסיעה

אני חושב שענית לעצמך. מכוניות האלה כמעט שלא נמכרו בארץ, כמות המכוניות הקיימות זעומה. הסיכוי שלך למצוא כזאת, ועוד במצב טוב, הוא נמוך מאד.

אם באמת חשקה נפשך במכונית כזאת, מאד יכול להיות שזו הדרך. לגבי מחירים אין לי תשובה, אבל זה לא יהיה זול. מדובר על מנוע 6 צלינדרים של ב.מ.וו, הדברים האלה לא זולים.

אם 'כל' החלקים כולל גם סרן אחורי, מערכת בלמים, היגוי וכו', הפרוייקט יהיה יקר בטירוף.

תוודא רק שהמכונית לא אחרי תאונה רצינית (אחרת, למה בעצם היא מושבתת כך ?). מדובר במכונית קלה, עם מנוע חזק. ללא שלדה במצב טוב, חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הכוונה רק למכלולים המכניים

כמו שכתבו קודם, תצטרך לפרט קצת יותר מה זה 'הכל'.

אם הכוונה היא מנוע, קלאץ', גיר, גל הינע, סרן אחורי, קפיצים ובולמים, שיפוץ מלא של מערכת הבלימה וההיגוי, מזגן, מערכת חשמל ואלוהים יודע מה עוד, אז כן, בהחלט, הרבה יותר מ 30K. רק עלות העבודה תהיה אלפים רבים של שקלים.

אף אחד בפורום לא מחזיק רשימת מחירים של חלפים משומשים לב.מ.וו. פניה לסוחרי חלפים (רח' המסגר למשל) או למוסכי ב.מ.וו, תיתן תשובות אמינות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה אי אפשר לתת מחירון מדוייק אבל אני צופה שבכזאת החלפה / טיפול רציני זה יעלה מינימום 30- 40 אלף ....

אבל אם אתה קונה אותה במחיר אפסי זה משתלם ,

בכל מקרה תבדוק מחירים במדוייק ותוודא שיש לך אצל מי לעשות את העבודה , ( עוד 5 אלף בערך )

תבדוק גם מצב שלדה !!!!!!!!! , מאד חשוב .... אם השלדה גמורה אל תגע באוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...