Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא-סוד "ראלי-קרוס" - פרוייקט שימור ושחזור

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דובי,

כן בויזה זה דני לוי בעפולה.

ובשחור לבן האלפא בגלגול הראשוני שלה בעונת 86'

בתמונות הצבע, אשקלון 87' האליפות הראשונה!

אבל אולי התמונה החשובה ביותר בסדרת התמונות שהעלת, היא התמונה הכי לא ברורה והכי מטושטשת

מהספרינט בגבע.

החשיבות שלה נובעת מהעובדה הפשוטה שזו הייתה הפעם האחרונה שרמי נהג באלפא באופן תחרותי מול כל המשתתפים באותו ארוע שבחלקן היו עם מכוניות איך אומרים "מודרניות יותר" ולו רק בשנת היצור

ועדיין זכה להביא לאלפא את הגביע האחרון שלה במקום השלישי.

ומכיוון שהארוע בגבע התרחש באווירה חברית וטובה בלי לחץ של אליפות על כף המאזניים,

כך זכינו גם גל סער ואנוכי לנהוג באופן תחרותי במקצה ספרינט באלפא שליוותה אותנו משנת 1986

(האלפא למי שלא יודע היא מודל 1982)

ובהחלט זה היה סיום נחמד לתקופה ארוכה מאד.

מבטיח להעלות תמונות נוספות מהארועים הרבים בה השתתפנו בארץ ובקפריסין וע"פ בקשתך דובי, מגבעת המורה

הhill climb היחידי שנערך עד כה בארץ (או אולי ה SS הראשון? במבט לאחור)

איתן נימקובסקי

RS Racing Team

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה תודה.....

קבלו נא תמונה (דוגמית) מהhill climb היחידי שנערך עד כה בארץ בגבעת המורה

28757896ew8.jpg

איתן נימקובסקי

RS Racing Team

נ.ב. ושנראה אותך בשבת (אם אני יכול אז כל אחד יכול)

28757896ew8.jpg

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי

קראתי את השירשור ומאד התרשמתי -כל הכבוד

לגבי המירוצים שהיו בארץ בעבר אני שומע הרבה מחבר שלי שהשתתף בהם -ג'ורג קורשיה.

כנראה היתה תקופה מדהימה !!!

בהצלחה בהמשך השיפוץ

יוחנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ורג' קורשיה התחרה עם אלפא-סוד עוד במסלול "הקטן" באשקלון, TI אדומה שיש לי תמונות שלה ובמשך כל ימי המרוץ שם האוהל שלנו, כמארשלים, היה יחד עימו, בלילה שמרנו לו על הרכב.

בהמשך הוא התחרה גם עם ה-33 המפורסמת.

עוד נקודה לגביו- מרוץ ה-24 שעות של ספא, בלגיה , לשם נסע במטרה להתחרות עם פרדי פרייהאוף אך לא התחרה בסוף.

אשמח לקבל פלאפון או אי-מייל שלו

תודה

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ורג' קורשיה התחרה עם אלפא-סוד עוד במסלול "הקטן" באשקלון, TI אדומה שיש לי תמונות שלה ובמשך כל ימי המרוץ שם האוהל שלנו, כמארשלים, היה יחד עימו, בלילה שמרנו לו על הרכב.

בהמשך הוא התחרה גם עם ה-33 המפורסמת.

עוד נקודה לגביו- מרוץ ה-24 שעות של ספא, בלגיה , לשם נסע במטרה להתחרות עם פרדי פרייהאוף אך לא התחרה בסוף.

אשמח לקבל פלאפון או אי-מייל שלו

תודה

דובי

היי דובי

הנייד של ג'ורג 050-5267485:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי הי !! מברוק ושיקום קל.

הימים הנהדרים של אשקלון (לפחות לנו הצופים) היו ובנתיים לא שבים (בירוקרטיה).

בעבודה ידעו, באם אני מופיע לא בקוד הלבוש הרגיל ,אלה במכנס קצר וחולצת ספורט - אזי בעבודה ידעו, יש באשקלון תחרות וה"חולה " עוזב הכל ונוסע לשם, אין מי שיעצור אותו !!. מקרה אבוד.

היה כיף והשמות הזרים המופעים בשרשור - רק עשו טוב לאירוע, על טריבונת החול ישב הקהל והריע למשתתפים ואפילו זכור לי על חייל שזכה באופנוע BMW ומישהו אחר שזכה באינטגרלה.

טוב להיזכר וטוב שמישהו לקח פיסת היסטוריה ומשקם אותה. מ.פריס זנח את כל הפרינצים וחבל, ואיפה שרון אבר? ואוט קליניק?

דובי - תודה רבה על הנוסטלגיה !!

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....טוב להיזכר וטוב שמישהו לקח פיסת היסטוריה ומשקם אותה. ...

מ.פריס זנח את כל הפרינצים וחבל, ואיפה שרון אבר? ואוט קליניק?

דובי - תודה רבה על הנוסטלגיה !!

בוקר טוב

הם נמצאים בשרשור הזה - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72450 :wink:

ואם יש לך תמונות נשמח לראות אותן.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ערב טוב

לרגל ההתפתחויות האחרונות, העליתי גירסה ערוכה ומקוצרת של השרשור באתר שלי, והיא תישכון גם שם .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
ערב טוב

תתכוננו להפתעה בקרוב...

דובי

חצי שנה זה מספיק קרוב?

האם הפרוייקט מתקדם?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו , עבר ים של זמן מאז שעדכנתי משהו על האלפא-סוד, בעיקר עקב חוסר בזמן.

גם העבודה לא התקדמה או מתקדמת בקצב הרצוי ועכשיו בחורף, ממש לא.

שינויים בחיים הפרטיים (לטובה ! ) גרמו לי לזנוח מעט את הפרוייקט אבל עדכון מהעבודה האחרונה על האלפא-סוד בכל זאת.

לאחר התייעצות עם מספר פחחים החלטתי שאת החורים בבודי, במקומות הקטנים, כמו גם את הכנפיים האחוריות ש"נעלמו" במהלך השנים אנסה לבנות מחדש באמצעות פיברגלס, לבד.

מה זה אומר בעצם ?

ניקוי כמעט יסודי של השטח שעליו אני אמור לעבוד וחשיפת הפח עצמו, בכדי שיהיה משטח נקי שיקלוט את הפיברגלס שיהיה עליו.

בכדי לבנות פיברגלס כל מה שנחוץ זה תחבושות של פיברגלס פשוטות (אני בחרתי בעבות) וחומר מקשה - פוליאסטר.

לאחר שניקיתי, בסיוע צמוד של הבנים שלי - יותם ואביתר,את המקומות המיודעים , החורים שהיו באזורים שמעל לכנפיים האחוריות למשל מרחתי שכבת פוליאסטר בעזרת מכחול דק ועליו פרשתי את רצועת הפיברגלס, שאותה גזרתי בגודל הרצוי .

לאחר מכן כאשר רצועת הפיברגלאס נדבקה מרחתי עליה שוב שכבה של פוליאסטר ו...נתתי לה להתייבש במשך יומיים-שלושה עד שהפכה לנוקשה ואז...חוזרים על התהליך שוב, ליצירת העובי הרצוי והגודל הרצוי . במקומות מסויימים, בגלל אילוצים של זויות בגוף הרכב , משייפים לאחר היובש וממשיכים שוב.

חשוב לזכור כי חלק גדול מהגוף של האלפא-סוד ממולא כולו בחומר פחחים כזה או אחר, "צלקות" מקרבות אשקלון ואני בטוח שמאחורי כל צלקת שכזו רמי יכול לספר סיפור (ובטח מישל ודני עשו כמה מהן...) .

חלק אחר, גם הוא די נרחב מהרכב, בנוי כבר מפיברגלאס, בכל זאת זו מכונית ראלי-קרוס וכך הורידו משקל.

החלקים שנחשפו על ידנו במהלך העבודה והוסר מהם כל חומר הפחחות, הוחלקו ושוייפו ומיד נצבעו בצבע יסוד למתכת, בכדי לעצור (ואולי רק מעט...) את "המגפה האיטלקית" , החלודה .

בחודש הבא, אני אמור להנות משלושה שבועות של חופש ואם מזג האויר יאפשר - העבודה תמשיך.

בינתיים מעט תמונות שתיעדו את התהליך. הן לא עדכניות לחלוטין כי נעשו עוד קצת עבודות מאז, אני מקווה לצלם, רק שירגע מעט מזג-האויר.

תהנו

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מועדים לשמחה ומצות לששון .

היום מצאתי עוד קצת זמן והקדשתי אותו לנטושה בחצר האחורית שאני ממש מקווה שבקרוב תחזור למקומה הטבעי בחנייה...

בכל מקרה, המטרה היום הייתה לסגור את החורים האחרונים שעוד נותרו ולהתחיל לקלף את השכבה שעטפה את הקורות הקדמיות במטרה (אולי...) לחתוך את הברזל שם ולהחליפו בברזל "טרי" ולא חלוד (מישהו יודע לעשות את זה ? בכדי שלא אעשה סתם ניסויים שם ...? ) .

הציוד הוכן מבעוד מועד - לשלב הראשון - המקדחה עם ראש שערות הברזל לשיוף וכמובן כפפות ומשקפי מגן ויצאנו לדרך. נשבע לכם ששמעתי גרגורי הנאה מצידה של הקשישה, מזכירה לי שמזמן לא התייחסתי אליה .

הגיע הזמן לשלב השני באזור החורים ולאחר חשיפת הפח עצמו וניקוי לאחר ייבוש, מריחה של פוליאסטר ומקשה בשכבה אחת, מתיחה של רצועות פיברגלאס דקות , שכבה אחת אחידה ושוב מריחה עדינה של הפוליאסטר על גבי התחבושות הללו ועכשיו נותר לחכות שכל העסק יתייבש , עניין של יום-יומיים .

חשוב - כפפות גומי חד-פעמיות !!!

התכנון בשלב הזה היה לעבור לפנים הרכב ולהדביק שכבה אחת של הפיברגלאס גם מבפנים, מעין חיזוק שכזה , רק ש...נגמר לי הפוליאסטר והחנות היחידה באזורנו סגורה בחול המועד...בעסה .

זהו, אז לפחות זזנו קצת וזה גם משהו.

דובי

13042009(001).jpg

13042009(002).jpg

13042009(003).jpg

13042009(004).jpg

13042009(005).jpg

13042009(006).jpg

13042009(007).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...