Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר 6 וואט

ron_mazda323-f
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת תודה. :D

הת'רד הזה הפך להיות לאחד המעניינים והוא טומן בחובו הרבה ידע.

אם אתם שואלים אותי סבא שלי לא ממש ירצה להכנס לקטע של מצברי האופנועים שהוזכרו או לחתוך אבל אני בכל זאת אשאל.

בנוגע לכתובת שהוזכרה בת"א אני בטוח שאנסה שם. אגב גם לדעתי השקעה ושמירה על 6 וולט (כן כן למדתי, לא וואט 8) ) לא רווחית וכדאית עכשיו אבל מהווה רצון לשימור הישן ואהבת רכב (אפשר לסכם את זה במילים "רכב אספנות").

בכל מקרה תודה רבה לכולם, ברוך הבא ג'וני ואם יש עוד הצעות או אספקטים מעניינים שכדאי להוסיף לדיון אז בבקשה ממכם, אני נהנה מכל רגע ומחכים.

וצפו לעדכונים :!:

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואט במקורו הוא בכלל לא יח' חשמלית ,אלא יח' הספק כללית.

ע"ש ג'יימס וואט ,הממציא (רשמית לפחות) של מנוע הקיטור. (אני מקווה שלא התבלבלתי כאן עם ג'יימס סטיבנסון, ממציא הקטר למיטב זכרוני).

יש מדינות (גרמניה למשל) -בהן גם הספק הרכב מדד ב-קילוואט במקום בכ"ס.

לא להתבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדה-שבו שלי גם עם דינמו (ובסל"ד נמוך הוא נותן 6.5V ובסל"ד גבוה כמעט 7V, זה נכנס למיצב) אבל הנורות של הפנסים הראשיים היה קשה למצוא וגם פלשר לאיתות נמצא בקושי.

היא גם עם המנוע הקטן, החלש יותר 425 סמ"ק וגם הוא לא הוחלף לטובת מקוריות כמו כל חלקי הרכב.

היא היתה שבוע שעבר במפגש בצפון (נסיעה רחוקה ראשונה שלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שבגיל 16 היה לו 50 סמ"ק והוחלף בו מצבר אני יכול להגיד לך שאתה יכול למצוא הרבה מאוד מצברים כאלה למשל באופנוע שהיה לי אז ימאהה DTR50 מודל 98 היה משתמש במערכת חשמל של 6 וולט והחלפתי בו מצבר עניין של 120 שקל.

אתה יכול לפנות לכל חנות או מוסך של אופנועים לקנות אחד כזה ללא כל בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שבגיל 16 היה לו 50 סמ"ק והוחלף בו מצבר אני יכול להגיד לך שאתה יכול למצוא הרבה מאוד מצברים כאלה למשל באופנוע שהיה לי אז ימאהה DTR50 מודל 98 היה משתמש במערכת חשמל של 6 וולט והחלפתי בו מצבר עניין של 120 שקל.

אתה יכול לפנות לכל חנות או מוסך של אופנועים לקנות אחד כזה ללא כל בעיה.

זה ממש אותו מצבר? לא יכול להגרם שום נזק בכך נכון?

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...