Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Help רצועת טיימינג בקליאו הלכה כנראה...

birdi
שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך הגב למי שמעניין אותו לראות מה יכולות להיות התוצאות של הטימינג קרוע

בבקשה:

1) טיימינג קרוע

2) טיימינג שנחתכו לו מספר שיניים = באופן אפקטיבי כמו קרוע

3) שסטומים עקומים

4) תוצאות הפגיעה של שסתומים בבוכנות

Sens_Remen.JPG

remen.jpg

Remen~1.jpg

Klapana~1.jpg

camshaft-damage.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה סרט אימה!!!

אחראי הרכב אצלנו בעבודה שראה אותי שבוזה על הבוקר הציע לי להעביר את הרכב למוסך שהוא מכיר. הוא גם דיבר עם בעל המוסך בטלפון והסביר לו מה קרה.

שעה אחר כך מתקשר אלי בעל המוסך ואומר שאכן הרצועה קרועה ושהמחיר יהיה בסביבות 5000 ש"ח כי זה מנוע דגם 2001 שהוא מסובך (???) משהו כזה..

שאלתי אותו אם הוא פתח את מכסה המנוע ויודע מה הנזק? והוא אמר שעוד לא פתח!

אז איך לעזאזל הוא יכול לדעת מראש מה הנזק ולתמחר את זה???!

בקיצר, אמרתי לו שבינתיים לא יגע ברכב עד שאחליט מה לעשות. משהו נראה לי לא אמין בהערכה שלו.

בינתיים דיברתי עם מוסכניק שאני מכירה, שמכיר מנהל עבודה במוסך של רנו ואולי מחר אעביר לשם את הרכב. הגרירה תהיה כמובן עלי הפעם. אם אצטרך לשלם כל כך הרבה שזה יהיה לפחות במוסך מורשה.

ראיתי כאן כאלה שיכולים לבדוק ולהעריך את הנזק ואשמח אם תכתבו לי הודעה פרטית איך ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא את כל ההודעות בשירשור היית יודע שהרכב בן 5 שנים + חודש וחצי :idea:

איציק

איציק,

אולי באמת יש מקום לפנות לקרסו? למרות שהרכב עלה לכביש ב- 2000 , ה"ספירה" שלי אמורה להתחיל ממועד רישוי הרכב, שזה יולי 2001, לא?!

אף פעם לא שמעתי שאנשים מחשבים זמני טיפולים תקופתיים לפי תאריך עלייה לכביש.

אולי מבחינה חוקית/משפטית יש מקום לפנות לקרסו (במיוחד שהרכב לא עשה הרבה קילומטרז'), מה אתה חושב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבי את זמני הטיפולים זה לא קשור עכשיו.

אם הרכב עבר את ה-5 שנים על הכביש {או יותר נכון מהרגע שהוא יצא מהחברה} אז אין לך ביכלל מה לדבר עם קרסו.

אבל לעומת זאת אם היית קונה את הרכב חדש מהחברה בזמנו ולא משומש , אז הם בהחלט היו משתתפים אולי היו עושים איתך חצי חצי , {מה שקרה עם חבר שלי בנוגע למשהו אחר}.

בקיצור אני מצטער ניסיתי לעזור ובאמת חבל שעבר הזמן , אבל נקווה שהנזק בסוף יהיה מיזערי מה שבהחלט יכול ליהיות , אני רק מקווה שתפלי על אנשים אמינים ולא חמדנים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבי את זמני הטיפולים זה לא קשור עכשיו.

אם הרכב עבר את ה-5 שנים על הכביש {או יותר נכון מהרגע שהוא יצא מהחברה} אז אין לך ביכלל מה לדבר עם קרסו.

הרכב הוא מודל 2001 "תאריך רישוי: יולי 2001"

אבל ברשיון רכב כתוב, בנוסף: "תאריך רשום: יולי 2000"

אז מה נחשב מבחינת האחריות של החברה? רישוי או רשום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך יודע , אבל מה שכן תבדקי פשוט אולי עם הבעלים הקודמים או במחשב של החברה מתי הרכב נקנה ותוסיפי 5 שנים, ככה בכל אופן עשו את החישוב אצלי.

בכל מקרה אם יש חריגה של חודש או חודשיים בכל זאת אני ממליץ לך לשגע קצת את קרסו, אולי הם עוד יפתיעו אותך , {מה שקשה לי להאמין, אבל הכל אפשרי}

בהצלחה ותבדקי טוב טוב כמה זמן הרכב על הכביש, במקרה הזה זה מאוד קריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשום.

תאריך הרישוי יולי 2001 מעיד כי בתאריך הזה (יולי 2001) הרכב יהיה בן שנה על הכביש וצריך לעבור טסט אך מאחר וטסט לרכב פרטי חדש עושים רק מהשנה השנייה זה לא משנה לצורך הדיון הזה...

בכול מקרה יולי 2000 הוא התאריך ממנו את סופרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...