Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב גרמני

Stigma

פוסטים מומלצים

היי, אני בדיוק התגייסתי ואני רוצה לקנות אוטו חדש. הקטע הוא שאני לא מוכן לקנות רכב שהוא לא גרמני, נסעתי על המון רכבים אפילו שיש לי רישיון רק שנתיים, הרכבים שהכי נהניתי מהם היו רק גרמניים.

יש רכבים גרמניים שנכנסים בתקציב שלי בשנים 2013-2014 בערך, חשבתי על איזור הגולף או אחת מהסקודות. אני יודע שיש המון בעיות בגיר בגרמניות ואני לוקח את זה בחשבון, מאוד אהבתי את הגולף והתחלתי לחפש, השאלה היא אם כדאי לקנות את הגולף בשנים האלה? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הראשונה היא כספית: מה הסכום העומד לרשותך לצורך הרכישה? מה הסכום החודשי העומד לרשותך לשימוש השוטף? האם תוכל לעמוד בתיקון שיעלה כמה אלפ שקלים?

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מחירי ביטוח לנהג בגילך, כמה כסף יש לך לקניה וכמה כסף יישאר לך לטיפולים ותיקונים.

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...