Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי האלפות!!! (וגם לאלה שלא) נחשף דגם חדש --- מילאנו

ברונקו

פוסטים מומלצים

נחשף היום דגם חדש ומדהים של אלפא ולא יכולתי להתאפק מלספר לכם...

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/אלפא-רומיאו-מילאנו-נחשף-קרוסאובר-עירוני-חשמלי-ראשון-לאלפא-רומיאו

alfa-romeo-milano-2024-31-131a-1200.thumb.webp.e368c08fdb492210e324e615f58f816d.webp

• אהבתי 1

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן היחיד של אלפא הוא בנהיגה ולכן מה שאומר כאן די חסר משמעות, אבל הפרונט בעיני קצת מזעזע. הגריל מקושקש ומוחצן וטוב שכתבו עליו AR, כי אחרת הייתי חושב שזה סיני שפגש 2008. וגם, לא מספיק עם החלונות האלה בתצורה של חרכי ירי שהמציאו ל-CHR?

טוב, סתם אכזבה מעיצוב לא אלגנטי. מה אני יודע, אולי היא נוסעת מדהים. 

image.png.7e19b9176c74fbf96bd223e4a1d80cdf.png + image.png.4c59ef206226381a9cd74d86e7c9c300.png = ?

image.png.302f0c89dc1f222c897ddd2969969ec3.png

• אהבתי 6

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזותית במשפט אחד:

סתמי לחלוטין+ג'נטים של סוחרי סמים, שזה בעצם מה שישראלים רבים אוהבים..

עריכה אחרונה על ידי אליה
  • אהבתי 3
  • מצחיק 4

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי הלאנצ'יה אפסילון שהיא פז'ו 208 בתחפושת, עכשיו קיבלנו אלפא שהיא 2008 באותו סגנון? מה הלאה, פרארי על בסיס סיטרואן C5? 😄🤦‍♂️

• אהבתי 5
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה העתיד של אלפא רומיאו - אז נראה לי שהגיע הזמן לסתום את הגולל.  מה שחסר לנו זה פיג'ו 2008, שנראה פיג'ו 2008 שנאנס לקבל גריל שקצת דומה לאלפא רומיאו ועוד כמה שינויים מכוערים?

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

אז אחרי הלאנצ'יה אפסילון שהיא פז'ו 208 בתחפושת, עכשיו קיבלנו אלפא שהיא 2008 באותו סגנון? מה הלאה, פרארי על בסיס סיטרואן C5? 😄🤦‍♂️

זו המציאות של סטלנטיס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Jack457 כתב:

הגריל מקושקש

דווקא הגריל בירוקה הוא הומאז' מוצלח יחסית לאלפות משנות ה-30. הגריל באדומה, ובלבנה שהודלפה, הוא כבר עליאקספרס לחלוטין, מזעזע. 

בגדול, כרגע ובהסתמך על החיצוניות נטו, מאד מאכזבת. אני לא מניח שאשנה את דעתי לאחר נהיגה בהתחשב בפלטפורמה, אבל נחיה ונראה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני שותף לאכזבה ולתיסכול שמשוקפת מדברי חובבי אלפא וותיקים. 

העולם משתנה כל העת. אין ולא תהייה אלפא רומיאו במאפייני שנות שבעים-שמונים. (לא שהם היו מושלמות...)

גם האלפות של העשורים האחרונים לא קיבלו בהשקתם ובהתרשמות מהם קריאות התפעמות. 

לדעתי, השיפוט הנכון הוא להשווות את האלפא מילאנו למתחרות העכשיות.  לטעמי האישי היא מתעלה עליהן מבחינה חזותית. מבחינת איכויות נהיגה ימים יגידו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאתם צודקים. וודאי שאני הייתי מעדיף לדוגמה אלפא 159 sw או ג'וליה תילתן אבל כפי שאמר @orankohn העולם מתקדם. כבר לא נראה את האלפות הקטנות עם הרעש המעצבן, האלה שבאמת כיף ליסוע בהם אב עכשיו אלפא, כמו כל חברות היוקרה\ספורט בעולם עוברות לsuv - רכבי פנאי. ברולס רויס זה קולינן, בפרארי זה פורוסאנגווה, ובלמבורגיני- אורוס. היה כבר מזמן את סטלביו, מאז הצטרף להיצע הפנאי טונאלה החלשלוש ועכשיו- מילאנו.

אבל אפשר לומר שהם איבדו את זה.שום דבר לא מקשר בין הדגם הזה לדגמים של לפני 3 עשורים ומעלה חוץ מהמשולש המסורתי שיש בכל הדגמים. העיצוב החדשני שנוי במחלוקת

סיכום: דגם יפה ונחמד של "אלפא רומיאו החדשה" עם עיצוב ספורטיבי שמנסה להיראות גם עתידני ששווה משהו רק ב'ולוצ'ה'. 

עריכה: גרררררר.... שכחתי ש"ולוצ'ה" הוא חשמלי.....

עריכה אחרונה על ידי ברונקו
עצבים

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, orankohn כתב:

אינני שותף לאכזבה ולתיסכול שמשוקפת מדברי חובבי אלפא וותיקים. 

העולם משתנה כל העת. אין ולא תהייה אלפא רומיאו במאפייני שנות שבעים-שמונים. (לא שהם היו מושלמות...)

גם האלפות של העשורים האחרונים לא קיבלו בהשקתם ובהתרשמות מהם קריאות התפעמות. 

לדעתי, השיפוט הנכון הוא להשווות את האלפא מילאנו למתחרות העכשיות.  לטעמי האישי היא מתעלה עליהן מבחינה חזותית. מבחינת איכויות נהיגה ימים יגידו. 

ברור שהם לא היו מושלמות,
הסוד מנוחתה עדן - שהייתה מבחינתי רכב חלומות החלודה אחלה אותה, והרכב סבל לא פעם מהתחממיות...

או הג'וליתה עם הגיר הידני שסרב להכנס לשני ובסוף התייאשנו ראשון וישר לשלישי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, llaavvii כתב:

הג'וליתה

ג'וליטה

https://www.youtube.com/watch?v=vXo7ZteQaXY

סקירה עכשווית של כפיר ממילאנו

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וואלה זה לא נראה כמו אלפא. מצטער.

כאחד שרק ראה ושמע ומעולם לא החזיק אלפא או נהג באחת, מאז ומתמיד התרשמתי מהעיצוב או מהצליל או משניהם. פה אין לא את זה ולא את זה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...