Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות: קליאו ספורט או ש"ע (או: פקחו עיניים ועזרו לי למצוא את רכב תחביב)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

חפש בבקשה בפורום, יש טונות חומר.

בגדול בין גיל שנתיים ל-30 אסור בייבוא, יש חריגים של רכב של עולה חדש, תושב חוזר ועוד כמה הגבלות והיתרים. והגבלות.

• רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 17.9.2023 בשעה 09:54, Fazer כתב:

ראיתי את זה, עברתי כמה פעמים על המודעה הזו, בחנתי מקרוב מאוד את הטקסט והתמונות, אבל... איך אמר הארי המזוהם? A man has to know his limitations. ברכב כזה הבעיה היא לא הרכישה, היא התחזוקה השוטפת כדי שהוא ישאר יצירת האומנות שהוא עכשיו - ואני לא כזה שמסוגל לתחזק משהו כל כך לא שגרתי. אז כן, בכל רכב אספנות או סתם רכב ישן הבעלים צריך להיות קצת מסוגל לטפל פה ושם או להחליף פה ושם דברים, ואני די סבבה עם זה, אבל לא ברמה של לתחזק מכאנית רכב, ויש לי תחושה שמוסכים לא ירצו לטפל בדבר כל כך שונה. במאמר מוסגר אני גם לא מת על הדור הראשון של ה 106 - אם זה היה ראלי דור שני סטאנדרטית, הייתי קונה...

כרגע מה שנראה לי הכי ריאלי זה אלפא מיטו 155 או 170 כ"ס מאזור 2010, הן נמכרות בלי פרמיית "אני צרפתיה ספורטיבית", ברור לי שהן לא מסמנות וי בכל המקומות שרציתי (הן לא ספורטיביות מתנהגות), אבל יש כאלו ביד2 במצב שלא עברו התעללות. צריך ללכת לראות.

קראתי את המודעה לעומק, הרוב שם זה חלקים מקוריים שהוחלפו לחדשים.

אתה לא צריך להיות מכונאי בשביל להחזיק רכב כזה, ממש לא. אם כבר להיפך, הרכב הזה עושה רושם שלא ידרוש ממך הרבה מעבר לדלק (לא באמת מכיר את הרכב).

מבין אותך לגבי ההעדפה ל- MK2, אבל 106 ראלי כזו תיתן לך הרבה ממה שאתה מחפש.

• רעיון טוב! 1

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה רכב מיוחד ומושקע בים של כסף ובעקר אהבה. לא הבנתי אבל למה לשים בלוק של 1.6 עם ראש של 1.3.  כנראה שיש סיבה שאני לא מבין, מה ההיגיון שעומד מאחורי זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לקצר תהליך או כדי להרחיב את היריעה, @Fazer צור איתי קשר ונארגן סיבוב של מוקדם, מוקדם, בבוקר, הקרירות הסתוית המושלמת של הרי ירושלים, גג פתוח, חימום על הרגלים, סיבוב, קלאץ, הורדת הילוך, גז, גז, גז, שהזנב לא יברח יותר מידי, ואז כמו תמיד תבין שהמיאטה היא הפתרון. 

בכיף. 

IMG_20230625_190041_398.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, rashkana1 כתב:

בשביל לקצר תהליך או כדי להרחיב את היריעה, @Fazer צור איתי קשר ונארגן סיבוב של מוקדם, מוקדם, בבוקר, הקרירות הסתוית המושלמת של הרי ירושלים, גג פתוח, חימום על הרגלים, סיבוב, קלאץ, הורדת הילוך, גז, גז, גז, שהזנב לא יברח יותר מידי, ואז כמו תמיד תבין שהמיאטה היא הפתרון. 

בכיף. 

רק שזה כפול מהתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, rashkana1 כתב:

בכיף. 

לא יודע אם הוא יקבל את ההזמנה שלך אבל כשאתה יוצא מוקדם בבוקר אשמח אם תקרא לי, אבוא עם הפיג'ו ואנסה לעמוד בקצב

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2023 בשעה 13:06, mcshmupi כתב:

מה ההבדל בין ה s16 ל gti?

אתה יכול להרחיב קצת, במה זה כרוך?

האם אפשר לייבא כל דבר? יש לי חלום מוזר על C4 vts....

בגדול די ענו לך על הכל.

כל דבר שיוצר בייצור סדיר ומעל 30 שנה. יש עוד כל מיני ניואנסים, חפש ברשת. יש די הרבה יומני יבוא ומידע.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותך, אבל על פי מה שנאמר כאן, אתה צריך יפנית קלילה ומעניינת.

נכון שמיאטה היא תמיד התשובה ;)

אבל אולי כדאי לבחון ייבוא או קנייה של אקזמפלר מקומי בהנחה ויש משהו כזה בשוק כרגע בדמות mr2 mk1/2 טויוטה.

טוב הסתכלתי והמחירים שלהן נסקו בעולם

עריכה אחרונה על ידי GTI33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.9.2023 בשעה 19:36, Fazer כתב:

מה דעת הפורום על אופל אדם ספורט?

לא נהגתי על דגם הספורט אבל על הדגם ההשכרה/רגיל, כן נהגתי. לא בדיוק חוויה נעימה. בנוסף, לא אמרת שאתה לא עף על אבארט 500? צעצוע של הילדים?

בין אופל אדם ספורט ל500. הייתי הולך על ה500

וואלה אני דווקא הולך על מחוזות יותר רחוקים משאר החברים פה והולך דווקא להציע בימרית.

יש עכשיו ביד2, יש 2 רכבים שמציעים שיש להן תיבת הילוכים ידנית וגם היא מתחת ל40K.

אחת מהן שנתון 87, ידנית וגם תקבל איתה מחסן חלפים ומנוע נוסף.

זו עסקה שאולי שווה לחשוב, אולי זה יעשה משהו.

והכי חשוב אל תסתכל על הק"מ ועל הקוסמטיקה - את האחרון אפשר לשנות (כפי שאנשים העידו עלייך).

screenshot-www_yad2_co.il-2023_09.18-20_01_58.png.d0b91b38cec9fdeb9a4ae2d9591c56dd.png

screenshot-www_yad2_co.il-2023_09.18-20_01_21.thumb.png.9411c114ceded3b27be806909eb76a4b.png

screenshot-www_yad2_co.il-2023_09.18-20_00_46.thumb.png.3afad5d0ac596e9a1dbbc977d56b9bd2.png

לפני שרכשתי את הרכב האחרון עברה לי מחשבה של קניית מרצסדס ישנה לדיילי (אזור שנות האלפיים) ולשדרג אותה אבל ירדתי לבנתיים מחלום שכזה.

יש הרבה באזור ה10K שקל.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GTI33 כתב:

אני לא מכיר אותך, אבל על פי מה שנאמר כאן, אתה צריך יפנית קלילה ומעניינת.

נכון שמיאטה היא תמיד התשובה ;)

אבל אולי כדאי לבחון ייבוא או קנייה של אקזמפלר מקומי בהנחה ויש משהו כזה בשוק כרגע בדמות mr2 mk1/2 טויוטה.

טוב הסתכלתי והמחירים שלהן נסקו בעולם

Mr2 רכב מאוד מסוכן וצריך שתהיה היכרות טובה מאוד עם הכביש ועם רכבים כאלו לפני שרוכשים אחת, בוודאי במחיר שבכלל לא קרוב לתקציב של פות"ש שיכול להגיע ל200 אלף שקל במקרה הסביר ו100אלף שקל במקרה הפחות סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחקת לכת, נכון מנוע מרכזי בשילוב הנעה אחורית חסרת בקרות דורשת טכניקה ומיומנות שונה, השם הרע שיצא להם הוא בעיקר בדור השני אשר הגיע בגרסאות הטורבו עתירות הביצועים והמחיר הנגיש שאפשר לצעירים חסרי ניסיון ובגרות לקנות אותן.

דווקא הדור הראשון והשלישי אינם כה נוראים.

חוץ מזה שהחלום הזה רחוק מתקציבו של פותח השרשור וזה לא ממש רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שנוהג על הדור השלישי on a daily basis, ונהגתי גם בדורות הראשון והשני (כן, גם עם הסופרצ'ארג'ר) לא נראה לי שזה מה שפות"ש מחפש. זה רכב מושחז שמתאים לנהגים מיומנים (לא שאני יודע אם פות"ש אכן כזה או לא.. אבל...) לדעתי הוא מחפש יותר משהו בסגנון של הוטהאץ', גם מבחינת פרקטיקה (מה שאין בMR2) וגם מבחינת התנהגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, EliC25 כתב:

זה רכב מושחז שמתאים לנהגים מיומנים

אולי אני טועה כיון שלא נהגתי מעולם ב MR2, אבל לפחות הדור הראשון (שתכלס אם הייתי מסוגל להרשות לעצמי MR2 זו היחידה שממש עושה לי את זה) לא מאוד חזק - איפשהו בין 120 כ"ס בגרסאות הרגילות ועד סביבות 150 אאל"ט בגרסאת הסופרצ'רג'ר. לא בדיוק מכונת מלחמה  מטורפת מאלו שזכו לכינוי widow maker כמו נגיד הפורשה 911 הראשונות...

לפני 7 שעות, rashkana1 כתב:

המיאטה היא הפתרון

היה לי איזשהו קולגה, בארץ דוברת אנגלית שהיתה פעם חלק מאירופה, שנהג להגיד "מיאטה זו התשובה, עכשיו מה השאלה?".

לפני 7 שעות, rashkana1 כתב:

צור איתי קשר ונארגן סיבוב של מוקדם, מוקדם, בבוקר

הייתי שמח אם היה לי תקציב למיאטה, אבל אני אפילו לא באזור לצערי, מצד שני תמיד אשמח להצטרף לטיול בוקר... :-)

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...