Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

brembo p28076 vs trw gdb3600 רפידות

שימו לב! השרשור הזה בן 353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, סיויק 1.8 ידנית סטנדרטית וישנה (2012) שתבקר במסלול אחת לכמה חודשים (בשאיפה אחת ל-3 חודשים).

המקוריות היו בסדר אבל חסרה נשיכה וחסרה עצמה. 

הרפידות לעיל יחסית מומלצות, אבל הביקורות מאוד מועטות, אז אני לוקח אותן בערבון מוגבל. הרכב לא ספורטיבי והרפידות אפטר מרקט לא שוק נפוץ בארץ, בטח שלא בבלמים. המחירים די דומים, 320 לסט קדמי + אחורי לברמבו לעומת 390 ל-trw. חברות אחרות קצת קשה למצוא (בילשטיין זולות באופן מחשיד 150 לסט קדמי אבל לאף אחד אין אחורי). 

הביקורות על רמסה מעורבות. פרודו אני לא רוצה זה רפידות אקו ואני מחפש ביצועים. צימרמן ביקורות מעולות מחול אבל אין בארץ. בשלב זה מיציתי את החיפושים. 

אני יודע שהסבירות שיש פה ניסיון עם הדגמים הנל בדיוק אפסית, אבל למי שיש רכבים יחסית עממיים או בלמים לא קרמיים של החברות הנ"ל אשמח להמלצות. 

מבחינתי אם פגעתי ברפידות שיתנו עצמה ונשיכה טובה מהמקוריות פגעתי בול. כל השאר בונוס.

אשמח לשמוע ממה אתם מרוצים וממה פחות בחברות הנ"ל. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן אף אחד עם עגלה שגם בולמת טוב? 

הוזמנו trw נקווה לטוב :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בטויוטה ורסו רפידות TWR מחזיקות כפול קילומטרים מאשר מקוריות/ ferodo, עולות פחות מהמקוריות,  ללא שריקות/ חריקות .

לדברי המכונאי שמטפל ברכב שלי, TWR הכי טובות לדגם הזה של טויוטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו - 2 הדגמים הנ״ל הן תחליפים לOem. זה שהן של חברות שמייצרות גם רפידות יותר רציניות לא ממש רלוונטי.

הייתי בהחלט נזהר לקחת אותן למסלול - במיוחד אם יש ישורת עם בלימה רצינית בסוף (שאתה צריך להוריד 30-40 קמ״ש ומעלה מהמהירות הנוכחית שלך).

יום מסלול (על באמת - כזה שאתה על המסלול נטו שעתיים +) זו קפיצה דיי רצינית בדרישות מלנסוע בכביש - לא משנה כמה אתה חושב שאתה מתגרזן - אז סימן ראשון לדעיכה בבלמים -> רד מהמסלול בהקפה הבאה - ותמשיך לנסוע קצת כדי לקרר אותן לפני שאתה מעמיד את הרכב.

בנוסף - 2 הדברים הבאים שהכי חשובים כשאתה הולך ליום מסלול:

1. צמיגים במצב טוב.

2. נוזל בלמים טרי (כזה שהוחלף גג לפני שנתיים)

חוץ מזה - בהצלחה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. 

צמיגים טובים. דוט 5 יוחלף החודש. לא יום מסלול ראשון ולא חמישי גם :)

לצערי אין ממש רפידות רציניות יותר לרכב לפחות לא הצלחתי למצוא בחיפושי ברשת, אז כל מה שנותר לי זה לקוות שיהיה פה קצת שיפור ביחס למקוריות. כן כן לא לא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

דוט 5 יוחלף החודש

בטוח ?

יוצר הגיוני דוט4 טו 5.1

(כשנוזלים רציניים הם לרוב 4 אבל עם מרווח החלפה קצר יותר)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5.1 התעצלתי לכתוב כי חשבתי שזה ברור :)

יש אגב גם דוט 5, אך משמעותית פחות נפוץ, אז מתקן בכל זאת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ניקו פ. כתב:

תודה לכולם. 

צמיגים טובים. דוט 5 יוחלף החודש. לא יום מסלול ראשון ולא חמישי גם :)

לצערי אין ממש רפידות רציניות יותר לרכב לפחות לא הצלחתי למצוא בחיפושי ברשת, אז כל מה שנותר לי זה לקוות שיהיה פה קצת שיפור ביחס למקוריות. כן כן לא לא. 

אבל יש רפידות טובות יותר, EBC מייצרת רפידות לדגם שלך, בכל זאת חברה בריטית שמייצרת רפידות לרכב "בריטי". אמנם לא את הסדרה הכחולה שהיא הייעודית שלהם למסלול, שעדיין חוקית לכביש, אבל גם כן את ה- Yellowstuff מק"ט לרכב שלך DP42154R. אנחנו מדברים כמובן על הסיוויק האצ'בק, כן? לא על הסדאן המעפנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהיו רפידות טורקיות או משהו על הרכב מהבעלים הקודם, למרות שבקבלה שלו זה במוסך יבואן. 

בכל מקרה על אף שהרפידות היו עם הרבה בשר (בערך בחצי ואף יותר) רציתי להחליף כי זה שיגע אותי. ההבדל ניכר. אז סה"כ ממליץ על הtrw. אין לי השוואה לאחרות כי זו החלפה ראשונה מאז שהרכב אצלי. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...