Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכון הסבת גז לרכב

Danieltz19
שימו לב! השרשור הזה בן 581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שכבר החלטת, ובכל זאת, אני חושב שבימינו התקנת מערכת גז אינה כל כך משתלמת. זה לא הכי בריא לחיי המנוע, ואת הכסף שתחסוך בתשלום על דלק, תוציא בסופו של דבר על תיקון בלאי למנוע...

במילים אחרות - תמכור את הרכב ותקנה רכב היברידי. אם אתה בעניין טויוטה, הרי שיש ליצרן היצע דגמים מרשים בכל קטגוריה. 

• רעיון גרוע 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, thebaron כתב:

אני יודע שכבר החלטת, ובכל זאת, אני חושב שבימינו התקנת מערכת גז אינה כל כך משתלמת. זה לא הכי בריא לחיי המנוע, ואת הכסף שתחסוך בתשלום על דלק, תוציא בסופו של דבר על תיקון בלאי למנוע...

במילים אחרות - תמכור את הרכב ותקנה רכב היברידי. אם אתה בעניין טויוטה, הרי שיש ליצרן היצע דגמים מרשים בכל קטגוריה. 

האמת שאני לא סגור על זה סופית, אבל יש לי במשפחה כמה שעשו ודיי מרוצים, העניין שאם אני רוצה רכב חסכוני אז הוא יהיה היברידי וזה עולה לי המון כסף שאין לי כרגע, על רכב רגיל ששווה 20 אלף אני מתקין מערכת שנותנת לי חיסכון כמו של רכב היברידי ויותר אז הפער במחיר הוא משמעותי, הודעות דיי חלוקות, חלקם אומרים שזה לא מזיק למנוע וזה אפילו פחות מפחם אותו, וחלקם אומרים שזה עלול לגרום לנזק והתעסקות עם תקלות, (אצלי במשפחה בכל אופן כולם ללא תקלות או גרימת נזק לרכב)

מה דעתך?

היברידי ב 60 אלף או להישאר עם קורולה של 20 אלף בתוספת 5000 מערכת גז שתחסוך כמו היברידי ויותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Danieltz19 כתב:

היברידי ב 60 אלף או להישאר עם קורולה של 20 אלף בתוספת 5000 מערכת גז שתחסוך כמו היברידי ויותר?

אם אתה חושב שהתקנה של מערכת גז עולה 5000 שקלים אתה חי בסרט. מכר שלי היה מתקין לשעבר מערכות גז. אם היית מבקש להתקין על קורולה הוא לא היה עושה את זה. לא כל מנוע מסמפט מערכת גז. קורולה לא ידועה כחובבת מערכת גז.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2022 בשעה 17:22, Cerebral Cortex כתב:

אם אתה חושב שהתקנה של מערכת גז עולה 5000 שקלים אתה חי בסרט. מכר שלי היה מתקין לשעבר מערכות גז. אם היית מבקש להתקין על קורולה הוא לא היה עושה את זה. לא כל מנוע מסמפט מערכת גז. קורולה לא ידועה כחובבת מערכת גז.

נתנו לי 3 הצעות סביב ה 5000-6000

בגלל זה אני שואל,

איפה אני יכול לברר הכי טוב לגבי תאימות וכדאיות של התקנת גז לקורולה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מנועים הלכו לי ב3 שנים ביונדאי טראג'ט 2002 שתיקרא מעתה ועד עולם- יונדאי טרגדיה.

נכון, ב120 שקל נסעתי 400 ק"מ.

אבל בחיאת. בראיה לאחור, לא שווה.

הפסדתי המון כסף מהאוטו הזה.

גז תעשה אצל ערן בבאר שבע שומגדר כמספר אחד בארץ

יקח לך חודש לקבוע תור ושבוע האוטו יהיה אצלו.

דרך אגב איפה אתה גר?

אני בירושלים והייתה תחנה אחת בתלפיות שהייתה מונופול על כל ירושלים

לפני שנה נפתחה אחת בגבעת זאב

ובאמת שלא היה לי כיף לנסוע כל הזמן במיוחד לתדלק.

אבל מצד שני, שנסענו להורים של האישה באשקלון

200 קמ הלוך חזור בבין ערוני עלו לי 50 שקל.

ואם אתה גר ליד בית דגן זכית! זה התחנה הכי זולה בארץ

70 שקל תדלקתי פול טנק

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח מחשבון כיס קטן ותרשום לך על דף את שלושת האופציות, נגיד לחמש שנים הבאות: 

-להשאיר את הרכב באותו המצב - עלות דלק

-להתקין מערכת גז, עלות התקנה, תתכנה בעיות עקב בלאי גבוה עם תיקונים מכאיבים בראש לעומת דלק שקצת זול יותר. 

-לקנות רכב חדש לטווח הארוך עם טכנולוגיה היברידית או חשמלית- עלויות נמוכות יותר של דלק, אך החזר ההשקעה יכול לקחת גם 20 שנה. 

המחשבון יענה לך על ההתלבטות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין הבדל בחיסכון בין גז להיברידי

גם ברכב היברידי יש הוצאות על בלאי כי הסוללה הולכת אחרי 10 שנים והיא עולה 10,000 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי כמה קילומטר אתה נוסע בשנה לי יש קרייזלר מנוע 3.3 אוכל 1 ל6 נוסע 20000 בשנה המערכת הותקנה לפני שנתיים אצל ג'י גז בחיפה ב"ה  אין בעיות וזה יצא משתלם מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו מערכת גז בסך הכל מרוצה אני עושה 30000 אלף בשנה ובשקלול של הדברים יצא לי שווה בכל מקרה שלא יעבדו עליך הבלאי למנוע יותר גדול כי הגז עובד בטמפרטורה יותר גבוה אז למשל הפלאגים והקהולים נהרסים יותר מהר אז תכניס את זה לחישובים ןתחליט

בכל מקרה ממליץ בחום על גיי גז בחיפה שרות טוב!!ומערכת בנתיים ללא תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...