Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים. מה עכשיו ומה הלאה.

אם-אנד-אמס
שימו לב! השרשור הזה בן 635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי צמיגים אתמול - 195/65, 15, 91. סטנדרטי. האוטו ייסע מעט - 3kkm בשנה. הלכתי לפנצ׳ריית הבית של המשפחה - המליצו לי בחום על maxtreck maximus m1, לא פקפקתי כי אני סומך עליהם. יצא יקר לטעמי - 1.5k ש''ח כולל העבודה. אחכ' ראיתי כאן שמדובר במוצר בינוני לכל היותר. למרות שלי הם מרגישים אחלה. וואטס דאן איז דאן, אני מניח.

אז השאלה שלי - כשמגיע תור הרכב המשפחתי להחליף - איפה מומלץ?

באוטו דיפו ראיתי ש 4 צמיגים באותו גודל של מישלין primacy יעלו 1.4k ש''ח כולל עבודה (מבצע). איך הם? אם עושים את ההזמנה באינטרנט אין סכנה לקבל מוצר ממלאי ישן?

בנוסף- ראיתי ש-Hankook קצת יותר זולים - 1.2k ש''ח לרביעיה. אין דגם באתר. איך הם? אני יודע שבארהב זה מה שהמוסכניק שלי היה ממליץ כמוצר פשוט ואמין.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי אם-אנד-אמס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי מאוד שעדיין "פנצ'ריות בית" דוחפות צמיגים סיניים. במחיר כזה היית קונה סט איכותי של חברה מובילה. אתה מרגיש "אחלה" עכשיו, אבל בהצלחה בחורף.

לגבי איפה ומה מומלץ - שווה לכתוב מאיזה איזור אתה, מה הרכב המדובר ומה המידה המדוברת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל קיבלת צמיג ברמה נמוכה מאוד אבל במחיר פרימיום. לבעל המקצוע הזה לא הייתי חוזר.

הייתי הולך על מישלין פרמסי4, אני קניתי 2 רביעיות(לשני רכבים) ובינתיים מבסוט, לפי חוות דעת הם מחזיקים מעל הממוצע(3 שנים לפחות) נוחים ושקטים. ועלה לי פחות משלך במידה יקרה יותר(205/55/16).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה כבר אין אפשרות להחזיר. להבא צריך לעשות שיעורי בית ולא לסמוך על אף אחד.

מישלין פרימסי 4 צמיגים מעולים.

בקשר להאנקוק ואוטו דיפו - לפעמים שווה לתפוס מבצע.. לפני חודש קניתי רביעייה של האנקוק k425  kinergy eco) באוטו דיפו במחיר מעולה , אפשר להגיד ללא תחרות. אבל כבר אחרי שבוע המחיר עלה והפך ללא משתלם ביחס לצמיגיות אחרות.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק פנצ'רית הבית שלכם?

שנדע להמנע

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2022 בשעה 10:24, aviaviavi כתב:

לא רוצה לבאס אותך, אבל קיבלת צמיג ברמה נמוכה מאוד אבל במחיר פרימיום. לבעל המקצוע הזה לא הייתי חוזר.

הייתי הולך על מישלין פרמסי4, אני קניתי 2 רביעיות(לשני רכבים) ובינתיים מבסוט, לפי חוות דעת הם מחזיקים מעל הממוצע(3 שנים לפחות) נוחים ושקטים. ועלה לי פחות משלך במידה יקרה יותר(205/55/16).

כמה שילמת על 4?

עריכה אחרונה על ידי embedded
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה דרך האתר של טייר-דיל
הצמיג מגיע למתקין באיזור המבוקש (אצלי זה יצא ממש ליד הבית)
המחיר כולל התקנה ואיזון
מגיע למתקין אחרי שקיבלת את ההודעה וזה יצא יותר זול מכל הצעה אחרת כולל אוטו דיפו

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, סולל הדרך כתב:

רכשתי לאחרונה דרך האתר של טייר-דיל
הצמיג מגיע למתקין באיזור המבוקש (אצלי זה יצא ממש ליד הבית)
המחיר כולל התקנה ואיזון
מגיע למתקין אחרי שקיבלת את ההודעה וזה יצא יותר זול מכל הצעה אחרת כולל אוטו דיפו

בדקתי את המישלן, הבדל של יותר מ1000 שקל לעומת המחיר שפורסם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן וזה תלוי במותג.

לגודייר הם היו זולים סדר גודל של 100 ש"ח לצמיג מהצעת המחיר הנמוכה ביותר שקיבלתי בפנצריות 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבינים שיש הבדל במחיר של צמיג 14" לצמיג 18", כן?
מה שכנראה הופך את כל הדיון על מחיר ללא רלבנטי, כנס לtires4u ותוסיף סדר גודל של 50-100 ש"ח לצמיג בשביל להבין מה זה מחיר טוב.

מישלן פרימסי וגודייר אפישנטגריפ הם המובילים בקטגוריה.
ה310 של פאלקן הוא צמיג זול יותר שמספק אחיזה טובה והפשרה שם זה יותר בנוחות ורעש, דומה אליו הוא הקלבר DYNAXER 4.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי Toyo ne03? אני רואה שהמחירים באתרים שונים כ-1400 לרביעיה.

כיוון שכל הרכישות באתרים הן מראש - מה הסיכון בקבלת צמיג ישן/פגום? יש אתרים ידועים שאמינים יותר מאחרים (ראיתי למשל על אוטו דיפו ביקורות טובות).

עריכה אחרונה על ידי אם-אנד-אמס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...