Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכל חברי הפורום יודעים - יבואני הרכב מנקנקים אותנו...

CX25GTI

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, Night Driver כתב:

ברז בטמבוריה אין לך ברירה. רכב חדש זו בחירה.

ואני לא מדבר רק על ברז בטמבוריה אלא גם על מוצרים של הרבה מאוד אלפים.

ואם אני מבין אותך נכון, לא אכפת לך שינקנקו אותך בכל התחומים אבל העיקר שתקנה רכב חדש בזול.

יש לך בעיה עמוקה בהבנה ולא בפעם הראשונה.

לפני 15 שעות, blackpolo כתב:

קצת סטיה מהנושא אבבל אפרופו טמבוריות\חנויות לחומרי בניין.
יש לי חבר מהתחום שסיפר לי שKSP עושים להם בעיה רצינית במוצרים מסוימים.
לקוחות וגם קבלנים מראים להם שבKSP במוצרי השקיה\גינון\הדברה\צבעים  ודברים נוספים זולים יותר ממה שהם מוכרים בפער ושהם לא יכולים להשתוות גם בהנחת כמות בדרך כלל,מדובר באותם המוצרים בדיוק.

ומדובר בחנות ענקית לא בטמבוריה.

KSP עושים בית ספר בחלק מהתחומים בהם הם מבצעים יבוא מקביל , לדוגמא כל מותגי לגו שהם מייבאים זולים באחוזים ניכרים מול מחירי יבואן רשמי , מה עושה היבואן הרשמי ?

חלילה להוריד מחירים אלא מפסיק לייבא את המוצרים שניתן למצוא ב KSP..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 20 דקות, CX25GTI כתב:

יש לך בעיה עמוקה בהבנה ולא בפעם הראשונה

אז בוא תסביר למה יבואן רכב הוא נוכל ויבואן של גרבריט למשדל לא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, zaf כתב:

הנחות כמות וסיטונאיות תמיד היו ויהיו.
קבלן מקבל 35% על המחירים לצרכן ברשת גדולה שאני מכיר. אני ואתה כקונים, לא נראה הנחה משמעותית בשום מצב, גם לא במבצע שבו הקבלן יקבל הנחה גם ממנו.

אחוזי ההנחה משתנים מעסק לעסק, מתחום לתחום וכדומה. 

כמה שתקנה יותר, המחיר יירד עוד. 

כך המשחק מתנהל. 

לפני 17 שעות, blackpolo כתב:

לקוחות וגם קבלנים מראים להם שבKSP במוצרי השקיה\גינון\הדברה\צבעים  ודברים נוספים זולים יותר ממה שהם מוכרים בפער ושהם לא יכולים להשתוות גם בהנחת כמות בדרך כלל,מדובר באותם המוצרים בדיוק.

ומדובר בחנות ענקית לא בטמבוריה.

חנות אחת. 

כמה סניפים יש ל-KSP? 

יש לך מושג מה גודל הרכישה (כמותית) של KSP (רשת עם מרלוג ייעודי, פריסה ארצית, לקוחות מזדמנים+קבועים+עסקיים+משהב"ט ועוד כמה יתרונות של גודל) מול החנות הענקית האחת?...

כדי לסבר את האוזן קצת, איפה ש-KSP יכולים לקנות כמות של מכולה 40 שלמה, אותה חנות אחת יכולה לקנות משטח אחד מבחינת יכולת הזזת הסחורה. אז החנות האחת קונה כמות של משטח אחד ומקבלת מחיר בהתאם.

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

מה עושה היבואן הרשמי ?

אז, תן לי להבין, יש לך בעייה גם איפה שיש תחרות והמחיר הופך להיות זול???

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, CX25GTI כתב:

הצרכנים כבר לא מתנפלים, ויבואני הרכב נאלצים למכור לליסינג | כלכליסט (calcalist.co.il)

הנחות עומק לחברות הליסינג , חלילה לצרכן הפרטי כי הרי חשוב לתמוך את שוק הליסינג ואת מחירי המשומשות עם מחירון חדשות מנופח ופיקטיבי לחלוטין.

הלוואי ימשך המצב עוד חודשים רבים.

בדיקת מציאות:

תומר הדר:

"במהלך החודשים האחרונים מתרחש מדי חודש תהליך דומה: במהלך שלושת השבועות הראשונים של החודש יבואני הרכב מדווחים למשרד התחבורה על היקפי המסירות החודשיים, שהם בדרך כלל נמוכים מהתקופה המקבילה אשתקד, ובשלושת הימים האחרונים של החודש מערכת הרישומים של משרד התחבורה מתפוצצת לפתע מהזמנות. בשלושת הימים האחרונים של החודש שעבר, לדוגמה, נמכרו כ־5,000 מכוניות."

במציאות:

בארבעת ימי העבודה האחרונים של החודש נרשמו 3328 כלי רכב מתוכם רק 1968 לציי רכב.

פחות מחצי מה-ATTO3 נמסרו לציי רכב. מתוך אלה שנמסרו לציי רכב כ-20% החליפו ידיים לאו דווקא במרץ.

אמנם 85% מהיונדאי אלנטרה שנמסרו היו לציי רכב,  רק 13 מ-2746 המכוניות שנמכרו החליפו ידיים 12 מהן בין קונים פרטיים ואחת בין חברות.

כלומר אף אחת לא נמכרה כ-0 ק"מ.

40 מתוך 2123 האוקטביות שנמכרו החליפו ידיים. 25 מהן (כ-1.25%) החליפו ידיים במסגרת עסקאות 0 ק"מ

כ-70% נמכרו לציי רכב.

ב-I20 מדובר על כ-70 כלי רכב מתוך קרוב לאלפיים שנמכרו.

כן אני יודע שתומר הדר נמדד על פי הקליקבייט, אבל חשוב גם לדייק בעובדות.

את הדגמים הפופולריים בשוק הפרטי מעדיפים למכור לפרטיים, ואת הדגמים האחרים למכור בעיקר לשוק המוסדי. בסה"כ מהלך עסקי הגיוני וסביר.

לפני 13 דקות, ברווז כתב:

יש לו בעיה בכל מקום שמישהו עושה עסקים ומרוויח כסף...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ברווז כתב:

.

יש לך בעיה של הבנה .

לפני שעה, Night Driver כתב:

אז בוא תסביר למה יבואן רכב הוא נוכל ויבואן של גרבריט למשדל לא.

כל היבואנים הבלעדים בארץ אשר מונעים תחרות ויבוא מקביל בכוח הם נוכלים אשר נהנים מחסות המדינה ופוגעים קשות באזרח וביוקר המחיה.

תחרות חופשית ואפשרות לייבא ללא הגבלה על מנת לשבור את היבואנים הבלעדים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, CX25GTI כתב:

כל היבואנים הבלעדים בארץ אשר מונעים תחרות ויבוא מקביל בכוח הם נוכלים אשר נהנים מחסות המדינה ופוגעים קשות באזרח וביוקר המחיה.

ואז כשתצטרך שירות ולא יהיה (כי היבואן לא יכול גם לא להרוויח וגם להחזיק מערך שירות ברמה גבוהה) תתחיל לבכות שהשירות חרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

קודם כל כל יבואן עם הסכם מול יצרן הוא יבואן יותר בלעדי מאשר יבואן רכב (אם מישהו קונה דרך צד שלישי מוצר שלי יש הסכם נציגות עם היצרן אני אקבל עמלה מהיצרן. בעולם הרכב זה לא קיים ואתה חופשי לייבא יבוא מקביל).

אתה גם היום יכול לייבא רכבים ללא שום הגבלה. תביא תקינה, תביא אהוכחות ליכולת תחזוקה ותביא. אתה לא שונה מאף יבואן "רשמי" בנושא הזה ולהם אין שום הקלה לעומתך.

אשמח לדוגמאות איך הם מונעים בכוח יבוא מקביל.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, PriceDevil כתב:

ואז כשתצטרך שירות ולא יהיה (כי היבואן לא יכול גם לא להרוויח וגם להחזיק מערך שירות ברמה גבוהה) תתחיל לבכות שהשירות חרה.

מצחיק , השירות חרא עקב היבואן הבלעדי , כאשר אין תחרות גם השירות חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Night Driver כתב:

אשמח לדוגמאות איך הם מונעים בכוח יבוא מקביל.

בתחילת הדרך ב-2015/2016 דלק ניסו לחסום את איילון באמצעות איומים על הסוכן שמכר להם - לא צלח.

והנה דוגמא למוסך שעוסק גם בייבוא מקביל וגם נותן שירות - והיבואן מנסה להפריע לו (ולדעתי לא יצליח)

image.thumb.jpeg.856d9297c076e15230bd9823455c1478.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, CX25GTI כתב:

יש לך בעיה של הבנה .

לא נראה לי שיש לי את הבעיה, נגיד את זה ככה. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוד, לנושא טויוטה, הטענה היא הטעייה. עקב הניסוח. לא עצם היות היבואן המקביל מתמחה.
אני בעד יבואנים כאלה.

לפני 4 שעות, CX25GTI כתב:

KSP עושים בית ספר בחלק מהתחומים בהם הם מבצעים יבוא מקביל , לדוגמא כל מותגי לגו שהם מייבאים זולים באחוזים ניכרים מול מחירי יבואן רשמי , מה עושה היבואן הרשמי ?

ksp זו דוגמא מצויינת. 
יש לו יתרון לגודל ורשת הפצה מצויינת עם קד״מ טוב. אני כיבואן קטן לא ממש יכול להפיץ דרכם ולהרוויח, הם מצפים ל 40% הנחה מול המחירון של מוצרים שניתן לקנות ברשת ישירות מחו״ל. ההנחה שלי שיבואן רישמי ,תלוית כמות מיצרן אירופאי לא משאירה לי 40% מול מחירון msrp באירופה (מוצר אירופאי) , לכן kspיכול לרכוש ישירות מהיצרן כמויות גדולות יותר מאשר אני בעיקר עקב יכולות מימון ולוגיסטיקה עדיפות בהרבה. 
לכן אין פלא שיבואן לגו מתקשה לשמור על מחיר תחרותי מול ksp. 

אף גוף מסחרי לא יפסיד כנגד תחרות. בוודאות אם זה גם כרוך בשרות.

ליבואן רישמי של כל מוצר יש נגישות לכל מה שהיצרן מציע. ליבואן מקביל במרבית המיקרים אין. (חלקי חילוף, אביזרים, תכנה...) 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, PriceDevil כתב:

בתחילת הדרך ב-2015/2016 דלק ניסו לחסום את איילון באמצעות איומים על הסוכן שמכר להם - לא צלח.

והנה דוגמא למוסך שעוסק גם בייבוא מקביל וגם נותן שירות - והיבואן מנסה להפריע לו (ולדעתי לא יצליח)

שים לב שהתובעת היא טויוטה העולמית, לא יוניון מוטורס. והתביעה היא על זכות השימוש בסימנים המסחריים של טויוטה, לא על עצם היבוא המקביל.

מן הסתם היה מי ש"הלשין", אבל לפחות לפי הכתבה יוניון מוטורס עומדת בצד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, PriceDevil כתב:

קודם כל במקרה של טויוטה היצרנית תובעת והטענה היא התחזות. אם אתה תשתמש בשם שלי ותטען שאתה מומחה מטעמי ללא כל ביסוס בטח שאתבע אותך.

ותבין, לדרוש ממך שלא תגנוב ממני ולא תשתמש בהשקעות שלי זה לא איום. אתה רוצה את המשאבים שלי אז תקנה אותם, אל תגנוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ברווז כתב:

לא נראה לי שיש לי את הבעיה, נגיד את זה ככה. 

כל אחד זכאי לדעתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, CX25GTI כתב:

מפסיקים לייבא מה שלא כדאי. אין מטרה לעסק למכור בזול, המטרה של כל עסק שמכבד את עצמו היא להרוויח כמה שיותר. לכן אם KSP שברו את השוק עם מוצר מסוים ולא משתלם יותר להביא אותו, לא מביאים.

לפני 19 דקות, CX25GTI כתב:

כל אחד זכאי לדעתו .

כשאתה היחיד בדעתך, זה המקום לחשוב אם יש משהו במה שאומרים לך. אנחנו לא במאה ה-16, והסיכוי שאתה גלילאו גליליי וכל השאר טועים לא כזה גבוה.

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...