Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלקום פייבר

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם למישהו ניסיון עם סלקום פייבר 1000GB?

אני לא מצליח למצוא מידע לגבי הנתב שלהם. אצלי יש אילוץ של מיקום הנתב והייתי רוצה לראות כיצד הוא נראה, אם ניתן לתליה וכו.

כמו כן, הנתב שלהם מקבל סיב ומוציא RJ45 (כבל תקשורת רגיל)? או שיש צורך בעוד ממיר באמצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נותנים נתב של sagemcom (לפחות זה מה שנתנו לי לפני שנה בערך), לא חושב שניתן לתלות אותו, הוא די קובייתי ויש לו מעין צורת טרפז בתחתית שמקשה על זה.
מאוד מרוצה מהאינטרנט, מה שכן ההתקנה של הכבל מהקופסא לדירה הייתה חאפרית בטירוף, ישראלית פר-אקסלנס עם ״אל תדאג, הכל יהיה בסדר״ כאשר אני שואל על הסיב שמתוח לראוטר בעוצמה שלא תבייש מעצור למטוסי קרב על נושאות מטוסים.
שכירות אז פחות הטריד אותי כל עוד הכל עובד, וואללה באמת עובד בלי שום בעיות עד עכשיו לעומת הפח אשפה הזה שנקרא בזק. אין שכירות על הנתב לידיעתי.

לפני שעתיים, omricn כתב:

כמו כן, הנתב שלהם מקבל סיב ומוציא RJ45 (כבל תקשורת רגיל)? 

בדיוק.
5 דקות אחרי ההתקנה התנתקתי מבזק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהותקן. התקנה חינם (סלילה של סיב מהארון בבניין לדירה). בדיקת מהירות קווית הורדה 980 ; העלאה 100 . WIFI - הורדה 500~ העלאה 100~. טירוף. 

מהירות הורדה WIFI שהיתה לי עם בזב"ל לפני כן היתה תקועה על 30 לא משנה מה. 

בסלון Chromecast with Google TV מחובר WIFI, בעבר בקושי הייתי יכול להסטרים 1080 בלי Buffering, היום גם 8K רץ בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בן שמחובר לחבילת קוואד של סלקום (סיבים, טלויזיה, סלולר וטלפון קווי מיותר) - סה"כ מרוצה מהשירות. אבל עומד לעבור דירה, ושם יהיה מחובר לפרטנר. נראה אם יהיה מרוצה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, omricn כתב:

מעדכן שהותקן. התקנה חינם (סלילה של סיב מהארון בבניין לדירה). בדיקת מהירות קווית הורדה 980 ; העלאה 100 . WIFI - הורדה 500~ העלאה 100~. טירוף. 

בסלון Chromecast with Google TV מחובר WIFI, בעבר בקושי הייתי יכול להסטרים 1080 בלי Buffering, היום גם 8K רץ בקלות.

אני אהיה קונספירטור. 

אבל בוא תבדוק את זה שוב עוד חודש ככה.

או בשעות ה״עומס״. אם זה נשאר ככה זה מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Nakamichi כתב:

אני אהיה קונספירטור. 

אבל בוא תבדוק את זה שוב עוד חודש ככה.

או בשעות ה״עומס״. אם זה נשאר ככה זה מדהים.

ה''קאץ' '' האמיתי הוא לבדוק מול שרתים יותר מרוחקים, כלומר מדינות אחרות, כמו אלה שמהם מגיע רוב התוכן שלנו.

המהירויות קצת יורדות, אבל עדיין מאד מאד מהר והשיפור מורגש מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא רוב התוכן שמגיע אלינו הוא מקומי (סוג של).

רוב צריכת המדיה שלי היא Netflix ו PLEX על שרת מקומי. תוכן Netflix מגיע ישירות מהספקיות למיטב ידיעתי ולא מחו"ל ככה שפינג תאורטי אל תוכן של Netflix הוא מקומי.

אני לא יודע מהיכן אנחנו מקבלים תוכן Youtube אבל כאמור 4K, 8K ללא שום Buffering.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, omricn כתב:

המדידות האלה עם ראוטר של סלקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירה שלך גדולה?

עכשיו אצלי מותקן ראוטר של בזק בינלאומי vtech, ונותן כיסוי מצויין לכול הדירה (4 חדרים). לפי דעתך הראוטר שלך גם יתאים לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראוטר שהוחלף אצלי היה אותו אחד שאצלך, באמת נתן אחלה כיסוי יחסית לגודלו.

את הראוטר של סלקום הכנסתי אל תוך ארונית התקשורת בדירה, לעומת ה VTECH שהיה תלוי מעליה, אני לא יודע כמה זה משפיע כי דלת הארונית מפלסטיק אבל אני יכול לומר שהכיסוי טיפה (ממש טיפה) פחות חזק. אולי זה באמת בגלל הכנסתו אל הארונית.

עוד דבר שיש לקחת בחשבון של VTECH אין בכלל אופציה ל 5Ghz. בראוטר של סלקום יצרתי 2 רשתות, אחת 5Ghz ואחת 2.4Ghz (עבור מכשירים שאינם תומכים ב 5Ghz כגון נורות ובקרים חכמים שיש אצלי). 

תדר 5Ghz באופן טבעי נותן כיסוי חלש יותר אבל מהירות החיבור כפול 5. אם אני מתחבר לרשת ה 2.4 הכיסוי כמעט זהה לזה שהיה ב VTECH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...