Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלקום פייבר

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

דרך שוק סיטונאי ניתן להתחבר עם סלקום או פרטנר, ולקבל אותם כספק.

לעצם השאלה אין לי תשובה. פרטנר יותר גמישים מבחינת ציוד פרטי, אבל אני לא יודע אם זה נכון רק לגבי התשתית שלהם או גם בשוק סיטונאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבים הם סיבים של בזק. אצל כולם. שאר החברות חוכרות מבזק את השימוש בסיבים.

לא יודע לגבי פרטנר אבל יכול להגיד שאצלי בחיבור סיבים 1GB של סלקום החיבור יציב, מהיר ללא שום נפילות, הראוטר בסדר גמור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית לא כל הסיבים של בזק, בלי ספק בכלל.

לסלקום יש סיבים משלהם ואת הסיבים שהם קנו מאנלימיטד, וגם לפרטנר יש סיבים משלהם.

החברות האלה מכרו סיבים עוד לפני שבזק הדליקו את הרשת שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום כל הסיבים של בזק... הם דווקא היו האחרונים בכלל להזיז את עצמם ולפרוס סיבים, חברה פח היו ופח ישארו. למעשה, הבנתי שבזק לא מאפשרים לאף ספק שהוא לא בזק לרכוב על הפריסה שלהם.
הראשונים לפרוס אופטי היו Unlimited ועליהם רוכבים רוב הספקים (עד לפני שבוע כשהייתי בסלקום, התשתית הייתה של Unlimited, עכשיו עברתי לUnlimited וזו בדיוק אותה תשתית של כבלים כי זה...וול, שלהם..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, דניאל1983 כתב:

עובד טוב?

כמה אתה משלם?

125 לטלויזיה+אינטרנט 600 מגה.
עובד מצויין, אין תקיעות והאינטרנט יציב גם בחוטי וגם ב-WIFI.
אין לי שום ראוטר או ממיר שלהם מה שמוזיל את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, YoJ כתב:

מה פתאום כל הסיבים של בזק... הם דווקא היו האחרונים בכלל להזיז את עצמם ולפרוס סיבים, חברה פח היו ופח ישארו. למעשה, הבנתי שבזק לא מאפשרים לאף ספק שהוא לא בזק לרכוב על הפריסה שלהם.
הראשונים לפרוס אופטי היו Unlimited ועליהם רוכבים רוב הספקים (עד לפני שבוע כשהייתי בסלקום, התשתית הייתה של Unlimited, עכשיו עברתי לUnlimited וזו בדיוק אותה תשתית של כבלים כי זה...וול, שלהם..)

האמת שבזק ככל הנראה היו הראשונים לפריסת סיבים בקנה מידה קטן, אבל נאסר עליהם ע"י משרד התקשורת להמשיך פריסה עד לבתים.

השמועות אומרות שגלעד ארדן רצה להשתמש בהפעלת הסיבים כמנוף לחץ על בזק, ולכן דרש מהם להגיע לפריסה נרחבת לפני שיאפשר להם הפעלה.

אז הגיע פילבר להיות מנכ"ל משרד התקשורת ורצה לאפשר להם להפעיל איפה שהם יכולים, ולפי הטענות זה נתקע בגלל חקירת תיק 1000.

אז הגיע יועז הנדל ונתן אישור להפעיל.

מעשית פילבר טוען שמה שעשה הנדל זה מה שהוא רצה ונבצר ממנו בגלל החקירה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מתעניין בפוליטיקה של אנשים קטנים. אני זוכר שבזמנו עקבתי אחרי הפריסה באדיקות, והראשונים לפרוס סיבים אופטיים לבתים באיזור דרום השרון היו Unlimited. בזק הגיעו לאותם בניינים בדיליי של 5 שנים בערך.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

@YoJ זה לא נכון, אני עם סלקום אבל התשתית בבניין של בזק.

מוזר מה שאתה אומר כי לי נאמר על ידי 3 אנשים שונים (טכנאי+נציג מסלקום וטכנאי מunlimited) שאסור להם להשתמש בתשתית של בזק (ושבזק לא משתפים אותה) כאשר ביקשתי שיעבירו אותי אליה מכיוון שעוברת בתוך הבניין ולא מחוצה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם קיימת לאותה חברה (סלקום במקרה שלך) תשתית בבניין היא לא תחבר אותך לתשתית בשוק סיטונאי. לא יודע אם מבחינת מדיניות או הגבלה רגולטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...