Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיימתי לימודים והבנתי שזה לא בשבילי

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

יש מעט מאוד מהנדסי חשמל מסיימים שרוצים קשר לזרם גבוה אם בכלל.

כי את זה למדנו כשהיינו קטנים, לא דוחפים אצבעות לשקעים

• מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 דקות, Potato כתב:

יש מעט מאוד מהנדסי חשמל מסיימים שרוצים קשר לזרם גבוה אם בכלל.

נכון מאוד.

יש גם מעט מאוד מוסדות שמלמדים זרם גבוה.

בטכניון לא ,בראודה לא אני יודע שאוניברסיטת אריאל כן.

רוצה לומר שמי שלומד הנדסאי אלקטרוניקה/תעשיה וניהול/מכונות/בניין וכו' יש המון מהנדסים שיעקפו אתכם.

להנדסאי חשמל יש הרבה פחות מהנדסים מתחרים.

אני אסכם את ההמלצה שלי כך.

אם אתם ממש חכמים מטמטיקה פיסיקה וכו' לכו ללמוד הנדסה, לחכמים במיוחד לכו ללמוד הנדסת חשמל.

לממוצעים כמוני שבוחרים ללמוד הנדסאי ממליץ הנדסאי חשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומני שאתה טועה לגבי הטכניון - ושיש בו מסלול מערכות הספק גבוה, מה שהיה קרוי פעם "זרם חזק". כמובן שזה לא המסלול השולט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

אפשר גם לעבוד חכם ולהשקיע מאמץ. לא חייבים לעבוד קשה.

קשה זה לא להיות כל היום על הרגליים או לסחוב שקי מלט.

קשה זה גם להתחיל את היום ב 8 בבוקר הישיבה ברמת הגולן, להמשיך לפגישה בחיפה, לחזור למפעל לטפל בדברים השוטפים ולקנח בישיבה במרכז שנגמרת ב 7 בערב. כשזה יום אחג זה לא נורא אבל כשלמחרת מחכה לך יום לא פחות מטורף זה לעבוד קשה.

ותאמין לי שיש ימים שאני מ 6 בהוקר עד 7- 8 בערב רץ בין המכונות כשכולי שמן ושריטות ואני מגיע הביתה פחות מותש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, sperial כתב:

דומני שאתה טועה לגבי הטכניון - ושיש בו מסלול מערכות הספק גבוה, מה שהיה קרוי פעם "זרם חזק". כמובן שזה לא המסלול השולט.

נכנסתי לאתר הטכניון אין שום אזכור לזרם חזק או מערכות הספק, יש רק שילוב של הנדסת חשמל עם מחשבים.

שני הגיסים שלי סיימו הנדסת חשמל בטכניון ואין זרם חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לקח זמן למצוא את זה, אבל זה מופיע שם.

image.thumb.png.d2bc4faee5c2d7018118a22ca96bc54e.png

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Night Driver כתב:

קשה זה גם להתחיל את היום ב 8 בבוקר הישיבה ברמת הגולן, להמשיך לפגישה בחיפה, לחזור למפעל לטפל בדברים השוטפים ולקנח בישיבה במרכז שנגמרת ב 7 בערב.

בשביל זה המציאו teams

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישיבות נעשות בכל מיני חורים כי בדרך כלל צריך לראות גם דברים בשטח.

אנשים שאפשא לעשות איתם ישיבה בteams לרוב נמצאים במקומות יותר נגישים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביקורת אחרונה שהייתה במקום העבודה שלי, החברה המבקרת הייתה מאיטליה וכול הביקורת התנהלה אונליין. כולל ביקורת בשטח.

אשכרה הסתובבו עם סמארטפון אונליין והראו למבקר את מה שהוא רצה לראות. 

זה היה מוזר מצד אחד, אבל ניראה שזה GOOD ENOUGH מצד שני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעבוד בצורה כזו. 

בכלל ישיבות זום הן תחליף שלא מחליף פגישות פנים אל פנים כי הרבה יותר קשה לקרוא את האדם שמולך דרך המסך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף ש"יקראו" את מה שאני מעביר, ולא אותי.

אצלנו עושים פגישות בטימס גם אם כולם יושבים באותו בניין בזמן נתון. ככה פשוט יותר נוח, במיוחד אם רוצים להציג משהו או לדבג משהו ביחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על ישיבת צוות או ישיבת עבודה עם האנשים שלך אתה צודק אבל כשזו ישיבה ל משא ומתן אתה מעדיף שלט חקראו אותך אבל שאתה תקרא את הצד השני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...