Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: מאזדה 3 -2022. זה פרימיום? יש כיסוי להצהרות?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, blackpolo כתב:

איך הרגיש לך המזגן? היה לי כזו בתור רכב גישור וכל כניסה ביום חם לאחר שהרכב עמד בשמש היתה דיי סיוט. לא יודע אם זה היה האקזמפלר שקיבלתי  שהיה בן שנה ו30K או שזה מאפיין את הדגם.

האמת שלוקח לו יותר מידי זמן כדי לקרר רכב שעמד בשמש במשך כמה שעות.

מה זה יותר מידי? יותר מדקה או שתיים. למעשה די מעיק.

ואם פתחי המיזוג האחוריים פתוחים, מהירות המאווררים נחלשת בצורה משמעותית.

אחרי אותם שתי דקות, הרכב מתקרר ואכן מקפיא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, arc55tg כתב:

הכוונה הייתה ש אי אפשר לקרוא לזה חסכוני. יש רכבים יותר חסכוניים בקטגוריה, וזה בוודאי משמעותי למי שהנסועה שלו גבוהה.

ברור שיש יותר חסכוניים.

זאת עדיין משפחתית די גדולה ומסיבית עם מנוע 2.0 אטמוספרי וגיר פלנטרי

אל תצפה לקבל צריכת דלק של פריוס.

אבל בשביל משפחתית 2 ליטר 1:13 זאת צריכה מעולה. הייתה לי כזאת בקורולה 1.6CVT.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 3 ה CX30 וה MX30 אחיות לעיצוב והגימור פרימיום. יצעה גם CX60 דומה בחו"ל קונספט דומה.
אני מגיע בנסועה משולבת עם תאוצות פה ושם ל 1/12.5 (ב CX30). בחורף בלי מזגן מגיע ל 13 13.5.
הושקעה המון מחשבה בתכנון שלהן. סתם דוגמה - הפנסי איתות הם לד, אבל פועלים בעמעום כשהם מסונכרנים לתאורת איתות בדשבורד. ובקצב של פעימות לב. הקורת מתח מאחורה אצלי לפחות כיף טהור - הרכב מרגיש מעט כמו הנעה אחורית. ויש את ה G-Vectoring Plus שבכניסה לסיבוב משנה את כמות הכוח שמועבר לגלגלים ובכך מגביר את האחיזה ומונע תת היגוי. בכלל הרכב הזה הוא zoom zoom אמיתי, אני מאוד נהנה לנהוג בו. המערכת מולטימדיה - פנטסטית. כל כך אינטואיטיבית, המחוונים "נופלים" לכף יד שמונחת על המשענת. ולקינוח - הוספתי סאבוופר JBL שמותקן בתוך הגלגל ספייר - שדרוג משמעותי לאיכות השמע (רמת הגימור שלי אקסקיוטיב - בפרימיום מגיע עם מערכת של BOSE שכוללת סאבוופר).
אני לא אגזים אם הרכב הזה מזכיר לי אלפא רומיאו - המון פלפל וכיף טהור - רכב עם אופי. קונספט שונה כל כך מהאחרות שנמכרות כיום.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לציין שהרכב הנבחן מצוייד בחישוקים בקוטר 16" וצמיגים בעלי דופן בשרנית שעוזרת בספיגת המהמורות. שאר הגרסאות מצויידות בחישוקי 18" ושם העסק פחות נוח וכנראה גם פחות שקט.

אני מחזיק 3 מבציר 2015 עם מנוע 1.5. 

אעזוב לרגע את עניין הביצועים, הרכב הזה פשוט אחד הרועשים שיצא לי לקנות. רוב הרעש מגיע מגחון הרכב - פשוט מרגישים היטב את רעש מערכת הפליטה + רעש סביר מבתי הגלגלים = והתוצאה מפתיעה לרעה. כמו כן הרכב לא נוח תודות לכיול מתלים קשיח וחישוקי 18".

יצא לי לנהוג בגרסת הספיריט החדשה וההבדל אכן תהומי בשני התחומים. 

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיסרון מעצבן שנזכרתי בו. 

לפחות אצל אחותי, העמעום האוטומטי של המסך ותצוגת הפנים בלילה לא עובד. יכול להיות חושך מוחלט בחוץ, אבל המסך נשאר בהיר כמו ביום. אפשר גם לנהוג ככה אבל לטעמי זה מעצבן. אז צריך כל פעם להיכנס להגדרות (3 לחיצות בגלגלת) ולהפוך את זה למצב לילה ידנית. 

"הרכב" מזהה לילה, כי הפנסים נדלקים וזה, אבל משום מה התצוגה לא עוברת עמעום כשזה על אוטומטי, בשום שעה של הלילה. בדקתי את זה על עוד אחת, גם היה ככה. לא חושב שזו תקלה אצלה. 

חלון הגג לדעתי שווה את ההבדל במחיר, אבל רק בתקופות החורף בהן נעים לנסוע עם חלון פתוח. אחותי אמרה לי שכבר חודשיים היא לא נוגעת בו מהחום, והיא גם בכללי לא אוהבת את מצב ערסים (כשפותחים קצת ואז החלון עולה מבחוץ וכולם רואים שיש לי בולבול גדול). 

ההבדל בין 18 ל-16 עדין מאוד. כן חשוב לקחת בחשבון, שג'אנט 18 = 3500 שקלים לרביעיית צמיגים טובים. 16 משום מה אפשר למצוא בערך בחצי מזה. 

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, LEGACY 1.8 כתב:

צריך לציין שהרכב הנבחן מצוייד בחישוקים בקוטר 16" וצמיגים בעלי דופן בשרנית שעוזרת בספיגת המהמורות. שאר הגרסאות מצויידות בחישוקי 18" ושם העסק פחות נוח וכנראה גם פחות שקט.

אני לא ראיתי או הרגשתי בהבדל כלשהו.

צריך לזכור שככל שהחתך עולה, יש צורך למלא אויר בלחץ גבוה יותר כדי למנוע את קריסת הדופן.

לדוגמה, חישוק ה 16 צריך לחץ של 36-38

חישוק ה 18 מסתפק ב 32.

ככה שלדעתי זה מתקזז.

ומבחינת שקט, זה כבר תלוי בסוג הצמיג והרכב הגומי.

יש לצמיגים סימוני רעש.

לפני 4 שעות, ניקו פ. כתב:

חיסרון מעצבן שנזכרתי בו. 

לפחות אצל אחותי, העמעום האוטומטי של המסך ותצוגת הפנים בלילה לא עובד. יכול להיות חושך מוחלט בחוץ, אבל המסך נשאר בהיר כמו ביום. אפשר גם לנהוג ככה אבל לטעמי זה מעצבן. אז צריך כל פעם להיכנס להגדרות (3 לחיצות בגלגלת) ולהפוך את זה למצב לילה ידנית. 

התאורה של לוח השעונים והתצוגות לא תשתנה אוטומטית אם נבחרה עוצמה מקסימלית או מינימלית.

יש כפתור בצד הימני של לוח השעונים, צריך ללחוץ על ה - או + פעם אחת כדי לחזור לאוטומטי.

image.thumb.jpeg.2efe532b3fbce7ec8a6db18bfc0a00a0.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Avia כתב:

ריפודי עור (אדומים או שחורים) מגיעים בגרסת הפרימיום החדשה.

לפחות לא לפי המפרט.

יש שחור/לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדאן פרימיום יש עור שחור או לבן, בהאצ' שחור או אדום וגם הגוון של הג'אנט משתנה בהתאם לצבע העור. יש גם צבע חדש שנוסף לא מזמן שנקרא פלטיניום, מעין צבע שמפניה בהיר שנכנס גם ל-2, ל-CX3 ול-CX30.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...