Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עד 35 אלף

Carless2
שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע יש לי סוזוקי אלטו ידני שזה אחלה אוטו וגם האוטו הראשון שלי אבל קניתי אותו לפני שנה וחצי כשנסעתי רק בעיר והצרכים שלי השתנו וכרגע אני נוסע גם בכביש בין עירוני ובעתיד אני אסע עוד יותר בכביש בין עירוני ובנסיעות האחרונות שהיו לי שהמזגן על 4 האוטו צועק וגם כשאני לוחץ כל הרגל על הגז ולא עוזב המד מהירות נשאר על 100,  לאוטו ראשון לא ציפיתי יותר מדי למדתי לנהוג יותר טוב והשתפשפתי עליה ועכשיו אני מרגיש אני מוכן לאוטו הבא שלי.

האלטו הוא אוטו מעולה לעיר אבל היא פשוט לא מתאימה לבין עירוני,זה גם מתסכל לראות רכבים עוקפים אותך אחד אחרי השני וברמזור עד שאני מגיע למהירות נורמלית אני צריך לעצור כי יש עוד רמזור.

אז לצערי הרב אני אצטרך למכור אותה ולהביא רכב שהוא בקטגוריית סופר מיני וקצת יותר כ"ס כדי שיותר להתאים לי יותר לצרכים שלי. 

ראיתי הרבה דגמים ופסלתי הרבה בגלל שלא אהבתי את המראה שלהם ,עיצוב פנים וצמצמתי את הרשימה לכמה דגמים בודדים בלבד. 

אני לא אגיד שאני רוצה רק ידני פשוט מעדיף אותו יכול להיות בגלל שאני רגיל לנהוג רק על ידני ולא יודע לנהוג על אוטומט ובגלל זה מפחד לשנות.

יונדאי i20 

סיאט איביזה (רק ידני) 

סוזוקי סוויפט

סקודה פאביה (רק ידני)

פוולסווגן פולו (רק ידני) (בחיפוש קצר מצאתי רק רכבים מיד 3 ומעלה ו150 אלף קילומטרז כשבשאר הדגמים מצאתי הודעות נורמליות)

אשמח אם תוכלו לעזור לי להגיד מה היתרונות והחסרונות של כל רכב,מחלות ידועות,כל דבר שאתם חושבים שיעזור לי בהחלטה .

אני רווק ככה שלא צריך כסא לתינוק והדרישות שלי מהרכב שיהיה אמין כי מבחינת חסכון כולם שווים פחות או יותר אבל אני לא יודע לגבי האמינות שלהם

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לומר רק לגבי הסוזוקי - בתקציבך מדובר ברכב בן 8 +\-. אל תצפה ממנו להרבה כוח, במיוחד אם מדובר באוטומטי ואתה נוסע במתווה הררי. כלומר יסחוב בסדר גמור, אבל לא תהיה הראשון ברמזור (והאמת היא שזה ממש לא חשוב, ממילא תפגוש את כל המזדרזים ברמזור הבא). אמינות סבירה. נוחות זה עניין אישי, לא אוכל לסייע לך בעניין, תצטרך לבדוק עצמאית, מה גם שבגיל הזה המושבים שחוקים, מי יותר ומי פחות.

דרך אגב - לגבי החשש מנהיגה באוטומטי- אל חשש. תתרגל מהר, אפילו מהר מדי.

..

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שידני זאת אופציה, הייתי בודק קליאו 0.9 טורבו, ביצועים לא רעים, רבסור טוב וגם מראה.

המושבים נוחים, אך המתלים נוקשים, זה מתבטא בעיקר בעיר.

איביזה/ פאביה 1.4 גם טובות, יש גם מנוע 1.2 טורבו שיתן ביצועים הרבה יותר טובים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם המנוע והגיר הרגיל שקיימים ברנו קליאו, יש גם לדאצ'יה סנדרו / סנדרו סטפוואי ( השני עדיף). 

אפשר למצוא רכב שמור מ 2016 בתקציב המדובר.

לדוגמה ( מודעה אקראית מלוח יד 2

https://www.yad2.co.il/s/c/k0uo0jsv

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה0.9 טורבו הגיע רק בסטוופאי, בסנדרו היה מנוע 1.2 חלש כמו בקליאו דור 3.

הסטוופאי מרווחת ונוחה יותר, אך פחות דינמית, סלון פחוץ איכותי ומרגיש מיושן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, yulianx כתב:

ה0.9 טורבו הגיע רק בסטוופאי, בסנדרו היה מנוע 1.2 חלש כמו בקליאו דור 3.

הסטוופאי מרווחת ונוחה יותר, אך פחות דינמית, סלון פחוץ איכותי ומרגיש מיושן יותר.

פחות רוצה קרוסאובר ואת הקליאו אלא ספציפית את הרכבים שהצעתי למעלה 

מביניהם מה הכי מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטוופאי לא בדיוק קרוסאובר, סופר מיני מעט גבוה יותר.

ממה שרשמת הייתי בודק את האיביזה או פאביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה, פאביה ופולו זה פחות או יותר אותו רכב עם שינויים קטנים.

בגרסה הידנית הם יחסית אמינות (עדיין לא יפני) ויש מספיק כוח.

על הגרסא האוטומטית הייתי מוותר בגלל אמינות של גיר בעייתי.

i20 וסוויפט פחות מכיר אבל לא שמעתי שיש בעיות מיוחדות.

גיר ידני זה יתרון בכסף, צריכת דלק וכוח (ולדעתי גם יותר כיף), אבל אין סיבה לחשוש מאוטומט אם זה מה שמתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ידני זה לא יתרון בצריכת דלק, בטח לא מול DSG.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...