Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Assertiveness Coach - מכירים?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^

לעבור למדינה זרה עם תרבות זרה ושפה זרה, חוקים, נהלים מונהגים שאתה לא מכיר, ועלולים להתפרש כפוגעניים, כשאתה מנותק ממשפחה וחברים, זה לא משהו שקל לכולם.

לרוב זה יוסיף לך עוד סטרס, במיוחד בתקופה הראשונה. בטח לאדם שהוא מופנם בטבע שלו.

מה שעבד בשבילך, לא בטוח שיעבוד בשביל פות"ש.

ואני לא מדבר על זה שצריך תשתית כלכלית לזה, או מקום עבודה שיארגן עבורך ויזה ויספק חבילת רילוקיישן שמנה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל דבר מאתגר הוא גורם לסטרס, להפך. ולא כל מדינה זרה דוברת שפה קריפטית שצריך ללמוד מאפס, ולא כל מעבר דורש חבילת רילוקיישן, ובכלל. כל אלו תירוצים של אנשים שמפחדים משינוי. פות"ש עוד לא בגיל או במצב המשפחתי שבו יש מכשולים אמיתיים להגירה, לכן אני מציע לו לנסות את זה עכשיו. לא יעבוד - תמיד אפשר לחזור. נשמע שהמצב הנוכחי חמור מספיק כדי לשקול צעד דרסטי, ואני לא רואה בתגובה שלך שום הצעה אלטרנטיבית.

לגבי מופנמים בחו"ל... תתפלא כמה נחמדים יכולים להיות חייך כאינטרוברט כשאף אחד לא דוחף, צועק, או נכנס לך לפרצוף עשר פעמים ביום - גם אם אתה לא מבין מילה ממה שנאמר סביבך. כשאפשר פשוט לעמוד בתור ולדעת שתקבל שירות אחרי מספר דקות, במקום להילחם על המקום שלך מול כל הנדחפים. ועוד כל מיני דוגמאות כאלה, שלא רואים מכפ"ס אבל נפתחים עליהם שרשורי פריקת זעם חסרי תועלת כל שני וחמישי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחזק פה את דריש, כמי שחי כמה שנים באנגליה ויצא לו לבלות מס' חודשים בעבודה בחו"ל

ההבדל התרבותי מורגש באווירה כל הזמן וזה הבדל מהותי באופי ובסגנון של החיים. כשחייתי באנגליה, הייתי אדם שונה עם התנהגות שונה. יש הרבה פחות סטרס, הרבה פחות אגרסיות ביומיום ובהחלט הכל יותר שלו.

נכון שאם תבחר לגור דווקא באחד המקומות היותר צפופים ולחוצים בחו"ל, כמובן שהפערים מצטמצמים (צפיפות עושה את זה לאנשים), אבל בכל זאת, ההבדל בהתנהלות היומיומית הוא מאוד גדול.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2022 בשעה 17:56, Mr.Z כתב:

1. ממליץ בחום על הספר - No More Mr.Nice Guy. קרא אותו ותיישם אותו. 

2. תזכור תמיד שאתה לא ההתנהגות שלך. זה שזה נראה כאילו כן - זו טעות. זה רק הרגל שפיתחת ואתה מחזק אותו בכל פעם שאתה שותק כשאתה רוצה לדבר.

3. חוק ה-3 שניות. תרגיל את עצמך לפעול מיידית. אם תעשה פעולה או תגיד משהו באופן מיידי (בטווח של 3 שניות מהרגע שזה עלה לך לראש) למוח שלך לא יהיה זמן לעצור אותך. קומץ של מחשבה הוא בריא, אל תתנפל על ערס ברמזור. אבל ב-80% מהמקרים גם אם תפעל תוך 3 שניות (ולפעמים תעשה איזו שטות) זה לא יהיה כזה נורא. אתה תתרגל שזה בסדר לטעות וזה בסדר לפעמים אם דרכת על קצת אצבעות והבעת את עצמך.

4. זה לא וודו. אם אתה מרגיש שאתה צריך דחיפה, קח קואצ'ר. לא כולם מסוגלים להניע את עצמם לפעול לבד. אל תפחד להשקיע כסף במשהו שעשוי לשנות את החיים שלך.

תודה! קראתי את הספר הזה, חייב לציין שלא עשיתי את התרגילים. אולי שווה.

בכל מקרה, תודה רבה על התגובה, מסכים עם כל מה שאמרת!

@Derish

דבר ראשון - לא מתגרש, רק היו הרהורים על גירושין. לגבי חו"ל, המחשבה הזאת יותר ויותר חזקה אצלי בחודשים האחרונים, וגם לאט לאט אני מצליח לפתוח עיניים לאישתי שתבין שארץ הקודש היא הדובדבן בקצפת כמו שהיא חשבה. אין כרגע משהו קונקרטי, אבל הכיוון זה כן לעזוב במהלך השנתיים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...