Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה לאחר החלפת בלמים ברכב!!!

honda_sport
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

היום לקחתי יום חופש על מנת לטפל ברכבי ובמיוחד בבלמי הרכב קניתי סט קומפלט,

2 דרמים + רפידות, 2 צלחות + רפידות.

החלפתי סט אחורי, עשיתי כיוון בלמים והכל תקין, עשיתי סיבוב לראות שהכל בסדר אכן הכל בסדר בלימה יפה וחדה.

כעת הגעתי לחלק הקדמי של מערכת הבלימה, לאחר פירוק הצלחות (דיסקת הבלם) החלטתי שאני רוצה לצבוע את הקליפר (ישמע לכם הזוי מה שעשיתי , אבל כבר מאוחר מידי) פירקתי את הקליפר מהרכב, לקחתי אותו למחסן ושם ניקיתי שייפתי ולבסוף צבעתי אותו (יצא מהמם דרך אגב)...

כשחזרתי אל הרכב הרכבתי את הצלחות הרכבתי את הקליפרים + הרפידות החדשות ועכשיו פה כנראה התחילה הבעיה, הבאתי חבר שיעזור לי להוציא אוויר מהמערכת, וכרגיל פמפם... תפוס... פמפם... תפוס... באמת הדוושה נהיית קשה ובזמן הלחיצה להוצאת האויר, מכל הניפלים, יוצא נוזל בלם נקי לחלוטין בלי טיפת אוויר ממש תענוג לשיים עבודה עם תוצאות כאלה.

אולם, כאשר הנעתי את הרכב והתחלתי את הנסיעה ונתתי לחיצה על הבלמים לראות שהכל תקין פתאום הדוושה יורדת לי עד הסוף והרכב לא עוצר!!!!!!!

קראתי שוב לחבר שלי ושוב התחלנו לפמפם והוציא אוויר בזמן שעכשיו הרכב מונע (נראה לי שמהתחלה הייתי צריך להניע)

בכל מקרה אין אוויר במערכת הנוזל יוצא נקי מאוד ללא בועות אז מה קרה למערכת הבלמים למה היא פתאום לא עובדת כראוי???

בבקהש תעזרו לי מה ניראה לכם הפיתרון לבעיה??

אולי יש איזה שהוא שלב שדילגתי עליו או עשיתי משהו לא נכון?? וואלה לא יודע אני כבר משתגע מרוב מחשבות מה יכול עוד להיות??

תודה מראש לכל העוזרים

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דבר ראשון הכי חשוב זה לא להיכנס ללחץ

בדוק את מערכת הבלמים מהתחלת המערכת ועד סוף המערכת כולל מה שפירקת

הבעיה נראת כמו בוסטר או צינורית בוסטר משוחררת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כל הפימפומים נוזל בלמים מתרוקן מהמערכת האם הוספת נוזל בלמים למקסימום? ולאחר נסיעת מבחן קצרה שוב לבדוק מה מצב הנוזל במערכת.

יתכן שחסר נוזל בלמים ולכן הבוסטר לא יוצר לחץ על הרפידות בדוק נוזל ודווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי אני מנסה לשמור על קור רוח אבל אני קצת לחוץ לך תדע איזה נזק וכמה יעלה לי לתקן אותו

בכל מקרה בדקתי את הצינורית והיא תקינה לחלוטין אין שאיבות אוויר והיא לא קורעה או משהו כזה

איך אפשר לבדוק אם זה בוסטר או אתה יודע מה אולי זה בכלל משאבה מרכזית וואלה אני מתחרפן כבר!!

תודה רבה על העזרה שלך אחי

תודה ומקווה שנמצא פתרון

אריק

Joni-R vbmenu_register("postmenu_570819", true); אני מאמין שכן כי מילאתי כמה פעמים והוצאתי אוויר מהמערכת כמה וכמה פעמים וכל פעם הוספתי נוזל בלמים כשהיה יורד כמעט עד המינימום !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה לא ממש מכונאי מומחה אלא יותר חובב. שים לב שאתה מתעסק עם נושא בטיחותי ממדרגה ראשונה - בלמים זה לא דבר שכדאי לשחק איתו. אם נתקעת, ממליץ לך מאוד לברר במוסך מקצועי, מכיוון שזה בסופו של דבר החיים שלך!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קורא לאיש קבע (4 שנים מכונאי רכב כבד) הנדסאי רכב חובב!! אז אתה קצת טועה אחי אבל לא נורא הבנתי תכוונה שלך ותודה על הדאגה

רק שפה איך אומרים קורה טעויות לפעמים והנה אני משלם עלייה !!!

לומדים להבא

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכעס, אבל עדיף לך מהמצב שאתה נמצא בו עכשיו (הבלמים לא עובדים!) לגרור את הרכב למוסך ושהם ישברו את הראש. חבל יהיה לך לצאת ל"נסיעת מבחן" עם הרכב ולגלות שניסיון התיקון שלך נכשל ואתה דוהר בירידה ללא אפשרות לעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

א. אסור בתכלית האיסור להניע את הרכב בזמן ניקוז האוויר

ב.אין לי רצון לפגוע אך כאשר מדובר בנושא בלמים ההתעסקות בכך מיועדת אך ורק לבעלי רשיון או לפחות להעזר בשכזה אים תיקרה טעונה עים נפגעים הרכב ילקח מיד למכון בדיקה ואים ימצא כי הרכב אינו תקין אתה תשב בכלא על הריגה מדרגה שניה (מה גם שאתה יכול לפגוע ביקירך )

ג. אני ממליץ על גרירת הרכב לבעל מקצוע לביצוע ניקוז מלא ע"י מיכשור מתאים

יכול להיות כי פעלת נכון אבל הרסת את המשאבה המרכזית

(אני מקווה שלא פגעתי בך אבל נושא זה הוא בטיחותי ממדרגה ראשונה)

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio לכעוס חס וחלילה מה קרה לך אחי!!

זה באמת מה שאני כנראה יעשה בלית ברירה וזה לגרור את הרכב למוסך

תודה

Joni-R לא קרה כלום ידידי, וכן בדקתי את גובה נוזל הבלם הוא מלה עד הסוף

חברה יכול להיות שבזמן הוצאת האוויר בפעם הראשונה כאשר הרכב לא היה מונע, יכול להיות שדפקתי את המשאבה המרכזית ש מערכת הבלימה אם כן איזה שיטות יש על מנת לוודא זאת??

חוץ מזה איזה בדיקות נוספות אני יכול לעשות בשביל להבין מה הגורם לתקלה הזאת??

אני מרוב בלבול כבר לא עולה לי כלום לראש אבל אני אגיד לכם את האמת יש לי הרגשה רעה שדפקתי את המשאבה המרכזית וזה נראה לי סיפור יקר ועוד בהונדה...

אני מחכה לשמוע ממכם אל תנטשו אותי חברים

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא מהמשאבה המרכזית !

כאשר הוצאת את הקליפר ונכנס אוויר - הדוושה ירדה עד הסוף והבוכנה של המשאבה המרכזית עבדה על החלק בה היא לא רגילה לעבוד ובו בד"כ מצתבר לכלוך שגורם להרס האטם וכתוצאה מכך להרס המשאבה ואי אטימה .

לכן אין מנוס מלהחליף משאבה מרכזית !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

א. אסור בתכלית האיסור להניע את הרכב בזמן ניקוז האוויר

ב.אין לי רצון לפגוע אך כאשר מדובר בנושא בלמים ההתעסקות בכך מיועדת אך ורק לבעלי רשיון או לפחות להעזר בשכזה אים תיקרה טעונה עים נפגעים הרכב ילקח מיד למכון בדיקה ואים ימצא כי הרכב אינו תקין אתה תשב בכלא על הריגה מדרגה שניה (מה גם שאתה יכול לפגוע ביקירך )

ג. אני ממליץ על גרירת הרכב לבעל מקצוע לביצוע ניקוז מלא ע"י מיכשור מתאים

יכול להיות כי פעלת נכון אבל הרסת את המשאבה המרכזית

(אני מקווה שלא פגעתי בך אבל נושא זה הוא בטיחותי ממדרגה ראשונה)

בברכה זיסו יוסי

אכן מילים כדורבנות !

אין טעם להוסיף דבר, חוץ מלגרור את הרכב למוסך מורשה משרד התחבורה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי איזה התקפה חברה לאט לאט אני יעשה קצת סדר בבלאגן שניהיה לי פה

דבר ראשון זיסו הניקוז הראשון שעשיתי היה כאשר הרכב היה כבוי

וכבר שלחת אותי לכלא על הריגה , הרי זה ברור שבמצב כזה אין מה לעשות אי אפשר להזיז את הרכב מטר

הדוושה לא עובדת!!!

דבר שני CivicNos תודה על ההסבר אז לצערי חששתי התגשמה ואכן אני צריך להחליף משאבה מרכזית :-(

טוב אם אין ברירה אז אין ברירה!!

מחר אני אקח את הרכב למוסך שיחליפו לי את המשאבה ואני מקווה שלא יקרעו לי תתחת במחיר

למישהו יש מושג כמה אמורה לעלות משאבה כזאת??

ונ.ב

תודה לכולם על התגובות העזרה והדאגה

תודה

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי איזה התקפה חברה לאט לאט אני יעשה קצת סדר בבלאגן שניהיה לי פה

דבר ראשון זיסו הניקוז הראשון שעשיתי היה כאשר הרכב היה כבוי

וכבר שלחת אותי לכלא על הריגה , הרי זה ברור שבמצב כזה אין מה לעשות אי אפשר להזיז את הרכב מטר

הדוושה לא עובדת!!!

דבר שני CivicNos תודה על ההסבר אז לצערי חששתי התגשמה ואכן אני צריך להחליף משאבה מרכזית :-(

טוב אם אין ברירה אז אין ברירה!!

מחר אני אקח את הרכב למוסך שיחליפו לי את המשאבה ואני מקווה שלא יקרעו לי תתחת במחיר

למישהו יש מושג כמה אמורה לעלות משאבה כזאת??

ונ.ב

תודה לכולם על התגובות העזרה והדאגה

תודה

אריק

מניסיון עם אקורד+ABS, סביבות ה 250-300 שח (לפני עבודה) לחדשה תחליפית (עובדת מצויין כבר שנה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...