Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחסור עובדים בתעשיה! 14 אלף משכורת ואין קופצים על המציאה!?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

גם אני לא מבין איך להיות נהג חלוקה

לפחות אתה כן מבין ומבין טוב איך להיות- סליחה, אבל אני לא זוכר מה בדיוק אתה עושה שקשור למחשבים. אבל אתה מבין טוב איך לעשות את זה.

הבחור שדיברתי עליו, אתה רואה שהגלגל הקטן מסתובב אבל האוגר מת...

לפני כשעה, Night Driver כתב:

לגבי מטומטמים אני אתן לך כמה דוגמאות. 

מישהו שאתה מבקש ממנו לשים את המברז בסולר וזורק לך אותו למיכל הדלק של המלגזה.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ב-ב-ק-ש-ה תגיד לי שאתה רק מתלוצץ. 

בבקשה.

אם זה אמיתי- סחתיין, הצלחת להפתיע אותי :shock2::lol:. נדיר, אבל עדיין קורה לפעמים :lol:

לפני 29 דקות, ניקו פ. כתב:

גם ברווז, שמיהר לקטלג אנשים שעשו טעויל טיפשיות כטיפשים.

אולי זה השתמע ממה שכתבתי, אך לחלוטין לא זו הייתה הכוונה. 

אין מה לעשות, ויש בעולם אנשים טיפשים. 

מי שעושה משהו שטותי, לפעמים- וואלה, קורה. קורה גם לי "הפלצות מוחיות" שכאלו. קורה גם לאנשים עם ראש על הכתפיים שאני מכיר. קורה לי גם שאני מבין "הפוך" לפעמים.

לא על זה אני מדבר.

אני מדבר על אנשים שלא משנה כמה תסביר להם, הם לא יצליחו להבין אותך- נקודה.

יש אנשים שהם כמו סלקום, קטנים ולא קולטים... לא קרה לכם אף פעם שדיברתם עם מישהו, ושמתם לב שאמנם האורות דולקים אבל אין אף אחד בבית?

אלו אנשים שלדבר איתם זה כמו לדבר עם טרול (האינטרנטי, לא המיתי), אתה בטוח שהם מסתלבטים עליך.

והם לא. הם באמת ובתמים לא מסוגלים להבין.

אין הרבה כאלה בעולם, אבל הם קיימים ונתקלתי בכמה מהם.

אותו נהג שדיברתי עליו, אולי יודע לנהוג- ואולי יודע לנהוג טוב אפילו, אבל הוא לא הצליח להבין שצריך לסרוק עם ברקוד את החבילה. כל חבילה. כל חבילה שיש עליה ברקוד. אם יש עליה ברקוד, צריך לסרוק אותה. וגם הבחור לא הבין בשביל מה צריך בכלל את הסורק, יש היום טלפונים יותר דקים ממנו. ולמה יש את המדבקות המוזרות האלו על החבילות. ושצריך לסרוק אותם. ויש לך הודעה, הטלפון הענק 'שך עשה "ביפ!". ומה הקשר בין הביפ לחבילה?

והבחור התאמץ לנסות להבין, ראו עליו. פשוט לא היה עם מי לדבר.

אני מקווה שהוא מצא משהו שהוא יכול לעבוד בו ולהיות מרוצה. אין לי מושג מה הרקע שלו ומה היכולות האחרות שלו, אבל למשרה הזו הוא לא התאים.

הצמידו אותו ביום הראשון (והאחרון שלו, לפי מה שהבנתי) לנהג הקבוע שהגיע אלינו. לא ראיתי ולא שמעתי עליו מאז. נהיה טאבו.

על גבי עקומת הפעמון, לא רואים הרבה כאלו וגם לא הרבה גאונים. אבל זה לא אומר שהם לא שם. וכמו בכל דבר, ככל שבסיס המדידה גדול יותר כמותית, כך יש יותר נתונים להשוואה- אני כבר לא ילד, ועברתי כמה מקומות ופגשתי לא מעט אנשים בימי חיי. רובם נמצאים איפה שתצפו על הפעמון, אבל יש גם את הקצוות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ברווז כתב:

ב-ב-ק-ש-ה תגיד לי שאתה רק מתלוצץ. 

בבקשה.

אם זה אמיתי- סחתיין, הצלחת להפתיע אותי :shock2::lol:. נדיר, אבל עדיין קורה לפעמים :lol:

רציני לחלוטין. מברז 1⅛bsp. לך תשיג אחד כזה.

הבאתי מכונאי שדג אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשיא אהבלות שראיתי(כמובן הכול בהתאם להשכלה כן?) , בנאדם שהיה רגיל למהול 5 גרם חומר ב-20 ליטר , על מנת לקבל ספירה של 20 יחידות.

שינו לו חד פעמי את המשימה וביקשו ממנו שיהיה בסוף 35 יחידות. כמה חומר הוא היה צריך למהול באותם 20 ליטר?

הבנאדם לא הבין מה רוצים ממנו, ובא לבקש ממני עזרה. 

ופה מדובר על מהנדס מאוניברסיטה מוכרת שסיים בהצטיינות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, ברווז כתב:

יש אנשים שהם כמו סלקום, קטנים ולא קולטים...

לטובת הצעירים - זה לא סלקום, זה אריקסון. קטן, שחור ולא קולט . אבל זה לא PC.

חכמולוגים יש בכל פינה. כמו התור לחלוקת בגדים שבו כולם ביקשו סמול. עד הגאון התורן (סטודנט לרפואה, שנה חמישית) שביקש ימין.

מעבר לכך - יש סיטואציות בהן אנשים נלחצים ולא מבינים מה שמסבירים להם. אני מכיר את זה מהמפגשים שלי עם ה"לקוחות", שהרבה פעמים יוצאים בחוסר הבנה מוחלט, אבל מתביישים לשאול שוב. חלק מהם אנשים מוכשרים בעלי תפקידים בכירים מאד, אבל הסיטואציה מלחיצה. אז גם בוס חדש במקום עבודה חדש יכול להיות גורם מלחיץ אפילו אם הוא רגוע מאד.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, davemustaine87 כתב:

שינו לו חד פעמי את המשימה וביקשו ממנו שיהיה בסוף 35 יחידות. כמה חומר הוא היה צריך למהול באותם 20 ליטר?

הבנאדם לא הבין מה רוצים ממנו, ובא לבקש ממני עזרה. 

ופה מדובר על מהנדס מאוניברסיטה מוכרת שסיים בהצטיינות. 

מהנדס מצטיין שלא יודע לעשות ערך משולש? טוב נו, הוא כנראה ממש טוב בזיוף תעודות...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, פריג'י כתב:

מהנדס מצטיין שלא יודע לעשות ערך משולש? טוב נו, הוא כנראה ממש טוב בזיוף תעודות...

יש אנשים שטובים על הנייר אבל מאבדים בטחון עצמי בזמן אמת.

לא בהכרח זייף משהו.

• רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיש לו דיסלקציה מסויימת.

למשל אם אומרים לי 100 מטר, אני לא יודע להעריך כמה זה, וקורה לי הרבה שאני מתבלבל בפניות. ואני גם מתבלבל בין ימין לשמאל לפעמים.

אבל כנראה שכן הייתי יודע לחשב כמה חומר צריך למהול ב35 ליטר מים לעומת 20, פשוט היה לוקח לי זמן, וגם כי הייתי מתבייש לשאול דבר כזה.

זה 8.75 גרם 😎

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם את זה קשה...

מהנדס (לא רוצה להגיד כל סוג של מהנדס, אבל כמעט כל מהנדס) עושה במהלך התואר כמה קורסים שבשביל לעבור אותם לא צריך להבין כלום, אפס. מספיק לשלוט ב"טכניקה" של ערך משולש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמל"ק - איפה ניתן לקבל 15K עם השכלה בסיסית? קרי ללא תואר ושזה לא עבודה פיזית כמו פועל בניין.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוטודידקט ורציני - כמעט בכל תחום. אין לי תואר ואני עובד בעבודה יפה מאוד בהייטק.

מצד שני - מלכתחילה כיוונתי לתפקיד שרובו המוחלט דורש ניסיון, לימוד עצמי והסתגלות (התכונות החזקות שלי).

(לדעתי) כל אחד צריך פשוט לערוך לעצמו רשימה של תכונות חזקות וחלשות אצלו ועל פי זה לחפש את התחום הכי מתאים\משתלם בעבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Legend כתב:

https://www.themarker.com/career/.premium-MAGAZINE-1.10308151

לא צריך לקרוא את הכתבה.

מספיק לקרוא את התגובות.

הן מספרות את הסיפור בצורה יותר טובה.

מסתמן שהסיפור הוא שאם עובדים קשה, אין זמן לעשות כסף.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, aka77 כתב:

אמל"ק - איפה ניתן לקבל 15K עם השכלה בסיסית? קרי ללא תואר ושזה לא עבודה פיזית כמו פועל בניין.

1. עבודות כמו מלצרות ומכירות, אם תהיה ממש טוב, אולי תשתדרג מתישהו תשתדרג להיות מנהל סניף, או תיכנס למכירות של ציוד כלשהו לעסקים.

2. להתחיל בתפקיד כמו helpdesk או QA ידני בשכר נמוך, ללמוד הרבה, להחליף כמה עבודות, להוכיח את עצמך, להיכנס לתפקיד פיתוח, לעשות תואר בדרך. היי, לא אמרתי שזה קל.

4. נהג משא כבד/סמי/אוטובוס/הובלת חומרים מסוכנים.

5. לז'נגלר בין כמה עבודות פלוס השלמת הכנסה בתור שליח וולט או משהו.

6. כל מיני מקצועות שהשתיקה יפה להם, בעיקר בתחום עולם תחתון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...