Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60

ronenbb5
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

עמית לעבודה רכש וולוו S60 T5 נסעתי והתרשמתי מאד הרכב 2015 100000קמ במצב מצויין.

האם הרכב אמין?עלות תחזוקה?

הרכב על פניו לא יקר מאד בקניה.מעניין האם יש בנמצא כאלה עם קמ הגיוני? מה שמצאיתי כולם חצו את 170000קמ.יותר לכיוון 220000

ראיתי אחד ביד 2 עם 70000קמ אבל זה מנוע1.6 T4 אשמח אם תוכלו לכוון אותי מה הדגם המומלץ?אני מכוון לשנתונים עד 2016.

אנא רק מי שיש לו נסיון עם הרכב שיגיב ולא משמועות או דעות קדומות.

המון תודות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

תבקש היסטוריית טיפולים ודוח סליקה. כמובן לא להתפשר על בדיקה במכון מטעמך. במידה ואתה מעוניין בהמלצה אחרת, פרט יותר דרישות.

תתחדש. 

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתמקד ברכבים עם המנוע של וולבו ולא המנוע של פורד(ברשיון הרכב תסתכל על ההספק של הכ״ס, אם רשום שם 190 או 245 זה המנועים של וולבו), לבן דוד שלי יש וולבו v40 עם מנוע T4 עם 190 כ״ס כבר יותר משנה, מבחינת עלויות טיפולים הרכב לא הרבה יותר יקר לתחזוקה מכל יפנית ממוצעת אבל אתה מקבל אקסטרא כי וולבו מפנקים יותר מהאסיתיות, יש פה כמה שרשורים על הרכב, לפי מיטב הבנתי עד 2016 באיזשהו שלב הייתה בעיה שהרכב צרך שמן, אבל מציע לך להשתמש באופציית החיפוש בפורום ואני מניח שתמצא לא מעט מידע.

הרכב מהבחינת VFM הוא די טוב במידה ובאמת מדובר במנועים של וולבו ולא של פורד.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שJEKA כתב - תסתכל על מנוע עם 1969 סמ''ק - אלה מנועי וולוו וגם תיבה שם של AISIN 8 הילוכים. לדעתי אבל ממחקר שעשיתי - כל רכב אחרי 2014 הוא עם מנוע כזה (לפני זה היה מנוע אחר ותיבה אחרת). 

כרגע שוק של וולוו בסוג של עליה - אני חיפשתי משהו כמו שבועיים ועקבתי אחרי יד2 - מחירים שם קצת מעל מחירון כרגע (מצב טוב). לגבי מנוע - ראיתי בפורומים וכל מיני מקומות ברשת שמנוע אמור להחזיק עד 350000 (resource). יש תיעוד ברשת שאומרים שמנוע הזה אצלם כבר 135000 מייל שזה סביב 217 אלף ק''מ והחליפו רק שמנים\טיפולים וזה ממשיך לעבוד. 

ביד 2 יש לא מעט רכבים כרגע עם ק''מ נמוך מאד (40-70 K) אבל גם מחיר מעל 100אלף\ש''ח

דגם RDESIGN עם גומי יותר דק ונסיעה אליו יותר "מרגישה את הכביש" הBUSINESS יהיה יותר נוח. הKINNECT למעשה זאת גרסת כניסה, אבל אותו מנוע, מושב עור וכד'. 

תסתכל גם על V40 ותעשה נסיעת מבחן 

מה תקציב, מחפש יותר מקום\פחות מקום? 

נ.ב. עלות ביטוח ממש בסדר בהשוואה לרכב עממי אחר. 

עריכה אחרונה על ידי agavello
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת יחידת ההנעה הרכב מאוד אמין. 
אבל רכב זה יותר מתיבת הילוכים ומנוע, אז נגיד תודה ל @banji man שאסף וריכז לנו את כל המחלות הידועות של אותם דגמים: 

אני אישית חוויתי רק את עניין הקניסטר, ומכיוון שמדובר בתיקון שעולה באיזור ה2700 ש"ח (כולל מע"מ ועבודה במוסכי היבואן), שווה מאוד לבדוק את הנושא לפני הקנייה ולהתמקח בהתאם (בבדיקה במכון כמובן שלא עולים על זה). 

וכמו שציינו מעליי, הדגמים המומלצים הם אלו שבנפח 1,969 סמ"ק ו-190/245 כ"ס ברישיון (יש גם T3 עם 152 כ"ס בV40). 
הדגמים הפחות מומלצים הם אלו עם מנועי 1.6 עם 180 כ"ס או 1,999 סמ"ק עם 203/240 כ"ס. 

אם יהיו עוד שאלות תרגיש חופשי :-)
בהצלחה

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...